2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlarrr ne çok yazıyosunuz yaaa..okuyana kadar anam ağlıyo her seferinde :))) ya 2 günden beri kasıklarıma ince ince ağrılar giriyo..bide gaz olayı yar çok kötü...iyi diilim anlıcanız..dinleniyom ama çok korkuyorum, her gün doktora gitsem anca rahat edicem..sizdede kasık ağrıların olan varmı ? kendimi adet günlerime denk geliyo yada rahim büyüyo diye oluyo diyerek avutmaya çalışıyorum ama nereye kadar...:KK43:(

bende de oluyo kasık ağrısı normalmiş olurmuş korkma

kızlarrr ne çok yazıyosunuz yaaa..okuyana kadar anam ağlıyo her seferinde :))) ya 2 günden beri kasıklarıma ince ince ağrılar giriyo..bide gaz olayı yar çok kötü...iyi diilim anlıcanız..dinleniyom ama çok korkuyorum, her gün doktora gitsem anca rahat edicem..sizdede kasık ağrıların olan varmı ? Kendimi adet günlerime denk geliyo yada rahim büyüyo diye oluyo diyerek avutmaya çalışıyorum ama nereye kadar...:KK43:(

ahanda beni tarih ettin aynen öyleyim. Annem diyo ilk hamilelikte aslan gibiydin bunda mızmız oldun ya aynı dertlert bende de var normalmiş cnm adet döneminse eğer olabilirmiş yada bebek yer açarmış kendine yani rahim büyüyor ya ondsan.

ahanda beni tarih ettin aynen öyleyim. Annem diyo ilk hamilelikte aslan gibiydin bunda mızmız oldun ya aynı dertlert bende de var normalmiş cnm adet döneminse eğer olabilirmiş yada bebek yer açarmış kendine yani rahim büyüyor ya ondsan.

annemde yer acma dıe bıse dedı de anlamadım hımm ondan olyomus demek

selamlar kızlar,
birazcık uyudum geldim, çalışmaya alışık olunca evde zaman geçirmek de çok zor. canım öyle kitap falan da okumak istemiyo hiç. bayramda da burdayım. eve doyarım artık :KK9:
siz böyle kalp atışlarını duyunca hem seviniyorum hem sabırsızlanıyorum. aslında sanırım haziran annesi sayılmam temmuz başında olacak neticede :)
kalp atışlarını duyana kadar tabi çok rahat olamıyo insan. haftaya kalp atışlarına bakıcak doktorum, duymazsa vajinal ultrasonla bakacak. hayırlısı inşallah....

emineu canım benim, babalar kızlar için ne kdar özeldir biliyorum kendimden, Allah şifa versin. hamilesin bak bol bol dua et, içinde günahsız bi melek var, Allah onun hatrına kabul etsin dualarını...

yazdıklarım arkada kalmış :KK9:

inşallah öyledir...2 gündür aynı.. arabada giderken, yatarken kalkarken otururken yani her dakika ağrıyo :KK43:( bugün biraz daha az çok şükür...ama hala var..inşallah bir an önce geçer..

kocişle barıstık aksam yemek yapma hazırlan dıooo :KK9::KK9::63:

kocişle barıstık aksam yemek yapma hazırlan dıooo :KK9::KK9::63:

YALANNNN çok sevindim yaa canım benim bende barıştım sabah aradı iyi bari bütün gün kötü gitmedi ikimizinde. Sende hazırlan güzelceeeee süslen püslen biraz kafa dağıt hayatım inan bana çokkk sevindimm:KK62::KK62::KK62:

YALANNNN çok sevindim yaa canım benim bende barıştım sabah aradı iyi bari bütün gün kötü gitmedi ikimizinde. Sende hazırlan güzelceeeee süslen püslen biraz kafa dağıt hayatım inan bana çokkk sevindimm:KK62::KK62::KK62:

dıokı elımde bır mly var yazımı turamı dıo yazı dedım hahahaha bılemedın tura barıstk dıo uyus sankı ben gorecemde yazımı turamıı :63::KK9::KK60:

dıokı elımde bır mly var yazımı turamı dıo yazı dedım hahahaha bılemedın tura barıstk dıo uyus sankı ben gorecemde yazımı turamıı :63::KK9::KK60:

ayyy canım yaaa ne güzel işte bak kıyamıyor sana allah bozmasın mutluluğunu inşallah canım tamam artık kapris yapma sende hormanların yüzünden dengesiz olmaa:)))))):KK66:

eminecim çok geçmiş olsun Allah tüm şifa bekleyen hastalar ve babana tez zamanda şifa verir inşallah canım biz bu yaz babamla ilgili çok büyük bir sorunu atlattık umarım senin de yüzün en kısa zamanda güler geçmişi tam okuyamadım ama arkadaşların geçmiş olsun dileklerini görünce bende yazmak istedim bilirim babaların kızları için önemini Allah güç versin sana ve ailene bebeğin için baban için güçlü olmaya çalış canım Allah çok büyük dualarım seninle

kızlar bıse gostercem gulmek yok ama ok mı emıneu ege04 ve dıger arkadaslar bırakın artık su hastalık lafını hıc bıse olmıcak ınsallah bakın profıle bebeklık resmımı koydum teyzemın kucagında acık gulun kız yeter haaaaaaaaa cıbıldak cıbıldak cıkmısım ama hep dıolarkı ınsallah bebısın sana benzer bılmem benım kucuklugum bana cok komık gelıo:KK9:

X