2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

anladım cnm :) sen cinsiyet konusunda bişey hissediyomusun. aşeriyomusun?

bana hep erkek olacakmış gibi geliyor :) nerdeyse kız olsa şaşıcam :) bulantım hiç yok diyebilirim, sadece kullandığım ilaç sersemlik yapıyor, sadece tavuk istemiyor canım onun dışında herşeyi yiyorum. bulantım yok ama lekelenmelerim bitse bulantıya razıyım, hiç değilse daha normal kabul edilen bi durum :)
bi kere gecenin bi yarısı makarna çekt canım kalktım yaptım, onun dışında da geçen bişey daha çekti onu da yaptım ama burda yazmaya çekiniyorum sizin de canınız çekmesin :)

bana hep erkek olacakmış gibi geliyor :) nerdeyse kız olsa şaşıcam :) bulantım hiç yok diyebilirim, sadece kullandığım ilaç sersemlik yapıyor, sadece tavuk istemiyor canım onun dışında herşeyi yiyorum. bulantım yok ama lekelenmelerim bitse bulantıya razıyım, hiç değilse daha normal kabul edilen bi durum :)
bi kere gecenin bi yarısı makarna çekt canım kalktım yaptım, onun dışında da geçen bişey daha çekti onu da yaptım ama burda yazmaya çekiniyorum sizin de canınız çekmesin :)

benim kızıma hamileliğimde sürekli canım çilek cekiyordu ama öyle böyle degil. şimdi kendimi deniyorum çilek konusunda yiyorum ama çokda cekmiyor acıkcası :) daha cok ekşi şeyler istiyorum bu sefer. eksi portakal ham kivi gibi :))) yedikten sonrada midem yanmıyor degil. :)))

kızlar istanbulun nerelerinde oturuyorsunuz. benim gibi şehir dışı oturan varmı :) ben b.çekmeceninde ilerisinde mimarobada oturuyorum. edirneye yakın yani :))

Bende kızımda ekşi istemiştim kız oldu bunda da ekşi isiyorum nolcek yani kız kız kız :)) allah ahyırlsını versinde kız olsun yaaa:)))

X