2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çok kulanmamaya çalış dedi ama ben kullanıyorum zaten evle iş çok yakın yürüyerek geliyorum ama işim kullanıyorum minibüsler daha da riskli şimdi kış diye t.reis bodrum 45 dkda geliyorlar yolcu toplyalım diye

akraba cıkarmışız:) hahaa.ben bodrumda oturuyorum..ama muglalıyım:) .epidural normal dogum güzel gibi geliyo..

çıkamayız tatlım,muğlada büyüdüm ama oralı değiliz,babamın mesleği icabı ordaydık,şimdi istanbuldayım.

çıkamayız tatlım,muğlada büyüdüm ama oralı değiliz,babamın mesleği icabı ordaydık,şimdi istanbuldayım.

olsun muglada dogmuşsun sevindim:) inşllhh biz de senin gibi saglıklı ve güzel bi dogum yaparız da yazarız 2012 haziran annelerine...

dogru diyosun..ben kulllanıyorum hemen hemen hergün..allah korusun artık..

canım sen hangi hastaneyi düşünüyosun eğer bodrumda olursa?

valla inan hiç düşünmedim..ama ablam özel bodrumda dogurmuştu ilk bebegini,ikinciyi yücelende dogurdu muglada, bizim kuzende izmir kent hastanesinde dogurdu..ben de izmir düşünüyorum..ama şermini de istiyorum beni rahatlatıyo..karar vermedim yani bide cok erken ya plan yapmak istemiyorum..sen ne düşünüyosun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…