2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bugun hiç iyi hisstmiyorum kendimi bi hzursuzluk var sanki hayır olsun ..
belim karnım kasık hepsi birbirine karıştı sanki ağrıyor. cumartesi dr gidicem inşallah biey olmaz. dr düşük tehlikesi felan yok herşey yolunda dedi ama daha oynamadı yaa sanki orda olduğundan emin olamıyorum:KK43:(

oynadıgnı zaten sen hissetmessin ki nası hissedicen 20 haftdan önce hissedilmezmiş
kötü haberler sizi iyi etkılemedı ondan endişelendınız
içinizi ferah tutun

kızlar bugun hiç iyi hisstmiyorum kendimi bi hzursuzluk var sanki hayır olsun ..
belim karnım kasık hepsi birbirine karıştı sanki ağrıyor. cumartesi dr gidicem inşallah biey olmaz. dr düşük tehlikesi felan yok herşey yolunda dedi ama daha oynamadı yaa sanki orda olduğundan emin olamıyorum:KK43:(

Öyle deme,sabahtan beri bende çok kötüyüm,serum yedim.Gene de kötü düşünmüyorum..Her şey yolundadır..Beni de üzme..Üzülüyorum brda kötü şeyler okuyunca ben...

dinlen canım birşeyin yoktur endişe etme istersen doktoruna danış bi
internette adet zamanları geldikçe hamile olunsa dahi adet belirtileri devam edermiş ilk aylarda bazı hamilelerde 9 aya kadar sürermiş belki adet zamanının belirtileridir seninkilerde ama bu belirtiler tehlikeli değilmiş vücut bu döngüye alışıncaya kadar olabilirmiş tabi tam olarak bildiğimden değil tabi ki ama sen içini ferah tut yine de istersen randevunu öne aldır sıkma canını

Allah korusun hiiiççç aklına getirme kötü şeyler..
Ben size 4 aydır yaşadıklarımı hatta bu hamileleğimde 2 hafta önce yaşadıklarımı anlatsam inanamazsınız. Labaratuar yanlış bakmış sonuçlara, ben yine dış gebelik diye 2 gün helak oldum ağlamaktan. Gece yarıları ağlayarak uyandım uykudan..
Ben bile kötü birşey getirmiyorum aklıma...
Hayıra yor, dua et arkadaşım..

bende senin gibi izmiri düşünüyorum ama acil bişey olursa burada olmak zorunda kalırsam universal ı düşünüyorum oranın odaları çok geniş ve ferah tebriğe gelenler falan toplanınca bunalmıyor insan bi arkadaşımda bu yüzden universalı seçti özel bodrumun odaları falan çok dar zaten çok yorucu bir durumdan çıkıp dar biyerde olmak istemem benim aydınlık takıntım var herhalde biraz boğuluyomuşum gibi hissediyorum dar yerlerde

orasıda güzel orasıda olabilir..bakalım dedigim gibi bende cok düşünmedim..kısmet..eger gelirse de dur cocuugm seni izmirde dogurcam bi 2.5 saat sonra gel diyemem:))

Allah korusun hiiiççç aklına getirme kötü şeyler..
Ben size 4 aydır yaşadıklarımı hatta bu hamileleğimde 2 hafta önce yaşadıklarımı anlatsam inanamazsınız. Labaratuar yanlış bakmış sonuçlara, ben yine dış gebelik diye 2 gün helak oldum ağlamaktan. Gece yarıları ağlayarak uyandım uykudan..
Ben bile kötü birşey getirmiyorum aklıma...
Hayıra yor, dua et arkadaşım..

Bana da doktor neler neler dedi..
Ama hiç moralimi bozmadım..İnşallah sorunsuz geçer herkesin hamileliği, bi daha aramızdan kayıp vermeden..:KK58:

ben kalp atısını duyana kadar 3,,4 kere gittim
duyduktan sonra doktor 4 hafta sonra gel dedi
ben dayanamadım 3 hafta sonra gittim yanı gecen hafta
şimdi haftaya gidicem cünki 2 li testim varrrrr:KK62:[/QU

sonucta mecburi gitmişsin.. o 2li testler falan cok önemli..umarım herşey yolunda gecer canım..

dün bi arkadaşımla konuştum onun da 4.5 aylık bi oğlu var maşallah. diyoki bol bol semiz otu ve dere otu ye. dere otunda sütten daha çok kalsiyum varmış. semiz otunu da çok severim onda da folik asit var. bu ikisi hakkında olumlu/olumsuz bişey duyan var mı?

ben kalp atısını duyana kadar 3,,4 kere gittim
duyduktan sonra doktor 4 hafta sonra gel dedi
ben dayanamadım 3 hafta sonra gittim yanı gecen hafta
şimdi haftaya gidicem cünki 2 li testim varrrrr:KK62:[/QU

sonucta mecburi gitmişsin.. o 2li testler falan cok önemli..umarım herşey yolunda gecer canım..

saol canım amin hepimizin ki sorunsuz gecer:KK71:

benimde dün akşam karnım agrıdı baya bi..oluyo öle sakın kötü şeyler düşünme..bişey olmaz...agrı devam ederse doktora git..zaten orda bişey hissetmemen normal daha cok erken..

X