2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

6+3üm kızlar... ilk 4 haftalıken farkettim hemen doktora gittim..karın ultrasondan keseyi gördü..bide salı günü gittim kalp atışını duydu..bayramdan önce gel dedi..sonrada ayda bir gelirsin dedi..bana mantıklı geldi..cok sık ultrasonunda bazı yan etkileri var sanırım dimi..sizin muayene sayınız nasıl?

bende senin gibi izmiri düşünüyorum ama acil bişey olursa burada olmak zorunda kalırsam universal ı düşünüyorum oranın odaları çok geniş ve ferah tebriğe gelenler falan toplanınca bunalmıyor insan bi arkadaşımda bu yüzden universalı seçti özel bodrumun odaları falan çok dar zaten çok yorucu bir durumdan çıkıp dar biyerde olmak istemem benim aydınlık takıntım var herhalde biraz boğuluyomuşum gibi hissediyorum dar yerlerde

Kızlar çok öptüm sizi bebiş çok acıktı yemeğe çıkıyorum.
Kendinize çok iyi bakın.

ben kalp atısını duyana kadar 3,,4 kere gittim
duyduktan sonra doktor 4 hafta sonra gel dedi
ben dayanamadım 3 hafta sonra gittim yanı gecen hafta
şimdi haftaya gidicem cünki 2 li testim varrrrr

kızlar bugun hiç iyi hisstmiyorum kendimi bi hzursuzluk var sanki hayır olsun ..
belim karnım kasık hepsi birbirine karıştı sanki ağrıyor. cumartesi dr gidicem inşallah biey olmaz. dr düşük tehlikesi felan yok herşey yolunda dedi ama daha oynamadı yaa sanki orda olduğundan emin olamıyorum(

kalbini ferah tut herşey yolundadır merak etme canım. bu psikolojik bi olay herhalde. çok hassas olduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…