2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

teyzoşlar yine ben
kusura bakmayın saclarım biraz dağınık kuaföre gitmeye vaktim olmadı lülülülülülü
yanaklarıma bakıpta matah bişi sanmayın
üstüm tophane altım şişhane :roflol:

ay maşallah ya :nazar: :nazar: :nazar:
ne tatlı bişe bu tombik tombik
allah analı babalı büyütsün
bakalım bizimki nasıl çıkacak
çok merak ediyorum.

teyzoşlar yine ben
kusura bakmayın saclarım biraz dağınık kuaföre gitmeye vaktim olmadı lülülülülülü

oy yerim ben bu melegi 41 kere massallah :nazar: julim cok tebrik ederim sonunda oyle mi boyle mi derken geldi iste melegin allah sizi bir omur boyu hic ayırmasın insallah bu guzel kızın da bahtı hep acık olsun insallah o mis kokulu yanaklarını operim melisacıgın seni de optum cok kıskanma opuyorumnanaktan

Juliiiiii
O kadar merak ettigine nasil degmis nasil tatli bisi buuuu.Iyiki hamileyimde dogurmama yakin var insanin aklina bebek yapmayi sokar valla :)))) Allah anali babali büyütsün o yanaklarada masallah.

melisama bak sen yaaaa :))
annenı uzme bakayım yemegını guzel guzel ye :)))
41.5 kere maşallah sana tatlı kız :))

selam teyzoşlar
cuma günü anneme doğurazsın cuuuli diyince cok gücüne gitti biraz beni fırcaladı :sinifsinif:
hadi dedim daha fazla bekleletmeyim babam işten gelince biraz su yolladım ama anlamıyo biraz daha gönderdim yok hala babamla aval aval bakıyorlar birbirlerine kaydirigubbakcemile3 ne cahil insanlar.geliyoz işte daha napiim.en sonunda doktorra gitmeye karar verdiler ama kime :roflol:
en sonunda pendiğe gidelim dediler. hemen anama muayene odasına aldılar bide erkek doktor gelmez mi
cık çatala akannehir titreye titreye cıktı (sözde normal yapacak ) baktı 2 cm acıklık var doğumhanede sancı odasına doğruu:eek: basladı anam bekleme babam dışarda olay akşam saat 8 de basladı saatler ilerliyor ama benim umrum değil kıçmı bieoynatmadım
suni sancıda anama banamısın demedi. öyle bir rahim varmski incelmedi onca ilaca rahmen doğumhanede gelen doğurdu giden doğurdu bizimkinde tık yok :roflol:
gelen parmakladı anamı giden parmakladı :roflol: hep 2 cm
en sonunda sabah 10 da sezeryan mecbur dedi akannehir
hala anamla babam akşamdan beri birbirini görmedi tabi
anamı apar topar ameliyata aldılar
bi insan bu kadar mı sakin olur :dilcikar: sankii 9. ameliyatı. 10 dk annemi uyuttular sonra öyle bi cığlık bastım kii ayıldı öptü kokladı sonra beni götürdüler kameradan aileme el salladım dooru bebek odasına
annemide diktilar o arada birde kocaman kist cıkardılar yumurtalığından :sinifsinif:
sonra odasına götürdüler. nineler dedeler hepsi orda
sanki uzak yoldan geliyoz bi kalabalık hemen bastım yaygarayı. gelemem öyle kalbalığa ben naniknanik

anneme biraz naz yaptım ama geldim işte 3500 gr 48 cm doğdum. emiyorum mıçıyorum uyuyorum :ecrin_bebek: up uslu bi kızım işte naniknaniklaelaelaelaelaelülülülülülü

teyzoşlar yine ben

maşaallah cnm melisacığa:nazar::nazar:
biraz uğraştırmış seni ama sonunda sağlıcakla kavuşmuşsunuz,
Allah nazarlardan saklasın,analı babalı büyüsün inş.
Rabbim büyütürken kolaylıklar versin,uslu kız olsun

