2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkese bende aranıza yeni eklendim bugün itibari ile 9 hafta 4 günlük hamileyim....hamile olduğumdan şüphe ediyorum ama..maşallah diyerek anlatmaya başlıyım daha bir kere bile midem bulanmadı..ama inanılmaz bir bir ağrım var.ben öğrendiğimde 20 günlüktü ve benım bel ağrılarım 15 günlükken başladı..hafta sonu yine kontrolümm var cok heycanlıyım...ve ne yazıki nezle oldum raporluyum evde dinleniyorumm..

günaydın herkese bende aranıza yeni eklendim bugün itibari ile 9 hafta 4 günlük hamileyim....hamile olduğumdan şüphe ediyorum ama..maşallah diyerek anlatmaya başlıyım daha bir kere bile midem bulanmadı..ama inanılmaz bir bir ağrım var.ben öğrendiğimde 20 günlüktü ve benım bel ağrılarım 15 günlükken başladı..hafta sonu yine kontrolümm var cok heycanlıyım...ve ne yazıki nezle oldum raporluyum evde dinleniyorumm..

Öncelikle hoşgeldin hayırlı olsun bende çok fena veremli gibi öksürüyorum bebişe bişey olcak diye korkuyorum şiddetli öksürük vr. aramıza hoşgeldin 9 haftadan beri hiç doktora gitmedinmi anlamadım. 1.nasıl dayandın.2.9 hafta olduğunu nerden biliyosun

Öncelikle hoşgeldin hayırlı olsun bende çok fena veremli gibi öksürüyorum bebişe bişey olcak diye korkuyorum şiddetli öksürük vr. aramıza hoşgeldin 9 haftadan beri hiç doktora gitmedinmi anlamadım. 1.nasıl dayandın.2.9 hafta olduğunu nerden biliyosun

pardon pardon bugun okuduğumuda anlayamıyorum .. sen şüphe ediyorum dedin ben yanlıl anladım ok sorun yok tekrar hoş geldin

günaydın hanımlarr....

hepiniz bebişlerinizle tanışmışsınız bende 29una randevu almıştım ama dayanamayıp yarın gitme kararı aldım inş görürüm bebişimi dua edin kızlar

bide benim karnım çok ağrıyo kızlar sizdede oluyor mu? özellikle akşamları baya bi sancı geliyoo oğlumdada olmuştu aslında ama gene de endişeleniyorum..var mı arkadaşlar benim gibi olanınız

Hadi insallah hayirlisiyla gorursun bebisini sen de. Karin agrisi her zaman degil ama ara ara hafif sancilar seklinde oluyor bende. Sen doktora gidince ona bahset mutlaka.
Uyku hali icin de, bir sure boyle zombi gibi gezicez artik, tek bebislerimiz ve bizler saglikli olalim, uykusuzluk bir sey degil. :nazar: :nazar:

hoşbuldukk..ben yanlış yazdım heralde doktora gittim 2 kere bide bu hafta sonu gidicem inş..sizlerin mide bulantıları nasıl..

hoşbuldukk..ben yanlış yazdım heralde doktora gittim 2 kere bide bu hafta sonu gidicem inş..sizlerin mide bulantıları nasıl..

bende maşalla diyim hiç olmadı denecek kadar az. 2-3 kere bulantı . ama halsizlik ağrı felan olmuştu .şükür artık atlattık denecek kadar azaldı. seninle aynı sayılırız zaten. bende 10 haftalığım

Yaa kizlar ben ticker'imi hazirladim ama nereye kopyalayacagimi bilmiyorum, siz nasil yaptiniz su ticker'larinizi biri bana yardim etsiinn.

Hoşgeldin canım, geçmiş olsun. Acil şifalar.
Bende çok korkuyorum üşütürüm diye. Bol bol dinlen.
Umarım en kısa sürede atlatırsın nezleyi.
Benimde çok kasık ağrım oluyor. Doktorum normal dedi.

Yaa kizlar ben ticker'imi hazirladim ama nereye kopyalayacagimi bilmiyorum, siz nasil yaptiniz su ticker'larinizi biri bana yardim etsiinn.

pprofiline giriyosun orda kişisel bilgiler var
ortalarda cizelge yazıyor yanında sarı bi buton var tıklayıınca acılıyor
oraya yapıstırıp kaydet diyorsun

pprofiline giriyosun orda kişisel bilgiler var
ortalarda cizelge yazıyor yanında sarı bi buton var tıklayıınca acılıyor
oraya yapıstırıp kaydet diyorsun

Ben yapıştırıyorum kabul etmiyor. Resim de ekleyemiyorum profilime.

Neden böyle yapıyor anlamadım.

Ben yapıştırıyorum kabul etmiyor. Resim de ekleyemiyorum profilime.

Neden böyle yapıyor anlamadım.
canım son satı söle yapım sana ben o yapısır:emir_bebek:
günaydın kızlarrr
hoş geldın canımm
günaydın babyyy 11 oldun yaa 1 hafta sonra kurtuluyorsun artık 1.trimester dan. maşallah sana cnmm. nasılsın rahatmısın . bu hafta kontrolün vr değilmi

canımm nasılsın hafta sonu kimse yokdu:KK5: hepınızı cok özledımm:KK70:
ayy sizi görunce mutlu oluyorum sırıtıyorum eşim dio nolud diyorum arkadaslarım geldi:86:
bu hafta kontrol varr cok heycanlıyım nası gececek su günlerr uff hemde bu hafta 2 li testim var
12 haftalık olcaz belki cinsiyeti belli olurr.
sen nasılsın bulantın falan var mı cok sükür benım yok artık

X