2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aa hiç görmedim konacıkta nerde valla senin bebiş doğunca huzur içinde olacak şimdiden yogayla tanışmışsa

tabelası yok zaten canım görülmüyo bende internetten araştırıp buldum..cok memnunum hocamdan..daha önceden spor yaptıgım için şimdilik gidiyorum ama hamile yogasına devam edicem sonra..güvençerde varmış hamile yogası birde salmakis otelde yoga academy acılmış..gel sende:) hem dogum için hem cocuk için hem de anne için cok faydalı..ebru şallı gibi konuştum :))

kızlar merhaba,,nekdar kalabalıksınız maşşallah!!geçensene bizde sizin gibiydikk..şimdi azaldık,herkes bebkleriyle uğraşıyor.bende 2010 haziran annesiyim:))sormak istediğiniz şeyler varsa yardımcı olurum memnuniyetle..

Valla anlatsam roman olur da..
O kadar çok hikayem var ki bi tarafı hep buruk..
Bu gelin kısırdan tut neler neler..Sürekli hizmet beklemeler..Ben mutfak işini severim,yemek yapmayı,pasta börek yapmayı..Ayda 1 günleri oluyor, görümcem çalışmıor..Pastayı böreği işten gidip ben yaparım..Görümcemin kızı var, her doğumgününde 3 adet pasta yaparım, şu an 4 yaşında.Daha 1 doğumgününü görmedim.Çünkü hep hafta içi olur..Söylediğimde pazar gün kimse gelemez diyorlar..
Ama kötü kalpli değillerdir.Sadece kayınvalidem okumamış, böyle görmüş etrafında..Böyle davranılsın istiyor..Yoksa evlenirken her istediğimi yaptılar..Her gittiğimizde elimiz boş göndermezler..İşte herkesin kendince oluyo bişeyler...

seydammmm çıkmaaaaaaaa yada sen yemeğini ye bende ortalığı süpürüp sileyim sonra gelelim yine tamammıııııııııııııııııııııııııııı
canimin ici geldim ama mecburen ciktim canim puregestonuda alinca iyice uyku basiyor zaten yeni kalktim

[

kaç tane içiyorsun günde? Doktor birşey dedi mi? Ben en en çok sigarada zorlanıyorum maalesef
evet doktorum önerdi günde 1 bardak canim hamilelikte sari kan hücreisne gerek vardir dedi buda ananasda boldur rahim güclenir bebegin sIKI tutunmasina yarar dedi burarada sigarami kullaniyorsun yapma canim bebegini düsün

Kürtajsız bebek düşürülemiyor mu ? İlaçla falan ?
Yada bu kürtajın ilerki gebeliğe kötü bi etkisi olr mu ?

Kızlar sizden de bilen varsa cevaplarmsınız?
..

seydam çıkmadan bişey sorcam sanırım cevap sende
canim malesef kürtajsiz düsmez zaten seninki 8 haftaklik kürtaj gerekir canim ama hic korkma bir fitil veriliyor rahim acilsin diye sancilarin basliyor cok siddetli degil tabi sonra genel anesteziyle hic bisey anlamiyorsun bile uyaniyorsun hersey bitmis bile tabiki bazi kagitlar imzaliyorsun yani burda öyle rahim duvari zarar görebiliyor kürtaj esnasinda ama bu cok kücük bir ihtimal bisey olmaz ins sonrasinda zaten 3 ay veya 6 ay arasi doktorun dinlenme önerir sana birde kürtajdan canim bir sonraki adetini görene kadar doktorunda söyler belki ama iliski yasak rahim acik oldugu icin hamile kalma ve mikrop kapma riski cok yüksek ,canim ins hayirla atlatirsi ins hic korkma

Son düzenleme:

selamlar:) normal dogum mu yaptın? sezeryan mı?:))

istiyorum aslında bende bir de sosyal aktivite olur inan şu an evden işe işten eve durumundayım çok sıkıldım ben turgutreiste oturuyorum çok da gelip te gidemem bakalım dr araba kullanmamı çok istemiyor malum bodrum yolları ama hamile yogasını istiyorum belki şermin hanımınkine bende gelirim hem karşılaşmış oluruz orada

kızkar ben geldiimm sonunda uyanabildim sabahdan beri bebişle kvga edıyoruz dıyorum az daha dur midemi bulandırma cok güzel seyler yicez diye diye bakdım saat 12

Kızlar yaa uyku tutmadı doktor aramaktan, kesinlikle sonuna kadar normal doğum taraftarı bir doktor tanıyan var mı
canım anadoluda oturuyosan medipol cok iyi doktorların hepsi bayan 1 tane erkek varda o doguma sen istersen giriyor yoksa kadınlar cok iyi bi hastane
yok canım ne düşügü hic bişe olmaz sen korkdun heralde psikolojik aglılar oldu
canımmmmmmmm kıyamam neyın var iyimisinnnn :94::94::94:
ben hiç vajınal ultrasyınla muayne ooolmadım yapalım desede olmam sevmıyorum cünki
Gökyüzüm daimi hamişimiz yokkkkkkkkk
bebişkommmmm yokkkkkkkk
bebekpoyrazzzzzzzzzzz yokkkkkkk
geldim datlım geldımm :92:
Kızlar, ben az önce serum yedim geldim...
Hastayım zaten,candaşın haberi daha da kötü yaptı beni..
gecmiş oolsun neler oluyo hanımlar bize
ben geldim makina bozuldu elimle sildim bütün halıları çok yoruldum yaaaaaaaaaa
ohh iyi yapmıssın bravo sana sakın oram buram agrıyo deme sakınnn
benim kayınvaldemin allahatn yoktur böyle huyları
akşam oturmasına gittiğimizde sofra ble toplatmaz

yok benımkde yaptırmaz zaten ben kendı evıme yapamıyorum oraya nası yapayım gerci hamıle olmasam yaptırırdıda simdi eşimde izin vermez bende yapmam zaten

aaa çok sevinirim keşke gelsen.. benimde cok yakn bi arkadaşım turgutreisde bazen gidip geliyorum..ama dedigin gibi uzak biraz..ben merkezdeyim o yüzden rahat gidip geliyorum..araba kullanıyorum ya ben umarım bi sorun olmaz..kullanmamı dedi doktor sana?

oh masallah herkes kayinvalidesinden memnun bende idare ederim iste:89: ama öyle isimi filan yapmaz bendende beklemez :79:böyle geyat iyiyiz seviyleli seviyle :82:

ne beceriklisin ya maşallahh..hem de fedakar..hem pastayı yap hem yiyeme:)

Selam Kızlar,
Umarım herkes iyidir.
Yoğun çalıştığım için çok sık bakamıyorum. Şimdi fırsat buldum.
Sabah doktora gittim. Küçüğüm 2.28 cm olmuş. Çok mutluyum

benim kayınvalidemde ii bir kadın hatta seviyorum onu sağolsun şimdi hiç yemek yapmıyorum kokulardan falan tiksiniyorum diye o yapıyor çamaşırımı asıyor topluyor sağolsun bebiş doğuncada bakar sanırım şimdi kızının çocuğuna bakıyor seneye kreşe başlar bizimkinden devam eder sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…