2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

wylma ben de senin gibiydim, çok çay ve kahve içerdim..Şu an içemiyorum..Yemek olarak da oburdum baya, saat 12 olmadan ben milletin kafasını şişirmeye başlardım ne yiyeceğiz bugün diye..Dün işyerinden arkadaşın biri şakayla takılıyor bana, tabi durumu bilmiyor, kız sen ölcen herhalde,yemeden içmeden kesildin falan diyor..Ben eskiden çok sevdiğim şeyleri yiyemiyorum da, içemiyorum da..Ihlamur içiyorum onu da belki zararlıdır diye düşünüyorum senin gibi, günde 1 çay bardağı içiyorum, hasta falan olmayayım diye.Sıcak suya limon sıkıyorum öyle içiyorum c vitamini olsun diye..

ben hergun ıhlamur yapıyorum içine elma ayva limon koyup kaynatıyorum süper oluyo

bende çay kahve yerine ıhlamur içiyorum ama 2 fincandan fazla içmiyorum onuda
her kafadan bir ses çıkıyo çünkü ne yiyip ne içicez şaşırdık en iyisi herşeyden azar azar
yiyip içmek

ben haftasonu nezlemi sıcak suya bal ve limon koyup içerek geçirdim
sıcak su limon da iyi bir alternatif

evet aynen...
ki ben gripken hergün en az 2 fincan ıhlamur içtim çok şükür herşey yolunda şu an gokyuzuu nün dediği gibi diğer bitki çaylarına dikkat etmek gerekiyor

evet ben de duymuştum, ne kadar doğru bilmiyorum ama, bir de geçen sabah ibrahim saraçoğlu nane, maydonoz ve narın ilk üç ayda fazla tüketilmemesini tavsiye etmişti...

bu arkadas yazmısdı saracoglu demıs nar yemeyın die.. ama ayva nar yiyenın cocugu güzel olur diolar ama bilmıyorum yesek mı yemesek mi

ayyyyyyyyyyyyyyy midem çok bulanıo yaaaaaaaaaa şimdi çıakrtıcam

Canım sen ne kadarlıktın,bulantın çok oluyormuş Allah yardım etsin..Daha bende başlamadı da o yüzden soruyorum.Bende sadece bazı gıdaları yiyememe gibi bi durum var, ama iştahsızlık gibi..Yemiyorum onları bi sorun olmuyor..Hiç kusmadım daha Allaha şükür..İnşallah senin bulantılar da çabuk geçer.

ben 6+4 üm ama sonra 4-5 gündür arttı ama hiç geçmicek gibi:a015:

ben 6+4 üm ama sonra 4-5 gündür arttı ama hiç geçmicek gibi:a015:

Kişiden kişiye değişiyor dedikleri bu işte.Ben 7+3 oldum,ama bulantım yok...Eşim de beni sinir ediyor,inanmıyor hamile olduğuma, ne bulantın var ne uyuyorsun, baykuş gibi gece yarılarına kadar oturuyorsun diye, kalp atışını bile duyduk ama ultrason resimlerini gösteriyorum ben anlamam ondan diyor, kan tahlili de yapılmadı bana beta hcg, çünkü ultrasonda gördük diye..
Bi dahaki doktor kontrolüne onu da götüreceğim kendi gözleriyle görsün bebişini pıt pıt atıyor kalbi...

bende çay kahve yerine ıhlamur içiyorum ama 2 fincandan fazla içmiyorum onuda
her kafadan bir ses çıkıyo çünkü ne yiyip ne içicez şaşırdık en iyisi herşeyden azar azar
yiyip içmek

katılıyorum canım aynen her kafadan bi ses çıkıyor insan ne yapacağını bilemiyor. eskiden bu kadar dikkat edilmezmiş ama maşallah ananelerimiz babanelerimiz bisürü doğum yapmışlar. en iyisi ne az ne çok orta yolu bulmak herşeyin fazlası zarar sonuçta

ayyy oda ne istiyor sanki kolay kendisi mutfaga girip yemek yapıcakmı senin böğürtülerine dayanacak mı dövecem haa kocanı klava:

bu ekim ayı çok özelmiş, çünkü 5 cuma, 5 cumartesi, 5 pazar varmış ve hepsi bir arada ancak 823 yılda bir olurmuş..

canım bak biraz demiş o kadar kafana takıpta bebeğinide kendinide üzme bişey yoktur allaha emanet bebeklerimiz

Sagolun arkadaslar Allah razi olsun desteginiz icin. Insallah guzel haberler alirim. Gidip doktorla gorusmeden icim rahat etmeyecek .

ayyy oda ne istiyor sanki kolay kendisi mutfaga girip yemek yapıcakmı senin böğürtülerine dayanacak mı dövecem haa kocanı klava:

Yapar yapar..Zaten aşçılık geliyo elinden de,ruhsuz bacım ruhsuz..Bi dediğimi iki yapmıyo,inanmıyorum diyo ama sebze meyve doldurup geliyo, yemeyince de kızıyo bebişime aldım ben onları yesene diye,ama işte baba olacam aşamasına gelemedi.Ben hala inanmıyorum diyor, karnın büyüsün o zaman inanacağım diyor.Kimbilir, belki de psikolojik olarak kendini anca hazırlıyordur..Üstüne gitmiyorum, anlayışlı olmaya çalışıyorum..Rolleri değiştik, o duygusal, ben demir gibiyim..Normalde dizilere bile ağlayan ben, beton gibi oldum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…