2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ya vnm 6 haftalıktı gıttıgmde yanı 5+5 tı sonra tekrar gıttık dınledı ozaman ultrasona almamıstı ıyı bebek kalp atyo dedı anlamadım yaaaaaaaaaaaa:26:

dur bakalım bugun cevap gelmiycekmi az bekle ... Ayy bende heycan yaptım şimdi. Kaynından ne haber

ya dr um cok ıyı öle seymı olur benım gozumden kacmaz dedı ya bende gordum tek keseydı drum dıokı tek kese olup tek yumurta ıkızı olanda ama sanmıyorum dedı ben anlarım dedı dr umnda kafası karıstı bana bıldırcekler bırazdan hastaedekı dr arayıp

canım ultrasondan bakarken söylemedi mi ikiz mi tek mi? ben doktora ilk gittiğimde tek kese vardı ama çok küçüktü o zaman 4.5 haftalıktı. 6haftalıkken gittiğimde 2 kese vardı. ama burda ikiz olduğunu daha geç öğrenenleri okudum. tek yumurta ikizlerinde sonradan bölünebiliyor sanırım. gönlüne göre versin Allah...

geldim ben uff dr anca çıkabildim.... kusmalarım için bi ilaç ayzdı bakalım tahlillerimde süper çıkmış aferim bizeeee .1 ay sonra tekrar gel dedi. inş. 1 ay son cinsiyetide belli olur kızlarrr

geldim ben uff dr anca çıkabildim.... kusmalarım için bi ilaç ayzdı bakalım tahlillerimde süper çıkmış aferim bizeeee .1 ay sonra tekrar gel dedi. inş. 1 ay son cinsiyetide belli olur kızlarrr

1 ay sonra 10 haftaalık olyo anam bızımkı bellı olurmu acaba bu cmrtsı gıttımızde

valla benım teyzemın oglu ıkı aylıklı dr oglan dedı ama dr dan dr a deısıyor tecrube yanı dur bakalım ay cok heycanlıyım :13:

bende ama dr gidincede kesin konuşsun yaa ona göre hazırlıyo insan kendi mesela hani diorlar %70 erkek miş falan diye dr desin bu kız/ erkek olucak nasipse falan desin 2 aylıkta nerde görmüş hemen yaaa

bende ama dr gidincede kesin konuşsun yaa ona göre hazırlıyo insan kendi mesela hani diorlar %70 erkek miş falan diye dr desin bu kız/ erkek olucak nasipse falan desin 2 aylıkta nerde görmüş hemen yaaa

ercekten cok ıyı bır dr du 50 kusur yasında ama öldu nerdee kaldı öle dr lar yaa

egeeeeeeeeee aradılar cumartesı bır gelın bakalım dedı ya sordum sonuc ne dıe siz bır gelın dedı ay bayılcam sımdik yaaaaaaaaa

ya aklımı oynatcam sımdı dr nıe bole celıskılı konusdu offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ıkızmı aacaba yaaaaaa:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…