2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyy aynıı ben uffff:KK43::KK43::KK43: canım şimdi ender saraçın videosuu seyrettim zencefil-nane-limondan hazırlanan bi çay bunaltıyı hafifletiyormuş hamileler için
nane limon varda zencefil yok ama evde bilsem aldırırdım :KK43: ya ben çok kötüyüm bişyde yiyemiyorum ölecem açlıktan
kızlar size bişi dicem yaaa ben dee 2 haftadır bulantıdan ağzıma su dahi koyamıyordum çarşamba günü dr gittim anlattım derdimi.. dr test istedi vücudda keton die bi madde varmış kusmaktan dolayı vücud kendini besleyemediği için kendinden yermiş bu da ii bi şey diilmiş. çok kusan arkadaşlara tavsiyem dr dan çare istemeleri..ben 2 gündür ilaç sayesinde daha normalim yoksa serum bağlanacaktı :KK14:

ben doktora aşırı bulantım var dedim hiç ciddiye almadı bile 3 ay normal bunlar diyo ama bendeki sabah bulantısı değil sadece aşırı bulantı dedim o zaman düşük dozajlı ilaç yazabilirim başkada yapabilecegim bişy yok dedi :KK50: ben napcam böyle bilmiyorum açlıktan ayakta duramıyorum halsizim yemek görmeyede tahammülüm yok ben nasıl geçirecem bilmiyorum bu ayları

sütümde yok balımda bitti :KK43: sallama nane limon cayına armut elma kara.biber koyup kaynatınca adamı iyileştireyim derken hepten fenalaştırmayayımda :KK9: of ne yapayım bilemedim zaten 10 da çıkıcam bide arpa şehriyeli tavuk çorbasımı yapayım yaaaaaaaaa limonumda yok yaaa
ayy eni çok güldürdün şekerim yaa:KK9::KK9:
ahh canım korkuyorsan o zaman sadece sallamaları yap yarın çıkr alırsın artıkın

slm kızlar yeni gelenler hoşgelmiş bebişleri görenlerin gözü aydın darısı benim gibi bekleyenlerin başına inşallah
niş cnm
ben nemi yedim ayy yazsammi caniniz ceker diyecem ama zaten mideniz bulaniyor demi cekmez söyle simit türü seyler var burda ondan bitane ,sonra misir patlattim kendime ,meyve yedim simdide ayran yapicam belki bi tanede tost yerim yok yok kesin yerim :KK56: asiri derecede yogurt ve ayran cekiyo canim ayyy ne midesiz degisinizi duyuyor gibiyim

hayirlisi olsun seninde ikinci öylemi benimde 7 yasinda bir oglum var ama benim normal dogumla oldu tercihim yine öyle tabi rabbim nasip ederse :KK49:

allah kolaylik versin canim sen sanki fazla yoruluyorsun gibi biraz izin al dinlen bence canim olmazmi:KK50:

olmazsa olmazim ceviz,mandalin,ve ayrannnnnnnnnn bayiliyorum haa bide hurma :82:
ayy maşşallah cnm süperrsinnn afiyet şeker olsun yarasın bebeğine bende normal issediydim ama olmamıştı kısmet artık....

benimde ceviz ve mandalina ama hurmayı iyi aklıma getirdin yiyim bende

üffffffffffffff kocişime çok üzülüyorum ama çok uykum var belim ağrıyor ne olucak halım yemek yapım sofra kur kaldır derkenn zaten saat 12 olur yatmam :KK52::KK43:
allah yardımcın olsun cnm ya baya yoğunsun
maşallah maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:belli etmeye başlamış kendini bebiş
bakin kizlar nasilim tostum u bile cektim :82:
süpersin tatlım

ayy eni çok güldürdün şekerim yaa:KK9::KK9:

niş cnm

ayy maşşallah cnm süperrsinnn afiyet şeker olsun yarasın bebeğine bende normal issediydim ama olmamıştı kısmet artık....

