2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben kahvaltıda elma suyu içiyorum rahat ettim bu sayede.
eğer işe yaramazsa sabahları aç karnına yarım çay bardağı keçiboynuzu pekmezi iç.bebişin de tosuncuk olur bu sayede.ben de markete gidince alıcam bebiş için.öteki durumu elma suyu kurtardı.ben tamek alyorum farkedermi bilmem.reklam gibi oldu:))

kızlarr 13 kasımda doktora gidicez o zaman 7+2 oluyoruz.
kalp atışını duyarmıyım sizce. ama alttan muayne istemiyorummm

bu sayfada Last Menstrual Period yazan yere satını yazıyorsun.çıkan kodu kopyalayıp profiline yapıştır.

ya ben özel hastaneye gidiyorum aksi gibi dr un özel nosunu almak aklıma gelmedi hiç hasateneden verirlersse istiyim barii :nazar:

ben 25 yaşındayım canım pek küçüklüğüm yok yanii :KK76:

anam kız benden buyuksun hahahahaha ben 22 yasındayım anam en bebe benım herla bu stede :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

ben kahvaltıda elma suyu içiyorum rahat ettim bu sayede.
eğer işe yaramazsa sabahları aç karnına yarım çay bardağı keçiboynuzu pekmezi iç.bebişin de tosuncuk olur bu sayede.ben de markete gidince alıcam bebiş için.öteki durumu elma suyu kurtardı.ben tamek alyorum farkedermi bilmem.reklam gibi oldu:))

elma suyu haa denemekte fayda var sonuçta meyve yanii

kızlar ıcınız rahatlasın dr uma sordum annem soledıkten sonra bu nar suyu dusuk yapıo dıolar annem ben sende 9 ay ıctım dedı ayrıca ablamda ıcmıs bısecık olmammıs ben de ıcyorum dr um dedıkı 100de 2 sınde olur oda dusecegı ardır duser dedı ıcıom valla super bıse dınc tutyooo ama bılemem siz ne dusunuyosunuz

X