2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hosgeldin cnm
benimde 5 yasında bir kızım avr.şimdedi 7 haftalık hamileyim. Gec dollenme konusunda benim bilgim yok ama arkadaslarda da olanlar var. Yardımcı olacaklarıdır

evet canım benimde 24 ağustos 11 haftalık olması gerekirken 9 haftalık gözüküyorum

Kızlar ben çıkıyorum.
İşler oldukça yığıldı. Hepinizi çok öptüm. :86: Kendinize iyi bakın

benım sadece bel ağrım var başka hiç bir sıkıntım yok 9 haftadır bir kere bile midem bulanmadı....en büyük sorunum bel ağrısı.akıntı bendede var ama doktorum normal olduğunu söyledi ...o sorun değil yani...kabızlık sorunum da yok cnmm

ben 9 hafta 1 günlük benim vajinaya karnıma ve göbeğime bıcak saplanması gibi sancı girip çıkıyor akıntım çok geliyor kabızlık sizde ne gibi şikeyetler oldu

ilk hamileliğimden bunların normal oldugunu hatırlıyorum cnm. Özellikle kabızlık 6. haftadan itibaren baslayabiliyor. Bol bol su

kızlar karın çatlakları için birşeyler kullanamaya ne zaman baslıyorduk. hatırlayamadımda :)

Kizlar bende Hipotiroid cikti ..Sali gidicem bakalim ne verecek kullanmam icin ama sanirim iyod iceren ilac verecektir. Suan kullandim folik asitde zaten var,

geçmiş olsun farkedilmiş olması büyük avantaj ilaçlarını dikkatli kullanırsan problem yaşamazsın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…