2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

her defasında sıkıstırıyor ne ıstıon soyle dıe bende dıcek bıse bulamıom ya sorun o degıl aslında moralım bozuk kaynım gelıo mersınden mersınde ıs kurumus zonguldakta calısacakmıs bızdede kalacakmıs sureklı

canım sanırım senin eşinde asker di dimi benim eşim de asker ve üstelik kaynım da asker tayinlerimiz aynı şehre çıktı benim kaynım da bir sene bend e kaldı hatta hala eşyaları bizde duruyor seni şu an çok ii anlıyorum :26:

canım sanırım senin eşinde asker di dimi benim eşim de asker ve üstelik kaynım da asker tayinlerimiz aynı şehre çıktı benim kaynım da bir sene bend e kaldı hatta hala eşyaları bizde duruyor seni şu an çok ii anlıyorum :26:

bılemıcem valla cnm bana dıokı durmadan nobetteyım olaydayım ıyı olur hamılesın askım dıo yok dedım yokkkkkkkkkkkk ıcımden ama kocam cok ıyı kıaymıom :KK14:

cnm benımde cok oluo ama dramamıne dıe bır hap verdı sukur ıyım bırass

serum ıkı kereyedım ben :KK14:[/QUOTE]

ben 4 5 gündür hiç çıkarmıyordum malesef akşam gene başladı dr geçmezse gel serum bağlarız demişti çok olursa gidicem bende yiyiiim barii çünkü çıkardıkça moralim bozuluooo yaaaa:KK59:

Sıkıntılı bir durum gerçektende. Ailelerin anlayışı çok önemli. Böyle durumlarda ister istemez insanın huzuru bozuluyor.

canım buyuk kaynımda denızcı kocaelıde ondada kalmıslar gorumcelerle olmamıs kavg edıp gerı gelmısler ya kaynım anlatıo ben esımle kavg etcem sonra ustune alıncak ay yok abı sana deemedım dıe ıkı saat bıde ona dıl dok yok ustune alınmalar offfffffffff

uff gelmesin o zamann

gelecek kuzum yanı son demlerım bıde esıme dıokı bıleımı ne zaman kestırırsen ozaman gelırım dıo ay cınnet gecırdım yaaaaa dedımkı esıme bak dedım bızım bebegımz olacak degılmı bılıyorum sus dıo ya kafayı yıcem benımkının elıne bakyolar bacım ne yapım calıssın hıc olmassa bıraz kurtulur canım yanıo dun canı sıkkın yattı kac kere sıcradı yatakta agladım bende :KK14:

bılemıcem valla cnm bana dıokı durmadan nobetteyım olaydayım ıyı olur hamılesın askım dıo yok dedım yokkkkkkkkkkkk ıcımden ama kocam cok ıyı kıaymıom :KK14:

Seni çok iyi anlıyorum. Hemen her ailede böyle şeyler oluyor. Sıkma canını, şimdi eşine ne desen yanlış anlar, istemediğini düşünür.
İçinden çıkarsın üzülme. Gönlünü ferah tutmaya çalış. Sen üzülürsen bebişin hisseder.

selamlar
canım endişelenme, işsizlik almış başını gitmiş.bu devirde kolay mı.sizin orayı dener bulamayınca geri döner.çift ünv. mezunları bile iş bulamıyor.
eşinle huzurunuzu bozmayın inşallah kaynın da gelmesine gerek kalmadan ordan iş bulur hemen

bende eşim için katlanmıştım zaten gerçi kaynımda çok sessiz ve anlayışlıyda ppek zorluk çekmedim napalım evde bi kardeş var diip oturacaz yapcak bişi yok :KK4:

selamlar
canım endişelenme, işsizlik almış başını gitmiş.bu devirde kolay mı.sizin orayı dener bulamayınca geri döner.çift ünv. mezunları bile iş bulamıyor.
eşinle huzurunuzu bozmayın inşallah kaynın da gelmesine gerek kalmadan ordan iş bulur hemen

bbem benım 6 hıssım cok felaket tr o gelecek ıs bulunacak bak bır ara yazarım ya ıste dıyemıuyorum dun bagırdı annesıgıle ben fazla yasamam dıo cok korkuyrum ısım streslı ben esıme kafa yoramıom azcık anlayıslı olun dıo tık yok bıktım artık daha 3 aylı evlıyım ama bıktım :KK14:

canım buyuk kaynımda denızcı kocaelıde ondada kalmıslar gorumcelerle olmamıs kavg edıp gerı gelmısler ya kaynım anlatıo ben esımle kavg etcem sonra ustune alıncak ay yok abı sana deemedım dıe ıkı saat bıde ona dıl dok yok ustune alınmalar offfffffffff

Allah yardımcın olsun canım. okudukça ben bile strese girdim. çok zor gerçekten.

Ama bak canını sıkmak yok önce onda bir anlaşalım. Tamam güzel bir durum değil ancak senin sakin olman gerekiyor bebeğin için. Bol bol dua et. Üzülme ne olur.

bunlarda cellat gıbı tesıne senınkı karacımı cnm benımkı karacı jandarma

benimki de karacı astsubay canım öyle havayla suyla işimiz yok biziiim :KK54:
bi süre olanları takip et ilk zamanlar bizde çok tartıştık eşimle ama ben üstüne gittikçe onlar değerli oldu bende oluruna bıraktım sen takmamaya çalış kafana zor ama bebiş için azıcık sabır :KK31:

X