2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet ya kesinlikle katılıyorum.
Sende ozaman biraz naz yap yok belim ağrıyor, yok yemek yapamıyorum çok kokuyo falan de görsün gününü :)

Kıyamam,zaten geç geliyo işten yorgun argın..Adam bi de benim kahrımı mı çeksin..Biz bebişimle inşallah Rabbim izin verirse hiç üzmicez kocamı...Aş da ermicez, canımız çekerse de biner arabaya alır geliriz.. kaydirigubbakcemile3

Yapar yapar..Zaten aşçılık geliyo elinden de,ruhsuz bacım ruhsuz..Bi dediğimi iki yapmıyo,inanmıyorum diyo ama sebze meyve doldurup geliyo, yemeyince de kızıyo bebişime aldım ben onları yesene diye,ama işte baba olacam aşamasına gelemedi.Ben hala inanmıyorum diyor, karnın büyüsün o zaman inanacağım diyor.Kimbilir, belki de psikolojik olarak kendini anca hazırlıyordur..Üstüne gitmiyorum, anlayışlı olmaya çalışıyorum..Rolleri değiştik, o duygusal, ben demir gibiyim..Normalde dizilere bile ağlayan ben, beton gibi oldum..

heheh ay bizim ki ev işinden bıkdı dogursanda kurtulsam dio ama ondada bi inanmazlık vardı iş kalp atısı duyulsun ben hala inanmıyorm simdi dio 12 hafta dolsun işde inanamıyorum dio garip bi durum tabi

benim eşim benden önce inandı :). reglim geçikince o demişti hamilesindir diye ben yok değilim demişdim:1rolleyes:

neyse kizlar ben cikiyorum bi bakim dedim yeni haberler varmi diye. basim agriyo + bulanti uzanayim biraz

demet84, iipekk34, kahveci, kocaminkuzusuyum, lizgelal, Sabiha1 ..
eeee kızlarrr nerdesınızzz

demet84, iipekk34, kahveci, kocaminkuzusuyum, lizgelal, Sabiha1 ..
eeee kızlarrr nerdesınızzz

Burdayız canım,bi yandan çaktırmadan çalışıyoruz...sırnaşık şey

Bana da 1 ay sonrasına gel 2 li test için dedi doktor..Ama 1 ay doktora gitmemek çok uzun bi süre gibi geliyor...

ben de yarın gidicem, hayırlısı inşallah:Saruboceq:
doğru düzgün bi doktor da bulamadım.önceki doktorum da ayrılmış.yarın gideceğim iyidir inşallah.

X