2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kıslar kontrolden geldim çok şükür bebişimizi ve kalp atışlarını duyduk 6+4 müşüm 6mm olmuş annesinin kuzusu

kıslar kontrolden geldim çok şükür bebişimizi ve kalp atışlarını duyduk 6+4 müşüm 6mm olmuş annesinin kuzusu

Canım, çok sevindim..Kalp atışlarını duymak bambaşka bi his zaten..O kadar hızlı büyüyorlar ki, bi bakmışız karnımız da büyümüş.Geçen hafta 6+2 ydi.5mm di benimki, doktorum elmanın çekirdeği kadar demişti.Bu hafta 7+3 12 mm.olmuş bile..
Çok sevindim senin adına..

kızlar bu kayınvaldem yüzünden bebegimi düşürecem ya deli edecek beni stres topu gibi oldum benneyaptımkibenneyaptımki

kızlar bu kayınvaldem yüzünden bebegimi düşürecem ya deli edecek beni stres topu gibi oldum benneyaptımkibenneyaptımki

Hiç stres yapma canım ya, sonuçta kendisi de anne olmuş, sinir oluyorum böyle davranan kayınvalidelere..Ne yaparsa yapsın hiç takma kafana...Yat uzan istirahat et dinlen sen..Torun gelecek sonuçta,seni üzmeye kimsenin hakkı yok.

ya kayın babam haca gitti kendi tek kaldı hergün numara ypıyo hastayım diye ilgi çekmeye çalışıyo oglunu benden kıskanıyor ya delirecem.dün tek başına hastanaye gitmiş atesşi 39 muş güya nasıl ozaman tek başına arabayla gidio bu kadın birde öglen hiçbişeyi yok dipdiri oluyo akşam oldumu kadın hasta oluyo ..eşim dün yanına gitti 11 de geldiler eve öle uyuyp kaldı 2 gündür böle öglen çalışıyo bişe yok akşam hasta oluyo kadın.bizde kaldı dün bide benimde ilgiye eşime ihtayacım var..1 ay ben bunumu çekecem ya

ayy canım düzelir inş. eşin arada kalıyor ne yapsın:sm_confused:

bosver arkadasım bosverrrr

Son düzenleme:
nasıl sabredim cnm ya bende hamileyim korkuyorum çok stres sinir oluyorum bebegime bişe olacak die 7 haftalık hamileyim.eşim arada kalıyor bide migrenim var benim si,nirlendigim zaman deli gibi başım agrıyor ilaçta içemiyorum.bi akıl verin bana ne yapacam ben 1 ay bu kadınla

delimavi gözünaydın
rus takviminde benimki kız görünüyor.çin takviminde erkekkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…