2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım geçmiş olsun çok zor biliyorum ama güçlü olmak zorundasın hem baban hem bebeğin için allahım yardımcın olsun hiçbirşeyi içine atma mutlaka birileriyle paylaş faydası olacaktır eminim

umarım bıse olmaz kuzum ben babamı 9 yasında yıtrdım en kucuk kardesım 1 yasındaydı annem kanat gogus gerdı cok zordu kımseye yasatma rabbım onunıcın evhama kaldım pimpirik dolu ıcım bısemı olacaklarla buyudum hep sımdı annemde hasta beyındekı kılcak damarda tıkanıklık degılde pıhtılasma varmıs sukur ıyı dr u da onemlı bıse degıl ılac tedavısyle gecer korkulacak bır durum yok desede gelın bıde bana sorun allah korusun bır durum olsa ayakta durabılırmı masallah bende ıyı ama işte zamanında yasanmıs acılar urkutuyor :85:

çok geçmiş olsun allah şifalar versin

canım inşallah bir an önce iyileşir baban. eminim çk zordur, üzülmemek elde değil ama bebeğini de düşünme zorundasın. hem çok zor elde etmişsin, onu da düşünmek zorundasın...

slm güzel anneler nasılsınız?

eminecim allah yardımcınız olsun babana acil şifalar versn en kısa zaman inş

ya benim sabah bulantılarım başladın ne güzel iyiydik ya aç kalınca da bulanıyor ama öyle hafif hafif yani kusacak kadar değil kraker yada galeta yiyince geçiyor çok şükür midesi bulananın kızı olurmuş derler bakalım ne kadarı doğru çıkacak.

yav nerdesınız kanal alooooooooooooooooooooo kımse yokmuuuuuu :KK33::KK33::KK33: offfffffff ses yok :KK14:

canim rabbim sifasini versin babanin üzülme dua et bolbol hepimizin böyle dönemlerden geciyoruz malesef uzun ömürler versin ins hepsine buarada ggözünaydin canim bebegini düsün fazla üzülme eger yakinsan babanin yaninda ol onu gör rahatla biraz canim benim

ayy canlarim güzel haberlerle gelmisler gözünüzaydin hep böyle devam etsin ins kendinize dikkat edin :KK19:

çok sağolun kızlar hepinizden Allah razı olsun Rabbim benim babamada tüm şifa bekleyen hastalarada acil şifalar versin.

bulantılarınız çok çabuk geçer inş kızlar... Allah kolaylık versin

eminecim çok geçmiş olsun Allah şifa versin..

Son düzenleme:
alışveriş yapmaya ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz veya herhangibirşey alan oldu mu? ben çok sabırsızımda :)

bulantılarınız çok çabuk geçer inş kızlar... Allah kolaylık versin

eminecim çok geçmiş olsun Allah şifa versin..

sağol canım amin.seninde bulantın olmadı galiba benimde hiç olmadı bazen fazla yiyince miğdem bulanıyo o kadar.

kızlar nabersiniz comili yigenımı görmus cok sevındım canım
valla testide iyi yaptırmıs bana özelde 330 tl dediler
ben yarsını devlette yaptırdım yarısını özelde 120 tl falan verdık
baya sayfalar ilerlemiş yarısını okudum yarısını okuuyamadım fazla bıdı bıdı yapmayın zor oluyo
daha aksama kadar halamdayım
bu arada sabah bulantılarım devam edıyo ama gecen haftalara göre cok
daha iyiyim herseyı yiyebiliyorum sevmedıgım balıgı bile
hepınızı öpuyorum ve cıkıyorummm

alışveriş yapmaya ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz veya herhangibirşey alan oldu mu? ben çok sabırsızımda :)

bana kalsa hemen alacam da daha cınsıyetı bellı degıl ya ama annem patık almıs ay ıcıme koyasım geldı onuda nette gordum annem delı gııbı sevıyıor sımdıden :97:

kızlar nabersiniz comili yigenımı görmus cok sevındım canım
valla testide iyi yaptırmıs bana özelde 330 tl dediler
ben yarsını devlette yaptırdım yarısını özelde 120 tl falan verdık
baya sayfalar ilerlemiş yarısını okudum yarısını okuuyamadım fazla bıdı bıdı yapmayın zor oluyo
daha aksama kadar halamdayım
bu arada sabah bulantılarım devam edıyo ama gecen haftalara göre cok
daha iyiyim herseyı yiyebiliyorum sevmedıgım balıgı bile
hepınızı öpuyorum ve cıkıyorummm

yav nere gıdıon yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:84:

