2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yaa duygusala bağladım yine:KK43:((((((

kızım servise binmeden hergün ararım iyi dersler dilerim. bugun aradım sesim kısık yaa annecim bolbol su iç çay iç sıcak diyor. anneannem saçlarımı örüyor çıkıcam dedi. gözlerim doldu yaa. 2. de annem bakacak inşallah aksilik olmazsa. ben bu çocukları büyütürken bişey anlamıyorum yaaa:KK43:( şansa bakkk

üzülme canım ya o senın onu ne kadar sevdgını her zaman yanında oldugunu
biliyodur bak ne kadar düşünüyo seni
hem zaten cocuklar okula gidiyo falan evde olsanda ne kadar zaman gecırebilcen ki

Ay çok duygulandım bende. Üzülme canım. Ne güzel bak annen büyütüyor. Sağolsun, allah başınızdan eksik etmesin.
Hayat şartları işte. Bende çok düşünüyorum.Bir terslik olmazda kucağıma alırsam, nasıl yapacağım diye. İşi bırakmayacağım ama aklım hep onda kalacak. Nasıl olacak bilmiyorum. İçim burkuluyor düşününce.

allah annemden 1000 lerce defa razı olsun .. ömrünü uzun etsin sağlıklı olsun.. o benim herşeyim yaa . fedekar anam benim..

senin bakacak kimsen yokmu güzelim kayınvaliden annen felan. bakıcı bulursun sendde tanıdık felan olur. .. onlar için çalışıyoruz napalım iyi bir gelecek için yoksa bende doğurur öyle büyütürüm. ama onların geleceği önli iyi bir okula eğitime ihtiyacları var. hayırlı evlat olsunlarda. yeter bana

üzülme canım ya o senın onu ne kadar sevdgını her zaman yanında oldugunu
biliyodur bak ne kadar düşünüyo seni
hem zaten cocuklar okula gidiyo falan evde olsanda ne kadar zaman gecırebilcen ki

doğru ama işte yapacak bişey yok.alıştı artık 10 aylıkken çalışdım şimdi 6 yaşında:)

allah annemden 1000 lerce defa razı olsun .. ömrünü uzun etsin sağlıklı olsun.. o benim herşeyim yaa . fedekar anam benim..

senin bakacak kimsen yokmu güzelim kayınvaliden annen felan. bakıcı bulursun sendde tanıdık felan olur. .. onlar için çalışıyoruz napalım iyi bir gelecek için yoksa bende doğurur öyle büyütürüm. ama onların geleceği önli iyi bir okula eğitime ihtiyacları var. hayırlı evlat olsunlarda. yeter bana

Var bakacak kimsem ama ne biliyim insan tuhaf hissediyor.

hb cnm ya ıyıyım nasıl olım valla sabah sabah gozumu actım karpuz yıyom valla bulamadıı taaa ılcenın cıkısında bulmjus karpuzu saolsun ama bıraz cürümüs ne yapım normal yerını yıyom :KK9:

ye canım yee şimdi yemicen de ne zaman yicenn
yarasın benım yigenıme

arkadaslar dedım kız ler lar cogul ekı kodum baksanam ay cok salakca ruyalar gordum fılm ın ıcındeyım bole of bır tuhaf ruyaydı bole seyler normalmı

iyi neyse bari. hoşgeldin..
kzıım normal tabi biz normalmiyiz rüyalar normal olsun kuzu . bide afiye olsun karpuz felan oh yaaa bende ne istesem bi düşüniym hahahaah erik papaz eriği ama hadi bulsun bakiim:KK3:

aahhh canım emin ol bende çalışanlara çok imreniyorum senelerce okudum ama şimdi evde oturuyorum o kadar sıkıntıyı niye çektim o zaman

aa tabi cnm neden evde oturuyorsun sen sağlıkla ilgili okumuşdun değilmi . bakanın varsa çalış biraz zor oluyor ama istediğini yapabiliyorsun çocuğuna.

kızlar konuuyu degıstırıyım
new yorkda beş minareye gittik hafta sonu
gitmeyi düşünen hamıle bayanlar gitmesin dermiişin flim cok güzel
ama aksiyon sahneleri var aniden adamlar vuruluyo benım yuregım agzıma geldi
filim güzel ama

iyi neyse bari. hoşgeldin..
kzıım normal tabi biz normalmiyiz rüyalar normal olsun kuzu . bide afiye olsun karpuz felan oh yaaa bende ne istesem bi düşüniym hahahaah erik papaz eriği ama hadi bulsun bakiim:KK3:

yesıl erık hayatımdakı en sevdıgım meyve ma bulamadııı:KK9::KK20:

kızlar konuuyu degıstırıyım
new yorkda beş minareye gittik hafta sonu
gitmeyi düşünen hamıle bayanlar gitmesin dermiişin flim cok güzel
ama aksiyon sahneleri var aniden adamlar vuruluyo benım yuregım agzıma geldi
filim güzel ama

bızde yarın gıtcez ıyı oldu duydugum

mahsunu sevmem ama filmleri iyi oldu valla. ama o adamda o kabiliyet olduğuna inanmıyorum ben. başkası yapıyodur bu üstleniyordur. daha 4x4 bilemez o .

eşimde söyledi bi gidelim diye ama tavsiye etmiyorsun yaa . sıçrarım korkarım felan allah korusun

X