2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

minikmucizem, ankaradasın sanırım. hangi doktora gidiyorsun? hangi hastaneye? memnun musun? ihtiyacım olursa aklımda bulunsun..

canım bizimki tüp bebek kontroller içinde tüp bebek dr uma gidiyorum çok memnunum ama testleri yaptırabilmek için üniversite hastanesinde bir prof a geçicem bayramdan sonra

Günaydın kızlar,
Okumadığım geçmiş 100 sayfa olmuş.Öncelikle inşallah kötü birşey yoktur, hepimizin bebişleri bizledir diyorum...Çok yoğunuz iş yerinde, sürekli giremeyebilirim ama aklım sizinle..

merak etmiştim seni hafta sonu göremeyince

her haftamı gidicyorsun. ben 3 hafta sonra gidicem. ama sizde de oluyormu yaa ben kontrolden geliyorum yarın tekrar sıkıntım başlıyor acaba canlımı ordamı saçma sapan kuruntular:KK1: oluyor.

bende aynı kuruntuları yaşıyorum daha önce bir kaybım olduğu için dr umda bu yüzden 15 günde bir kontrole çağırdı beni rahatlatmak için

kıslar sat ile haftası uymayan var mı aranızda
benim öyle o yüzden bu hesaplayıcalr hiçbirzaman doğru çıkarmıyor benim haftamı

benimde uymuyor 1 haftaya kadar fark olabiliyor diye biliyorum

bu arada yeni gelenler hoşgelmiş
hasta olanlara geçmiş olsun
bulantısı olanlara sabır diliyorum az kaldı kızlar geçecek

günaydın hanımlarr....

hepiniz bebişlerinizle tanışmışsınız bende 29una randevu almıştım ama dayanamayıp yarın gitme kararı aldım inş görürüm bebişimi dua edin kızlar

bide benim karnım çok ağrıyo kızlar sizdede oluyor mu? özellikle akşamları baya bi sancı geliyoo oğlumdada olmuştu aslında ama gene de endişeleniyorum..var mı arkadaşlar benim gibi olanınız

geçen haftaya kadar çok fazla oluyordu bende karın ağrısı. dediğin gibi akşamları duramıyordum. bir kere dayanamayıp acile gittim, gebeliğe bağlı olarak olabilir dedi doktor. bu aralar daha az oluyor. sen de doktoruna sor yine de...

yaa duygusala bağladım yine:KK43:((((((

kızım servise binmeden hergün ararım iyi dersler dilerim. bugun aradım sesim kısık yaa annecim bolbol su iç çay iç sıcak diyor. anneannem saçlarımı örüyor çıkıcam dedi. gözlerim doldu yaa. 2. de annem bakacak inşallah aksilik olmazsa. ben bu çocukları büyütürken bişey anlamıyorum yaaa:KK43:( şansa bakkk

arkadaşlar herkese günaydınnn... Ben dee acaip asabiyet var acaba sizde de oluyor mu diye merak ettimm.
Sevgiler,

arkadaşlar ssksıyla özel hastanede bakılanlar bu 2 li testin fiyatını biliyor musunuz?

300 dedi dr.bana ben dedim cerrahpaşada da muayene oluyorum ooo süper dedi benim dr cerrahpaşadan mezun olmuş zaten sakın bırakma orayı dedi. ordan tahlillerini yaptır bana getir dedi. bende aynen öyle dedim:))
:KK64:

arkadaşlar ssksıyla özel hastanede bakılanlar bu 2 li testin fiyatını biliyor musunuz?

canım her yerde degısıyor 100 tlden baslıyor sanırsam cıkdıkca cıkıyor
bende medipolde hakan beye gidicem 2 li test için muayne ücreti ile
birlikte 220 tl falan tutuyor

canım her yerde degısıyor 100 tlden baslıyor sanırsam cıkdıkca cıkıyor
bende medipolde hakan beye gidicem 2 li test için muayne ücreti ile
birlikte 220 tl falan tutuyor

kızlar nette de yazıyor güzenilir biyerde yapılması çok önemlidir diye dakkat edin.

yaa duygusala bağladım yine:KK43:((((((

kızım servise binmeden hergün ararım iyi dersler dilerim. bugun aradım sesim kısık yaa annecim bolbol su iç çay iç sıcak diyor. anneannem saçlarımı örüyor çıkıcam dedi. gözlerim doldu yaa. 2. de annem bakacak inşallah aksilik olmazsa. ben bu çocukları büyütürken bişey anlamıyorum yaaa:KK43:( şansa bakkk

Ay çok duygulandım bende. Üzülme canım. Ne güzel bak annen büyütüyor. Sağolsun, allah başınızdan eksik etmesin.
Hayat şartları işte. Bende çok düşünüyorum.Bir terslik olmazda kucağıma alırsam, nasıl yapacağım diye. İşi bırakmayacağım ama aklım hep onda kalacak. Nasıl olacak bilmiyorum. İçim burkuluyor düşününce.

X