2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bide büyüdüklerinde neler yapacaklar düşünemiyom:84:

valla bazen diyorum kızıma keşke hiç çıkarmasaydım orda kalsaydın allah sağlık sıhhat versinde büyüdükçe zorlaşıyor kızlar yaa bi yürüse bi çişi söylese bi konuşsa derken okula başladı şimdi bi okuyabilse diye dertlendim. Şimde de silbaştan herşeyi yeniden yaşıycam allah nasip kısmet ederse.

bide büyüdüklerinde neler yapacaklar düşünemiyom:84:

Sağ salim bi gelsinler de, ben hizaya getirim onu...

Dün akşam ne oldu biliyor musunuz .
Tv.de reklam gördüm..Reklamdakini canım istedi.Kayınvalidemdeyiz ses de edemedim..
Gece saat 1 gibi eve dönüyoruz eşim dedi ondan istiyon mu..Artık reklama nasıl baktıysam.. Adam da bana bakıyormuş o sıra..
Ben istemiyom da dedim, Öykü hanım istiyo...
Hadi ordan diyo, o ne blsin, sen istiyon işte..
3 tane almış gelmiş.Bi bana, bi kendine, bi de Öyküye..
Ben de dedim 1 tane yeterdi bize, daha 2 olmasına gerek yok..
Adamın cevap aynen şu :
Ye kızım sen ye, şu gavur anana bakma, daha şimdiden yediğinde gözü var...

ayy adamlar cok fena :90:

hehehe çok güldüm çok hoşuma gitti yaa
benim canım bişey istemiyo daha hiç bende istiyorum ki gece yarısı olmadık şeyler aratayım kocişe ama yok istemiyo işte

hahah cok eglenceli bi çiftsiniz siz ya:)) koptum şimdiden yediginde gözü var dedi ha:) neymiş bu ya cok merak ettim bi de bakayım:)) hangi reklam?

hahah cok eglenceli bi çiftsiniz siz ya:)) koptum şimdiden yediginde gözü var dedi ha:) neymiş bu ya cok merak ettim bi de bakayım:)) hangi reklam?

Valla canınız çeker diye yazmadıydım da, çekerse de helal edin bacım...
Browni intense.Kadın hani gözü kapalı yiyo ya..O reklam işte..

canlar öyle herşeye çok takılmayın herşey olacağına varır ya bence burda anlatılanlar bizim psikolojimizi çok etkiliyor bir iki gün uzak durmaya çalışın yada geç girin foruma 1-2 saat takılın bazen bende çok etkileniyorum gebeliğimi idrar ve kan testinde öğrendikten sonra ertesi hafta doktora gittim o geçen 1 haftayı kendime zindan ettim ya boş gebelikse kimyasal gebelikse dış gebelikse doktora gidemeden düşük yaparsam hamile kalana kadar da 4.denememiz olmasına rağmen acaba ksırmıyız eşimin sperm sayısı mı az bende kist mi var die düşünüyodum halbuki çok şükür ne ailemde ne akrabalarımda eşmin ailesinde bunları yaşayan yoktu.bunların hepsini burda öğrendim yani.aslında çok kaptırmamk lasım arada başka işlerle kafa dağıtmak lasım.burdaki arkaşdalıklar çok güzel siteyi sizleri çok seviyorum ama işte insan etkilniyo ister istemez

hehehe çok güldüm çok hoşuma gitti yaa
benim canım bişey istemiyo daha hiç bende istiyorum ki gece yarısı olmadık şeyler aratayım kocişe ama yok istemiyo işte

aynen bende istiyorumki koştursun falan bulmak için:)) ama hiçç bişey canım cekmiyo..ilerleyen zamanlarda inşallahh:))

istiyorum ki o saatlerce benim istediğim şeyi arasın gece vakti bulup gelince artık istemiyor canım deyim hiç yemeden bırakayım ona bunu yaşatmak istiyorum ama maalesef

kesinlikle katılıyorum işte o yüzden pozitif olalım diyorum..bilgilendirici güzel şeyler paylaşalım..zaten zor bi süreç.bilinmeyene dogru gidiyoruz burdada destek olmak ve sogukkanlı olmak cok önemli..kesinlikle katılıyorum sana..ama son bi kaç gündür biraz daha degişti topikler, herkes yavaş yavaş hamilelige alışmaya başladı..zamanla daha ii olcak umarım..

ayy biliyom ben onu..onu ben hamile kalmadan önce cok canım cekiyodu..şimdi cekmiyo ama güzel bişey evet:))) haklıymışsın arkadaş:)

Valla ben tatlıya aşeriyom sanırım..
Yani hususi şunu al demiyorum adama da, ekşi şeyleri yiyesim gelmiyo..ÖZellikle portakal falan dokunuyor..
Ama tatlı şeyleri sanki daha bir severek yiyorum...Ya tatlı olacak, ya da tuzlu...
Mayhoş şeylerden ekşiden pek hoşlanmıyorum...

istiyorum ki o saatlerce benim istediğim şeyi arasın gece vakti bulup gelince artık istemiyor canım deyim hiç yemeden bırakayım ona bunu yaşatmak istiyorum ama maalesef

yaaa sadistlik bu ama :)))

yazık yaa işten gelince benim kocam herzaman öğleydi de şimdi daha hassas bi su bile kalkıp içirmez getirir.

aynen katılıyorum ben kesın hamıle oldugumu ögrenene kadar eve ınternet almadım
cünkü biliyorum süreklı arasdırcam halbukı korunuyoduk biz
öle bi kere denedık tutdu ona ragmen
tutamazdım kendımı yok kısırlık yok sprem sayısı yok o yok bu
tüp bebek falan hepsını alt ust ederım dedım kafam rahat olsun net olmasın
şimdide cok takılmıyorum ona öle olmus ya bende olursam demıyorum sizde yapmayın rahat bırakın kendınızide bebeginizide

Balıma ben de katılıyorum ama, işte elimizde değil..Ben sabah candası duyunca inanın çok kötü oldum..
Ama şimdiye kadar kötü yorum yazmadım kimseye, hep üzülmeyelim,bi şey olmuyordur geçer diye düşünerek yazdım..Sonuçta hepimiz de pozitif düşünmeliyiz ki, pozitif şeyler olsun..
burda aile gibi olduk,artık birbirimizin doktor randevusunu merak ediyoruz, kalp atımını bekleyenlere destek olmaya çalışıyoruz..Çok değişik duygular bunlar..

bende tam tersi tatlı canım hiç istemiyo..limon,mandalina,portakal bayılıyorum..acaba insan ihtiyacı olanı mı istiyo acaba.ben normalde cok meyve tüketmezdim cünkü..kahve tiryakisiydim hiç kahve istemiyorum..cok ilginç..

kuzummm ben sana diyorum senın oglun olcak gokyuzu demısdı dersın cok eminim içime doguyo

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…