2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benimki de karacı astsubay canım öyle havayla suyla işimiz yok biziiim :KK54:
bi süre olanları takip et ilk zamanlar bizde çok tartıştık eşimle ama ben üstüne gittikçe onlar değerli oldu bende oluruna bıraktım sen takmamaya çalış kafana zor ama bebiş için azıcık sabır :KK31:

aaaaaaa benımkıde astsubay ustcavus :KK70::KK70::KK70::KK70: ne guzel

evet eşinin işi stresliyse kesinlikle ona destek olmalısın.madem kaynın gelicek eşinle daha sıkı sarılın birbirinize.belki eşinin de canı sıkılıyordur baskı altında hissediyordur kendini.aile diyince hepimiz için akan sular duruyor işte.bak annesine bile bağırmış kimbilir nasıl sıkıntıda eşin.sen herşeyi akışına bırak, eşine destek ol.zamanla düzelir herşey.

cnm üzülme yaa sen kaynın gelmeden önyargıyla yaklaşırsan 1-0 mağlup başlarsın. Zamana bırak çok zor ama o kalasda da hiçmi akıl yok 3 aylık evli çiftin yanında kalınırmı

ay senın su konusmaların varya benı ınan rahatlatıo canım benım oyle yaptım bırass sonra annesıgıl arayınca oyle dedı ıste benım karıma ayıracak vaktım yok bana dıokı esım ıste ben gorumcemı hıc sevmıom yoklukla buyudu bıraz dık kafalılık var pspkolojik dedımkı ben de ben babam oldugunde 9 yasındaydım kardesım bır yasındaydı ıyı ozaman desım onume geleniii ay hep onlar haklı gıbı ya haksızmıyım ben neler cektım annem 29 yasında dul kaldı yazık degılmı ama yuz vermıcem asla vermıcem benım korktugum nokte egecim bır ara kaynımda kalmıs bu bana gelecek olana sonra onlardan habersız gorumcemın b ıletını kestrmıs o otobuse bındıkten sonra haberlerı olmus valla atarım kendımı 8 ıncı kattan asagı :KK14:

ya allahım sen beni ve yavrumu koru dıcem yada allahım sanaaaaaaaaaa gelıyorummmmmmmmmm dıcem

Daha çok yeni evlisin, evlilik hakkında öğreneceğin çok şey var canım. Ben 4.5 yıllık evliyim ilk zamanlarımı düşünüyorum kabus gibi geliyor. Hangi durumda nasıl davranmalıyım bilmiyordum, eşimi tanıyamıyordum. Ama zamanla herşey düzeliyor. Birbirinize alışacaksınız. Merak etme. Böyle şeyler de söyleme. Pes etmek yok. Hayatta herşey bizim için.

cildiniz kuruduğu için kaşınma olabilir.göğsün diğer taraflarında da kaşınma varsa ve büyüdülerse aman dikkat çatlak alarmıdır, asla kaşımayın.hemen kremlere başlamanız lazım.bende şu an şişkinlik yok.kaşıntı da yok.öncekinde de olmamıştı.doğumdan 2 gün sonra duş aldıktan sonra şişmiş ve sütüm gelmişti.

amannnn herneyse onların ısı bızene dımı para gelıo ya karnıımız doyuyo ya yeter dımı allah can saglıgı versın :KK9::KK9:

pprofiline giriyosun orda kişisel bilgiler var
ortalarda cizelge yazıyor yanında sarı bi buton var tıklayıınca acılıyor
oraya yapıstırıp kaydet diyorsun

Cnm malesef yapamadim. Iyiki bahsetmisim birsuru kisi yapamiyormus. :KK1:
Benim SAT 7 Eylul 2010
Bana da yapar misiniz kizlaarr.

ay senın su konusmaların varya benı ınan rahatlatıo canım benım oyle yaptım bırass sonra annesıgıl arayınca oyle dedı ıste benım karıma ayıracak vaktım yok bana dıokı esım ıste ben gorumcemı hıc sevmıom yoklukla buyudu bıraz dık kafalılık var pspkolojik dedımkı ben de ben babam oldugunde 9 yasındaydım kardesım bır yasındaydı ıyı ozaman desım onume geleniii ay hep onlar haklı gıbı ya haksızmıyım ben neler cektım annem 29 yasında dul kaldı yazık degılmı ama yuz vermıcem asla vermıcem benım korktugum nokte egecim bır ara kaynımda kalmıs bu bana gelecek olana sonra onlardan habersız gorumcemın b ıletını kestrmıs o otobuse bındıkten sonra haberlerı olmus valla atarım kendımı 8 ıncı kattan asagı :KK14:

canım bak sen herzaman mesafeni koru durması gerektiği yeri bilsin sanada langur lungur konuşamaz o zaman istediği gibide habersiz bir iş yapamaz. eşine de destek ol sonra senin üstüne kalmasın bişey. herşey olacağına varır. herşeyi önceden planlayıp hayatı zehir etme kendine. ne gerekiyorsa onu yaşıyoruz. tamam mı bebişim. :KK54:

Daha çok yeni evlisin, evlilik hakkında öğreneceğin çok şey var canım. Ben 4.5 yıllık evliyim ilk zamanlarımı düşünüyorum kabus gibi geliyor. Hangi durumda nasıl davranmalıyım bilmiyordum, eşimi tanıyamıyordum. Ama zamanla herşey düzeliyor. Birbirinize alışacaksınız. Merak etme. Böyle şeyler de söyleme. Pes etmek yok. Hayatta herşey bizim için.
kesinlikle doğru bende ilk zamanlar görümceme falan çok sinir olurdum şimdi kocam sinir oluyor ben diyorum ki o senin kardeşin bunlar yaşın getirdiği olgunluk bence biraz da 7 yıllık evliliğin tecrübeleri

sen hayır deyip onlar hakkında konuştukça kocan onları haklı görür ama zamana bırak o zaten herşeyi anlayacak ve çözüm üretecektir

kızlar yaaa bee kabızlıktan mahvolduuum bana kayısı dışında bi çare söyleyecek var mıı??

X