2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla ne diyiim sasırdım kaldım eşinle konusmayı dene yada umursama cünkü yanı konussanda pek bişe degismez sanıyorum umursama yüz verme fazla

onun derdi gelip bizde kalmak eşimin onla ilgilenmesi aglıyo yanında eşimde üzülüyor..napacam bilmiyorum bayramda çeki istanbula gidelim diyorum ama burdan 12 saat uzun yola çıkma diolar daha çok yeni hamişsin dediler

inan yanı yanlız deilsin ama işde yapcak bişe yok .. uzun yolada cıkma iyi olmaz dayan biraz dua et

of sayfalar ne çabuk ilerliyor azcık çıktım kaç olmuş..kızlar bu gebelik ilerleme stickerini nasıl ekliyosunuz?

Canım hiç stres yapma bence.Hamile olduğunu biliyor değil mi.Bildiği için mi böyle bir tutuma girdi acaba, düşünsene artık oğlu baba olacak zaten sen elinden aldın, bir de bebek geliyo..Hiç kendini de strese sokma, eşine de anlayışlı olmaya çalış, sonuçta onun da annesi..

hihoyyyt

:teytey: ohhh ohhh çooooooooook teşekkürler bende erkek istiyorum ama eşim kız istiyor.

aslında hepsinden önemlisi sağlıklı olsun yeter zemuszemus

ayy banada çindede rusdada erkek cıkıyo ama hayırlısıı olsun saglıklı olsun yeter

bana hem çn takviinmnde hem rus takviminde kız çıkıyor :) hayırlısı artık

12. haftadan sonra belli oluyomuş cinsiyeti zaten biras daha sabırra.s

Benim de çinde de rusda da kız çıkıyor, kızım olmasını çok istiyorum zaten, br de benim bebiş sol tarafta.Solda olunca kız olurmuş derler..Daha hamile olduğumu bilmeden yüzüm lekelenmişti, yüzde lekelenme kız denir bizde..Arkadaşlarımız kızımızın olacağını düşünüyorlar..
Sadece eşim benim içime erkek doğuyor diyor...
İsmimiz Öykü olacak,Allah nasip ederse, benim öyküm....Rüya gibi..
Tabi en önemlisi sağlıklı sıhhatli bizi de kendilerini de üzmeden dünyaya gelmeleri...

bana hem çn takviinmnde hem rus takviminde kız çıkıyor :) hayırlısı artık

12. haftadan sonra belli oluyomuş cinsiyeti zaten biras daha sabırra.s

ayyy bunda sabır etmek cok zor ben 12. haftayı beklıyorum 12. haftada 2li testim var belki onda cıkar

kızlar ben biraz şekerleme yapmaya gidiyoum.
yarım görüşürüz

Bacım ne şanslısın..Ben çalışıyorum sabah 6 da kalkıyorum, akşam eve varmam 6-7 oluyor..Yemek yiyorum bulaşık yıkıyorum derken zaman geçiveriyor..Sonra da uyku gelmiyor.Baykuş gibi tünüyorum koltuğa,ööyyyleee bakıyorum göbişime...Heyecandan mı uyuyamıyorum bilmiyorum ama, uyuyamıyorum.Sen benim yerime de şekerleme yap..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…