2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Yok canım senle alakalı değil sadece.Bronşit de oldum ya, onun da etkisi var..Sabah ağlayınca iyice kötü oldum.Nefes alamadım ağzım burnum tıkandı..İlaç da veremediler.Ama iyiyim ben..
Sen nasılsın, kendini nasıl hissediyorsun..O konuyu da uzun uzadıya sürekli yazmak istemiyorum..Hayırlısı böyleyse yapabileceğimiz hiçbişey yok zaten...

Sen de kendine dikkat et canım..
Biz de seni öpüyoruz..allaha emanet ol

kürtajsız bebek düşürülemiyor mu ? Ilaçla falan ?
Yada bu kürtajın ilerki gebeliğe kötü bi etkisi olr mu ?

Kızlar sizden de bilen varsa cevaplarmsınız?
..

ben ilk hamileliğimde yaşadım senin yaşadıklarını 8 haftalık gebelik sonlandı sonra kürtaj oldum aradan 1 yıl geçti kızım oldu şükür. Sen içini ferah tut kürtajı iyi bir hastanede ol. Ve hemen hamile kalma biraz vücudun ve psikolojin dinlensin daha sağlıklı olur..

günaydın kızlar
dün öğleden sonra çıkmış birdaha girememiştim foruma şimdi açtım ve çok üzüldüm kötü haber var sanırım yorum ya da teselli sözcükleri yazmıycam allahım sabır versin çok çok üzüldüm

bodrumdan bol güneşli günaydınlar, tünaydınlar:)) yogamı yapıp geldim kendimi iyi hissediyorum..dünkü haberlerden sonra herkese pozitif enerjimi yayayım dedim..

Aferinnn.........
Deli misin bacım ya, kalsın halılar bırak..Canından kıymetli mi..

kayganam gelicek sonra evime bakmadı der hem mis gibi oldu içimde rahat etti ama makina bozulmuş çıldırdım resmen yaaaaa oturdum elimle sildim biraz zorladım kendımı galıba belim ağrıyooooooooooooooooo

Kürtajsız bebek düşürülemiyor mu ? İlaçla falan ?
Yada bu kürtajın ilerki gebeliğe kötü bi etkisi olr mu ?

Kızlar sizden de bilen varsa cevaplarmsınız?
..

canım ben 2 kere boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum.hiçbir sıkıntı ağrı acı hissetmedim.üstelik bir oğlum var ve yine hamileyim.ehli ellerde yaptırırsan bu işlemi sıkıntı yaşamıyorsun.ben bu hamileliğimde de umutlu değildim.bu da boş gebelik diyordum.son ana kadar da umutlanmadım.ama ultrasonda görünce çok şaşırdım.
ilaçla düşük olayı yurt dışında var ama Türkiyede yok.ve çok tehlikeli bişeymiş zaten.
bence sen tek doktorla yetinme.ultrason cihazları bile birbiriyle aynı göstermiyor.inşallah pıt pıtları görürsün.
eğer göremesen de sakın üzülme.meleğin tekrar bulur seni.önemli olan sağlıklı olması.
insan ne yazıcağını da bilemiyor.tesellisi çok zor biliyorum.yürek acısı kalıyor

valla bırak silmeyi süpürmüyorum bile ben artık hafta sonu kociş yapıyor
önceden hergün ev temizlerdim ben ama artık yapamıyorum maalesef

şimdi önemli olan bebiş

Valla ben iş yapıyorum ama, halı cam falan silmiyorum..
Bi süpürüp iki de toz alıyorum..Çamaşır serip topluyorum.Bi de bulaşık..Hayat bu kadar basitleşti...

ya arkadaşlar candas tan sonra ben de korkmaya başladım, henüz doktora gitmedm haftaya perşembeye randevu aldım, dua edin bir problem çıkmasın...

valla bırak silmeyi süpürmüyorum bile ben artık hafta sonu kociş yapıyor
önceden hergün ev temizlerdim ben ama artık yapamıyorum maalesef

şimdi önemli olan bebiş

bende öyleyim kendimi zorlamıyorum hiç yorgunluk yapıcak hiç bi şey yapmıyorum
eşim süpürüyo paspas yapıyo

Annecimm sağolsun hem çocuğumu okula yolluyor hemde camarımı silmiş şimdi 2.geliyor onada bakarım diyor allah binkere razı olsun maşalllllahhhhhh nazardan korusun..

Valla ben iş yapıyorum ama, halı cam falan silmiyorum..
Bi süpürüp iki de toz alıyorum..Çamaşır serip topluyorum.Bi de bulaşık..Hayat bu kadar basitleşti...

ben sadece toz alıp yemek yapıyorum hatta yemeğide çoğu zaman annemlerde yiyoruz bazende herkesten gizli vileda ile ev siliyorum ama kimsenin haberi yok duysalar keserler beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…