2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar bugün doktora gittim keseyi gördük çok şükür
haftaya salı yine çağırdı bir sürü şey vardı aklımda ama sormayı unuttum
heyecandan herşeyi unutuyorum:) elimde ultrason kağıdı sırıtarak çıkıyorum odadan:))

bebiş kaç haftalık canım

geçen cuma gittim doktora kalbimiz atıyor :) bayramdan sonra 2 li test varrr

hayırlı olsun

kıslar kontrolden geldim çok şükür bebişimizi ve kalp atışlarını duyduk 6+4 müşüm 6mm olmuş annesinin kuzusu
gözünaydin ,masallah canim bebegine hep öyle güzel haberlerle geliriz hepimiz ins

selammm kizlar...bugün kontrolüm var cok heycanliyim...
canim mutlaka haber ver merak ederim ben eyvahedigeldismilegüzel haberlerle dönersin ins

bu ekim ayı çok özelmiş, çünkü 5 cuma, 5 cumartesi, 5 pazar varmış ve hepsi bir arada ancak 823 yılda bir olurmuş..
gercektenmiibilmiyorumkismile

evet canim yinede erken dönemdeki muayneler riskli gözüküyor ama gitmeyincede merakta kaliyorsun acaba bebegim iyimi ,gelisimi normalmi diye hakkimizda hayirlisi olsun allahimiza emanet olsun bebislerimiz ins

kimse anlatmıycak mı bu ticker olayını iyi ben de sonra yaparım:1closedeyes:

kizlar ben bi türlü doymuyorum yaaa bulantilar kalmadi ama bu seferde yemekten sonra hic yemis gibi oluyorum sizdede varmi???

kimse anlatmıycak mı bu ticker olayını iyi ben de sonra yaparım:1closedeyes:

canım ben sana cevp yazdım ama okumadın galiba lilypie die bi site var ordan yapılıyor bana bebişkom88 die bi arkadas yaptı sen dene eger yapazsan ben sana yapmayı denerım

ayy ne güzel bende haftaya duyarım inşallah kaç haftalık canım senin bebiş
canim ben 6. haftada göremedim 7. haftada gördüm cünkü sat göre biraz kücük cikiyordu bebegim cok sükür simdi 8 haftalik olduk haftaya kontrolum var ins ozamanda 9 haflalik olucaz allahimin izniyle :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…