2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ve kaçıncı haftandaydın söylediginde. birde progesteron alan arkadaşlar bende alıyorum doktorum akşam yatarken al ki uyku hali ve mide bulantısı yapmasın dedi ve ben folikasiddide yatarken alıyorum sanki midem daha iyi

anadolu yakasında iyi bir doktor bulamadım. çakmak erdeme gidiyorum ama ordada hangi doktor iyi bilemedim :26:

bende ümraniyede oturuyorum

canım ben yine halamdayım ümranıyede :)
cakmak erdemde tüp bebek yaptırdı serap yaltıda
cok cok cok iyi mükemmel bi doktor tüp bebek doktoru ve normal dogum yaptırmıyo
adalet hanım varmıs iyi bi doktormus ben senı korkutmak istemıyorum da cakmak erdemde 4 ay önce halamla dogum yapan bi komusumuzun dogumda önce damarını kesıyolar sonra fark etmıyolar kanaması oluyo kadının rahmının yarısını aldırlar adalet hanım olmasa kadın ölücekmıs o kurtarmıs .....

egecim yanlış okudum galiba ilki kızdı buda kızmış gb bişey yazmışsın geçmişi okudugumda gördümde o yüzden sordum yoksa yoksa tickerinde 11.haftada oldugunu okudum zaten :)

selam canımm hoşgeldin

aaaaaaaa sende hergün ne gidiyosun halana felan bak biz köle gibi çalışıyoruz.. Gez sen bakalım şimdilik.. Neyse hadi iyi oturmalar:)))))))):84::84::84:

benım halalar genc hala ikiside aynı yerde oturuyo biri yeni 4 ay önce dogum yaptı
biride hamile benımle beraber aramısda 2 hafta var o benden 2 hafta önce dogurcak
abla gibiler yani ben yeni evlıyım 6 ay önce evlendım

bebişkom naber bu aralar görüsemıyoruz fazlaa

kuzummmm sen napıyosun hafta bası yogun olluyo dimi ondan sesin cıkmıyo

ben de tatlı hiç istemiyo canım normalde çok severim ama hamileliğimden beri nerdeyse hiç tatlı yemedim çekmiyor canım. ama ekşi şeyler çekiyor, çorbada falan ekşi çok istiyo canım şöyle sirke falan :)) ama ben normalde de sirkeyi çok severim biliyomusunuz :)
ha bi de deli gibi süt istiyor canım, tek seferde 1 lt verseler su gibi içerim :)

egecim yanlış okudum galiba ilki kızdı buda kızmış gb bişey yazmışsın geçmişi okudugumda gördümde o yüzden sordum yoksa yoksa tickerinde 11.haftada oldugunu okudum zaten :)
ya pardon ben yanlış anladım ..
Doktor bana dediğinde cumartesi gittim kız dedi güldü erkekde olabilir dedi söylemiyorlar yani. Erken olduğu için. Ama benim tahminlerim kızımda da aynı oldum o yüzden kız olabillir.

benım halalar genc hala ikiside aynı yerde oturuyo biri yeni 4 ay önce dogum yaptı
biride hamile benımle beraber aramısda 2 hafta var o benden 2 hafta önce dogurcak
abla gibiler yani ben yeni evlıyım 6 ay önce evlendım

ne güzel genç halalar . Benim halalarda genç ama almanya ve fransadalar :KK43:(( sadece 1 tanesi burda oda benim gibi çalışıyor zaten

Selam kızlar..
Sadece selam verip kaçıcam..
Bayram var diye tatil çok deli gibi çalışıyoruz.Nete giremiyorum,ama aklım sizde..
Hepiniz Allaha emanet olun.Öpüyorum...

bebişkom naber bu aralar görüsemıyoruz fazlaa

kuzummmm sen napıyosun hafta bası yogun olluyo dimi ondan sesin cıkmıyo

selamlar gökyüzü iyiyiz, ben çalkantılı adrenalini yüksek günler geçiriyorum :)) ama arkadaşlar iyiler maşallaahh... sen nasılsın?

kocamınkuzusuyum geçen haftadan beri hiç gelmedi. umarım iyidir.

X