2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

alıntı yap butonunun yanında MQ diye bir buton varya oradan kızlar

ben de sadece corba içebiliyorum..mercimek de favorim..:)kendim yapıyorum corbaları herhalde faydası olur..

Ya evet bende bilmiyorum :KK50:

hoş geldın nereye kkayboluyosun arada

msnde konuscak vaktin var tabi

sabahtan çok kötüydüm kızlar işyerinde ortalıga heryere kustum off rezildim tam yaaaa:KK25::KK25::KK25:

bende soda içiyorum mineral var diye mideme çok ii geliyor eger kayısı yiyemiyorsanız geceden suyun içine koyup sabah suyunu içebilirsiniz aç karnına o da ii geliyor birde tabi ki elma müthiş işe yarıyor
birde kabızlık problemim geçecek diye telkinde bulunabilirsiniz herşey önce beyinde biter beynin önüne olumsuz mesajlarla set koyunca gerçekten şikayet devam ediyo bi nevi secret:))))

canım mide bulantın varsa ac karnına su içme kötü yapar:KK55:

kızlar bu arada kabızlık problemi yaşayanlar bizim için erken mi bilmiyorum ama arkadaşım 4.5-5 aylık hamile kabızlık sorunu vardı.tuvalette kendini cok sıktığı için rahim açılması var doktor rapor verdi yatması gerekiyomuşş.DİKKAT YANİ...

sanırım olacaaaak

mercimek benimde favoriiim

canım ben şimdi geldim yemek yapıyodum
ama yapmıssın sanırım

salatalık bence en iyisi hem faydalı hem cözüm sabah aksam 1 tane ye

biz sana slm vermesek neler olurdu acabaa
nese sen msnden konus :KK19:

bende aldım benım gösulerım en az 3 kilo almısdır
inek memesi gibi oldu uffff tasıyamıyorum artık sırtım agrıyo :92::92::92::92:

Hiç sorma sanki benim değil göğüslerim. Aman naapalım kiloları veririz bebişler sağlıklı olsunda.

bende soda içiyorum mineral var diye mideme çok ii geliyor eger kayısı yiyemiyorsanız geceden suyun içine koyup sabah suyunu içebilirsiniz aç karnına o da ii geliyor birde tabi ki elma müthiş işe yarıyor
birde kabızlık problemim geçecek diye telkinde bulunabilirsiniz herşey önce beyinde biter beynin önüne olumsuz mesajlarla set koyunca gerçekten şikayet devam ediyo bi nevi secret:))))

kesinlikle katılıyorum..ben de elma yiyorum..kabuklarını soymadan hatta daha faydalı..

ay kızlar gögüsler aynen ya..napacaz bu gögüsleri biz..hatta saga sola dönerken böle cok rahatsız ediyolar..önce biri düşüyo sonra digeri :).ayy zaten büyüktü iyice büyüdüler..:) sonunu düşünemiyorum ben..

canım mide bulantın varsa ac karnına su içme kötü yapar:KK55:

sabahları muhakkak çıkarıyorum zaten ama su içmiyorum ceviz badem kayısı yemeye çalışıyorum bu ara baya bir boşladım ama napiyim korkuyorum yine çıkaracağım diye
az kaldı 4 hafta sonra gececek inşlallah

X