benimde ceviz ve mandalina ama hurmayı iyi aklıma getirdin yiyim bende

allah yardımcın olsun cnm ya baya yoğunsun

maşallah maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:belli etmeye başlamış kendini bebiş

süpersin tatlım

ya kızlar ıkı resım aldı dıerlerınde hata olustu dıo offffffffff albumde onlarda ama dıgerlerını almadı:KK14:

tamam bekliyoruz canimmmmmm

zeytin gözlü canim tesekkürler bu kadar yememe fazla cikmamis demi normaldede zayif oldugum icin kendini yeni belli ediyor.evet ...... hurmayida mutlaka ye canim cok faydali :KK56:

canım koydum resımlerı ama dugun resımlerını almıo ya cıldırcam of

slm kızlar benim midem bulanmıyor ama bi acayip ya bu ilk gebeliğim nasıl desem midem kazınıyor bişeyler yiyorum aradan biraz geçiyor yine kazınıyor bide hani böyle ikindi vakti uyursund kafan kazan gibi olu veya hasta olucan zaman kendini b tuhaf hissedersin hah işte ben öyleyim.napıcam bilmiyorum çok sıkılıyorum ya:95::84::KK5:

bebekpoyraz süper görünüyorsun masallah canim :nazar:

leyla81 canim merhaba bendede o kazinti hic gitmiyor yiyorum hemen tekrara acikiyorum ....puregeston aliyormusun eger aliyorsan o halsizlik yapiyor dedigin türden ben de öyleyim cünkü rabbim yardim etsin bu aylari cabucak gecirmeyi nasip etsin ins

leyla81 canim merhaba bendede o kazinti hic gitmiyor yiyorum hemen tekrara acikiyorum ....puregeston aliyormusun eger aliyorsan o halsizlik yapiyor dedigin türden ben de öyleyim cünkü rabbim yardim etsin bu aylari cabucak gecirmeyi nasip etsin ins

saol bacım bır kac tane daha ekledım ama dugun fotolarını almıo dıjıtal fotograf makınadan ekledım acaba ondanmı

yok o dediğin ne için alınıyoki dr. bana hiç bişe yazmadı sadece folbiol kullanıyorum.amiin çok kötüyüm ya ben alışmışım rahata senede bi kere grip olurdum başkada hastalanmazdım şimdi böyle olunca zoruma gitti yav.Allaha hep dua ediyorum ağrısız rahat bir gebelik olsun diye.Allahın gücüne gitmesin ama ben hiç alışık değilim böyle şeylere Yardım et bize ALLAH ım...:KK5:

bebekpoyraz baktım fotolarına çok hoşsun maşallah sen benim albüme bakmadın ama alacagın olsun :KK17:

bugün beni kimse merak etmemiş anlaşılann nese hıh :KK19:

:KK1::KK1: evet heycandan unutuyoruz ama doktora gitmeden not alalaım :)) tel tek soralım...
bu arada nasılsın canım görüşmeyeli..bebiş nasıl..sen nasılsın ?
canım saol iyim ben bebişi gecen hafta gördüm iyimiş
sen nasılsın ... not alma fikride süper :KK71:
arkadaşlar bu bebek ürünleri varya onların sitelerine üye oluyormuşsun sonra onlarda numune gönderiyorlarmış ben üye olmaya başladım. bakalım gelecekmi?
canım hangi sitelere üye oldugunu yazarsan sevinirim :KK71:

selam güzeller albümüme bakmamışsınız ama :KK17:
ben bakdım canımm sabah eşim bi yandan bagıyodu
gel artık kahvaltı hazırr yorum yapıyodun hehehe :KK9::KK9::KK9:
sütümde yok balımda bitti :KK43: sallama nane limon cayına armut elma kara.biber koyup kaynatınca adamı iyileştireyim derken hepten fenalaştırmayayımda :KK9: of ne yapayım bilemedim zaten 10 da çıkıcam bide arpa şehriyeli tavuk çorbasımı yapayım yaaaaaaaaa limonumda yok yaaa
naneeee yasak naneeee yasakkkkkkkkkkkkkkkkk

Son düzenleme:
bugün beni kimse merak etmemiş anlaşılann nese hıh :KK19:

canım saol iyim ben bebişi gecen hafta gördüm iyimiş
sen nasılsın ... not alma fikride süper :KK71:

canım hangi sitelere üye oldugunu yazarsan sevinirim :KK71:

ben bakdım canımm sabah eşim bi yandan bagıyodu
gel artık kahvaltı hazırr yorum yapıyodun hehehe :KK9::KK9::KK9:

naneeee yasak naneeee yasakkkkkkkkkkkkkkkkk

senin yorumu gördüm canımcım teşekkür ederimmm gündüz halamlardayım demiştin o yüzden sormadım yoksa aklımdaydın canımmmm :KK16:

X