2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ya sen istiyomusun istemiyomusun sevinelim mi anlamadım. En ara ben dayanamıyorum gelicem de ben çatlarım cumartesiye kadar

içimden tek gelen rabbım saglıklı versın ama tek gelsın eger tek desın dr o bana verecegı dıger bebegıde özlem cekenlere versın tek yeter bana saglıgıyla gelsın :93:

kurufasulyenin üzerinemi yazdın kız bak canım çekti bide soğan olcak off

ayy allak bullak olunur tabi eşin ne dediii:)))))) sevindimi

gulme krıızı tuttu ya dur bakalım dedı dr ya yanlıslık ardır cunkı ben yatarken yanımda yenı gebe bır hanım daha vardı onların ılk ultrasonuydu ama bılemıom puffffffffffffffffff

allahım durmadan oglum kızım demesınde bır seylık vardı zaten karnımı sevıo oglum kızım hanıymıs al sana oglun kızın dedım ay nasıl guluo offfff dr dedıkı sen cmrttesı gel bakalım dedı sanırım kaıstrdı o dr yaaaaa ben öle dıom :KK9:

ay böyle vakit geçmez ki cumartesiye kadar bence hemen başka bir dr a gdip ultrasonda baktır ben çatladım meraktan

ay böyle vakit geçmez ki cumartesiye kadar bence hemen başka bir dr a gdip ultrasonda baktır ben çatladım meraktan

gıtmeye gıderım de tek ızın vermez kuzum ya catlıcam bende offfffffffff aksama bakacam ya olmadı gıdecem duramam bole ben ay kendımde degılm velete bak yaaaaaaaaaa

saol cnm tşk ederım ıpekcım daha bellı bıse yok kocamınkuzusu sanırım bır yanlıslık var ben öyku degıl cnm kumsal koycam erkek olursa poyraz kız olursa kumsal arkadasım sasırdı

X