2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

arada oldugu icin orayada burayada gir canimbekleriz seni,:80: bakarsin haziran sonu olur belli olmaz rabbim saglikla versin ins hepimize :KK54:

zaten benim ilk bebeğim sezeryanla olmuştu buda muhtemelen haziran sonu olacak cnm tam 40 hafta beklenmiyo ya ne biliyim bi doktora gidiyim bakiim ne diyecek:KK73:

valla bende tatlı yiyiyorum ve devamlı bişey yemek istiyorum ağzım hiç boş kalsın istemiyorummm :KK43:

progestanın dozu artınca böyle yaptı diye düşünüyorum. bi de evde otur otur çooook sıkıldım :KK14: kitap okucam napim tvde de bişey yok ben tv izlemezdim hiç, film falan izlerdim işten gelince. haftasonu hiç evde durmazdım. 1 haftadır eve tıkıldım hareket etmeye korkuyorum. bayramda da gidemicem eşim gidecek memleketine, benim de kardeşim gelecek yanıma. bana dua edin çok canım sıkılıyor..
bende ya bulantıdan kıpırdayamıyorum eve tıkıldım kaldım çabuk geçsin diye dua ediyorum
kızlar hepimiz genç anneleriz ne güzel bende 22 yaşındayım oğlum 4 yaşın 2 ye hamileyim ne güzel

ileri hayatta çok güzel oluyo genç kadınlar boyları kadar çocukları var çok hoşuma gidiyo benim
genç anneler benimde hoşuma gidiyo bende 24 üm :)
dalı kurusada agac yagmura nasıl küser? saatin dursa bır an zaman onu nasıl bekler? alı koymus tebessümü aşığına bır zalim .... yıkılır dökülür ama kalp kırılsada esrası kocişini cok severrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK70::KK70::KK70::KK70:: bana yuzuk almıss hahahah ıste buuuuuuuuuuuuuuu:KK64::KK66::KK62::KK9::KK9::80::90::KK16::KK16:
benim kocişte dün gece aşk mesajları attı bi sürü sonra aradı özür diledi baya bi dil döktü yüz vermedim ben yine dayanamamış gece uyumamış sabah 6 otobüsüne binip gelmiş sabah bi açtım gözümü beni izliyo kıyamadım uyandırmaya diyo :KK69: böyle adam sevilmezmi ama :KK1:

arada oldugu icin orayada burayada gir canimbekleriz seni,:80: bakarsin haziran sonu olur belli olmaz rabbim saglikla versin ins hepimize :KK54:
ben her yere yetşirim şekerim
benimde aynı sezeryan ve 8,5 aylık doğdu kızım:KK9:
benimde oğlum öle doğdu
valla bişeyler yediğimde seviniyorum .. öle ayırdıgım biş iyok ya
hadi ya oda çok kötü bişey kısa sürer umarım
valla bende tatlı yiyiyorum ve devamlı bişey yemek istiyorum ağzım hiç boş kalsın istemiyorummm :KK43:

ilk zamanlar bende tatlı yiyordum cnm şimdi öle değilim cnm hiç bişey yemek istemiyor

açlıktan ölecem yaaa eşim geldi yemek yapmış garibim zorla yedirmeye çalışıyo bi lokmacık ye diye ama göünce bile midem bulanıyo ekmek zeytin çaya talim oda 3 4 tane zeytin iki parça ekmek hiç doymadım açım ama midem bulanıyo yiyemiyorum acayipte halsizimmm :KK43: çok kötü ya geçsin artık

herkes nerde diye yaptım :KK70::KK70:En Büyük TÜRKİYE:emir_bebek::nazar:

ben buradayım ya bişey dicem koçiş çok fena hasta olmuş evde ıhlamur varmı hatırlamıyorum ama burada sallama nane limon var şimdi ben eve gidince onları cezveye döksem içine armut ve elma ve karabiber koysam bişey olurmu yaaaaaa sizce olurmu hani ıhlamura katılıyoya elma armut karabiber ne yapayım yaaaaaaaaa

ben buradayım ya bişey dicem koçiş çok fena hasta olmuş evde ıhlamur varmı hatırlamıyorum ama burada sallama nane limon var şimdi ben eve gidince onları cezveye döksem içine armut ve elma ve karabiber koysam bişey olurmu yaaaaaa sizce olurmu hani ıhlamura katılıyoya elma armut karabiber ne yapayım yaaaaaaaaa

olabilir canım... birde balı süt yap oda ii gelio sütü kaynat sonra içine bal kat ii gelir eşine

açlıktan ölecem yaaa eşim geldi yemek yapmış garibim zorla yedirmeye çalışıyo bi lokmacık ye diye ama göünce bile midem bulanıyo ekmek zeytin çaya talim oda 3 4 tane zeytin iki parça ekmek hiç doymadım açım ama midem bulanıyo yiyemiyorum acayipte halsizimmm :KK43: çok kötü ya geçsin artık

ayyyy aynıı ben uffff:KK43::KK43::KK43: canım şimdi ender saraçın videosuu seyrettim zencefil-nane-limondan hazırlanan bi çay bunaltıyı hafifletiyormuş hamileler için

olabilir canım... birde balı süt yap oda ii gelio sütü kaynat sonra içine bal kat ii gelir eşine

sütümde yok balımda bitti :KK43: sallama nane limon cayına armut elma kara.biber koyup kaynatınca adamı iyileştireyim derken hepten fenalaştırmayayımda :KK9: of ne yapayım bilemedim zaten 10 da çıkıcam bide arpa şehriyeli tavuk çorbasımı yapayım yaaaaaaaaa limonumda yok yaaa

birde dediki yiyeceklerinizim üzerine zwncefil kullanabilirsin birde şunu dedi çok az bi bala bolca zencefil 2-3 damla limon ve üzerine nane bu şekilde yutulursada oluyomuş

kızlar size bişi dicem yaaa ben dee 2 haftadır bulantıdan ağzıma su dahi koyamıyordum çarşamba günü dr gittim anlattım derdimi.. dr test istedi vücudda keton die bi madde varmış kusmaktan dolayı vücud kendini besleyemediği için kendinden yermiş bu da ii bi şey diilmiş. çok kusan arkadaşlara tavsiyem dr dan çare istemeleri..ben 2 gündür ilaç sayesinde daha normalim yoksa serum bağlanacaktı :KK14:

X