11 ila 14 hafta arasında 2 li test yapılıyor ben haftaya yaptırıcam doktor zaten söluyor

canım ilk bebekde hemen bişeler almaz ugursuzluk diye ben almadım 7 aylık olunca alırım diye düşünuyorum tabi cinsiyeti belli olunca ufak tefek seyleri alırız

Son düzenleme:
damam det o halayıda varyaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK9::KK9::KK20:

gelecem kuzum gelecem merak etmee
comili gelınce söle yigenıme cok sevındım
onada kızdım cünkü dün hiç bişe demeden cıkdı
belim agrıyo diyodu öle pat diye cıkıca cok merak ettım gece uykum kacdı
bişey mi oldu acaba diye

gelecem kuzum gelecem merak etmee
comili gelınce söle yigenıme cok sevındım
onada kızdım cünkü dün hiç bişe demeden cıkdı
belim agrıyo diyodu öle pat diye cıkıca cok merak ettım gece uykum kacdı
bişey mi oldu acaba diye

msn acık uyzuun evdeyım ızınlıyım super yasmıs kasıla kasıla oturyodur kesın elındede bır tabak bıseler yıyodur kız cok tatlı bır gorsen varya :KK64::KK9:

gözünaydın :nazar: ... sen iyi vermişsin benim muayene 75 testler 130 tuttu
ipek sen hangi hastaneye gidiyosun
msn acık uyzuun evdeyım ızınlıyım super yasmıs kasıla kasıla oturyodur kesın elındede bır tabak bıseler yıyodur kız cok tatlı bır gorsen varya :KK64::KK9:

hehehe otursun otursun sorcam ben onaa
selam söle cok cok öpuyorum ikinizide halam oglunu uyutuyo gelsın kapatcam neti

ipek sen hangi hastaneye gidiyosun

hehehe otursun otursun sorcam ben onaa
selam söle cok cok öpuyorum ikinizide halam oglunu uyutuyo gelsın kapatcam neti

damamda uyus comili yasmıo bagrıom msn de ama tık yok neyse kesın yemek yıyodur yada ısı vardır delünün

kızlarrr ne çok yazıyosunuz yaaa..okuyana kadar anam ağlıyo her seferinde :))) ya 2 günden beri kasıklarıma ince ince ağrılar giriyo..bide gaz olayı yar çok kötü...iyi diilim anlıcanız..dinleniyom ama çok korkuyorum, her gün doktora gitsem anca rahat edicem..sizdede kasık ağrıların olan varmı ? kendimi adet günlerime denk geliyo yada rahim büyüyo diye oluyo diyerek avutmaya çalışıyorum ama nereye kadar...:KK43:(

selamlar kızlar,
birazcık uyudum geldim, çalışmaya alışık olunca evde zaman geçirmek de çok zor. canım öyle kitap falan da okumak istemiyo hiç. bayramda da burdayım. eve doyarım artık :KK9:
siz böyle kalp atışlarını duyunca hem seviniyorum hem sabırsızlanıyorum. aslında sanırım haziran annesi sayılmam temmuz başında olacak neticede :)
kalp atışlarını duyana kadar tabi çok rahat olamıyo insan. haftaya kalp atışlarına bakıcak doktorum, duymazsa vajinal ultrasonla bakacak. hayırlısı inşallah....

emineu canım benim, babalar kızlar için ne kdar özeldir biliyorum kendimden, Allah şifa versin. hamilesin bak bol bol dua et, içinde günahsız bi melek var, Allah onun hatrına kabul etsin dualarını...

X