2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ben yapıştırıyorum kabul etmiyor. Resim de ekleyemiyorum profilime.

Neden böyle yapıyor anlamadım.

bende ilk önce sizin gibi yapmıştım olmadı diye vazgeçmiştim sağ üst tarafta rumuzumuz varsa koyu yazılı ona çift tıklayınca bilgileriniz geliyor oraada çizelge bölümü var kalem gibi bir işaret vardı yanlış hatırlamıyorsam ona tıklayınca yapıştır yapılacak metin kutucuğu açılıyor

bende ilk önce sizin gibi yapmıştım olmadı diye vazgeçmiştim sağ üst tarafta rumuzumuz varsa koyu yazılı ona çift tıklayınca bilgileriniz geliyor oraada çizelge bölümü var kalem gibi bir işaret vardı yanlış hatırlamıyorsam ona tıklayınca yapıştır yapılacak metin kutucuğu açılıyor

canım yapılan yerde bazı kısımları siliyosun öle yapısdırıysun o yuzden
olmuyodur sen son satı söle ben yapıyım dene yapısır

canım son satı söle yapım sana ben o yapısır:emir_bebek:

hoş geldın canımm

canımm nasılsın hafta sonu kimse yokdu:KK5: hepınızı cok özledımm:KK70:
ayy sizi görunce mutlu oluyorum sırıtıyorum eşim dio nolud diyorum arkadaslarım geldi:86:
bu hafta kontrol varr cok heycanlıyım nası gececek su günlerr uff hemde bu hafta 2 li testim var
12 haftalık olcaz belki cinsiyeti belli olurr.
sen nasılsın bulantın falan var mı cok sükür benım yok artık

canım benim yaaa bende işe gelir gelmez açıyorum size çıok alıştım. hafta sonu kontrolum vardı . gökyüzüüüü ayaklarını birbirine çarpıştırıyordu yaa inanılmaz bişey. benimde 2li teslim vr önemli bi test aklıma geldikçe stres oluyorum hafta sonuda üşüttüm ses boğaz çok kötü öksürüyorum sürekli karnımı tuta tuta. benim bulantım yok fazla sadece 3 den sonra akşama doğru halsiz oluyorum tiksinmeler başlıyor. okaadar. kontrole ne zamandan beri gitmedin

canım son satı söle yapım sana ben o yapısır:emir_bebek:

hoş geldın canımm

canımm nasılsın hafta sonu kimse yokdu:KK5: hepınızı cok özledımm:KK70:
ayy sizi görunce mutlu oluyorum sırıtıyorum eşim dio nolud diyorum arkadaslarım geldi:86:
bu hafta kontrol varr cok heycanlıyım nası gececek su günlerr uff hemde bu hafta 2 li testim var
12 haftalık olcaz belki cinsiyeti belli olurr.
sen nasılsın bulantın falan var mı cok sükür benım yok artık

SAT 31 Ağustos canım

Aşağıdaki uyarıyı veriyor. Yapamadım bir türlü:KK50:

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

aynıyız 30 ağustos benimde...

sen nasılsın gördnmü bebişini . sıkıntın felan vrmı

Perşembe gördüm canım. Bir sıkıntı yok çok şükür.
Ayy çok heyecanlıyım 2.28 cm di boyu.:nazar:
Bu perşembe tekrar gidiyorum kontrole.
İple çekiyorum günleri çok sabırsızlanıyorum.

canım benim yaaa bende işe gelir gelmez açıyorum size çıok alıştım. hafta sonu kontrolum vardı . gökyüzüüüü ayaklarını birbirine çarpıştırıyordu yaa inanılmaz bişey. benimde 2li teslim vr önemli bi test aklıma geldikçe stres oluyorum hafta sonuda üşüttüm ses boğaz çok kötü öksürüyorum sürekli karnımı tuta tuta. benim bulantım yok fazla sadece 3 den sonra akşama doğru halsiz oluyorum tiksinmeler başlıyor. okaadar. kontrole ne zamandan beri gitmedin
kurban oluyorum ben yigenimeeee masalah nazar degmesinnnn :nazar::nazar:
gecmiş olsun canım ıhlamur falan içsen iyi gelır sesınede dikkat et kendıne
sıkı giyin üüşütme bi daha ... tiksinme bendede var ama bulantı konusunda
rahatımm.... kontrole gitmeyeli 5 hafta olucak ama 2 hafta önce acile gitmişdim
orda bakmısdı görmusdum minik mucizemi ..

SAT 31 Ağustos canım

yapım canım bekle

Perşembe gördüm canım. Bir sıkıntı yok çok şükür.
Ayy çok heyecanlıyım 2.28 cm di boyu.:nazar:
Bu perşembe tekrar gidiyorum kontrole.
İple çekiyorum günleri çok sabırsızlanıyorum.

her haftamı gidicyorsun. ben 3 hafta sonra gidicem. ama sizde de oluyormu yaa ben kontrolden geliyorum yarın tekrar sıkıntım başlıyor acaba canlımı ordamı saçma sapan kuruntular:KK1: oluyor.

kurban oluyorum ben yigenimeeee masalah nazar degmesinnnn
gecmiş olsun canım ıhlamur falan içsen iyi gelır sesınede dikkat et kendıne
sıkı giyin üüşütme bi daha ... tiksinme bendede var ama bulantı konusunda
rahatımm.... kontrole gitmeyeli 5 hafta olucak ama 2 hafta önce acile gitmişdim
orda bakmısdı görmusdum minik mucizemi ..

cnmmm özlemişsindir şimd, sen hadi bize güzel haberlerle gel bakalım

her haftamı gidicyorsun. ben 3 hafta sonra gidicem. ama sizde de oluyormu yaa ben kontrolden geliyorum yarın tekrar sıkıntım başlıyor acaba canlımı ordamı saçma sapan kuruntular:KK1: oluyor.

Olmaz mı? Sürekli düşünüyorum bende. İçim içimi yiyor.
Aslında iki haftada bir gidiyorum ama bayrama denk geleceği için çağırdı doktorum.

benım de doktorum 12.haftada yapılacak dedi merak ettim ii ozaman...ee devlette herkez yaptırabili yo mu pekii...ben özel sigorta ile çalışıyorum hastanem de özel oyuzden ve herşey cok pahalı

X