2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ohhh kimse bvi iş yapmıyomus yaaaaaaa benımkı cok tıtız dır ama hakkını yıyemem oda bana cok yardım ediyo iş konusunda

Ahhh,ahhh...
Benim annem de burda olsa o da yapacam diye uğraşır da...
Kimsem yok benim...:KK59:

YA canım yaa kıyamam . ben özellikle evimi kiraya verip anacığımın yanına taşındım çocuk var diye.. Bide annem çok verici bir annedir. Annesiz büyümüş onun için deli olur çocukları gelini damadı için.. Ay bak şimdi duygusala bağladım kızlar.. bi arıyım anamıı:83:

ohhh kimse bvi iş yapmıyomus yaaaaaaa benımkı cok tıtız dır ama hakkını yıyemem oda bana cok yardım ediyo iş konusunda

valla benim kociş titiz değildir önceden çok kızıyordu sürekli temizlik yapıyorum diye şimdi de yapsam mahveder beni zaten bende yapmam biraz da kirli olsun evim 7 senedir bal dök yala durumundaydı birazda kirli evde oturalım

tamam yanında olmayabiliriz ama bak bizzler varızzzzzzzz:92::KK74::92::92::KK74::KK74: ay alakalı deği ama avatarlar yeni gelmiş taze taze ekleyeyim dedim ay cok hozlar

Canım sağol...
Ben bugün pek keyifli değilim de ondan sanırım.Duygusal moddayım..Yoksa hepinizin desteğini hissediyorum..Eminim herkes hissediyordur.Burda bi aile gibi olduk zaten..Ailemizle konuşmadığımız şeyleri burda konuşuyoruz..

YA canım yaa kıyamam . ben özellikle evimi kiraya verip anacığımın yanına taşındım çocuk var diye.. Bide annem çok verici bir annedir. Annesiz büyümüş onun için deli olur çocukları gelini damadı için.. Ay bak şimdi duygusala bağladım kızlar.. bi arıyım anamıı:83:

Ara bacım ara..
Ne varsa onlarda var zatenn...
Dün kaynanama gittim temizlik yapmaya, bi de desem gel benim evi temizle..Kimbilir ne der..

Ara bacım ara..
Ne varsa onlarda var zatenn...
Dün kaynanama gittim temizlik yapmaya, bi de desem gel benim evi temizle..Kimbilir ne der..

Senmi gittin kaynana temizlik yapmaya yokk artık yaa..
niye böyle bişey yaptın . hem coely kızıyorsun hemde sen kaynanaya yapıyorusn oldumu şimdi:KK47:

Senmi gittin kaynana temizlik yapmaya yokk artık yaa..
niye böyle bişey yaptın . hem coely kızıyorsun hemde sen kaynanaya yapıyorusn oldumu şimdi:KK47:

Yok fazla değil.Evin önünü yaptırıyolar da, kiremit tozu falan..Hamile olduğumu bilmiyorlar..Gitmesem bi sürü laf...Zaten bi de bronşit olmuşum, iki süpürüverdim göstermelik..

benim kaynana da dün bayram temizliği yapsak mı gibi agzımı aradı ufff kadın

keşke kendini yormasan kendi evin bitti de kaygananın evi mi kladı

Valla canım onlar biraz köy ağızlı...Mesela biz her pazar gideriz,ki benim burda kimsem yok, gitmeyi de severim.Zorla gitmem..Ama 1 pazar gitmesek bütün mahalle + kaynanamlar bunların burnu büyüdü.Bizi sayıp gelmiyorlar der..Hiç o kaprisleri çekemem..Hem soba yanıyo evlerinde,sıcacık..Bizimki gibi soğuk değil..Bi yandan işime de geliyor.

Valla canım onlar biraz köy ağızlı...Mesela biz her pazar gideriz,ki benim burda kimsem yok, gitmeyi de severim.Zorla gitmem..Ama 1 pazar gitmesek bütün mahalle + kaynanamlar bunların burnu büyüdü.Bizi sayıp gelmiyorlar der..Hiç o kaprisleri çekemem..Hem soba yanıyo evlerinde,sıcacık..Bizimki gibi soğuk değil..Bi yandan işime de geliyor.

anladım napalım duruma ayak uydurmamız gerekiyor bazen benim de kayınvalidem üst katımda oturuyor bi gün çıkmasam hiç görünmediniz oluyor ismimiz evlenince bi eşle değil tüm ailesiyle evleniliyor aslında biraz saygılı olsabilseler keşke

X