meraba kızlar. melekleriniz gelmeye başlamış.maşallah bebişlerinize.Allah nazarlardan saklasın,sağlıkla güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin hepinize. anlaşılan aeleci çıktı bu ocak bebişleri. ahhhh benimki d eokadar aceleci olmayıp ben d ebu heyecanlı konuşmalra dahil olabilseydim. sizin adınza okadar çok seviniyorumk. ateş düştüğü yeri okar yakıyoki. Allah kimseye evladının acısını göstermesin. diyorum ben de alıp ekleiiğim o cicileriyle oğlumun esmini ekleyebilseydim. 22 gündür gözümde yaş kalmadı kızlar. o minik melekelerinizle baan dua edin sabır ve dayanma gücü daha sonra da sağlıkla hayırlısıyla Denizimin kardeşini versin bize. buna ço ihtiyacım var.

jjuli bebeğin çok tatlıymış.Allah bağışlasım.maşallah ona.yalnız biraz nazlı olacak galiba.kaşlarını çata çata uyuyor baksana.üzmeyin beni ha...der gibi...:nazar:göğüslerin için de üzüldüm yalnız sen diğer göğsünü de ver.pompa kullanmamaya çalış.bepanthene krem iyi gelmişti bana.onu da deneyebilirsin.inş.geçer biran önce...

teyzoşlar yine ben

Allah'ım ...yerim ben onu...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:..maşallah..Allah nazarlardan saklasın...:nazar::nazar:a.s.a.s....Darısı sağlıkla başımıza inşallah...:teytey:

teyzoşlar yine ben

Oy oy oyy meleğime bak ya...opuyorumnanaktanne kadar da güzel uyuyorsun sen öyle,kalk bakayım güzel kokulu hatun,annenden beslen de biraz iyi olsun annenin göğüsleri;sonra sana bol bol süt versin de o güzel yanacıkların daha da güzelleşsin opuyorumnanaktan Julicim 41 kere maşallah kızına:nazar::nazar::nazar:

teyzoşlar yine ben

oy oy kurban olurum yaradana. maşallah kızıma ,juli Allah bağışlasın.

teyzoşlar yine ben

julii..çok tatlı melisacıkk..maşallahh..:nazar:
tam ısırmalık yanaklar,bizim yerimize de öp kokla ısır hafifcecik o yanaklardan..
yarıp çıkarmak istiyordun ya biran önce,değermiş valla kaydirigubbakcemile3 :nazar:

selam teyzoşlar
cuma günü anneme doğurazsın cuuuli diyince cok gücüne gitti biraz beni fırcaladı :sinifsinif:
hadi dedim daha fazla bekleletmeyim babam işten gelince biraz su yolladım ama anlamıyo biraz daha gönderdim yok hala babamla aval aval bakıyorlar birbirlerine kaydirigubbakcemile3 ne cahil insanlar.geliyoz işte daha napiim.en sonunda doktorra gitmeye karar verdiler ama kime :roflol:
en sonunda pendiğe gidelim dediler. hemen anama muayene odasına aldılar bide erkek doktor gelmez mi
cık çatala akannehir titreye titreye cıktı (sözde normal yapacak ) baktı 2 cm acıklık var doğumhanede sancı odasına doğruu:eek: basladı anam bekleme babam dışarda olay akşam saat 8 de basladı saatler ilerliyor ama benim umrum değil kıçmı bieoynatmadım
suni sancıda anama banamısın demedi. öyle bir rahim varmski incelmedi onca ilaca rahmen doğumhanede gelen doğurdu giden doğurdu bizimkinde tık yok :roflol:
gelen parmakladı anamı giden parmakladı :roflol: hep 2 cm
en sonunda sabah 10 da sezeryan mecbur dedi akannehir
hala anamla babam akşamdan beri birbirini görmedi tabi
anamı apar topar ameliyata aldılar
bi insan bu kadar mı sakin olur :dilcikar: sankii 9. ameliyatı. 10 dk annemi uyuttular sonra öyle bi cığlık bastım kii ayıldı öptü kokladı sonra beni götürdüler kameradan aileme el salladım dooru bebek odasına
annemide diktilar o arada birde kocaman kist cıkardılar yumurtalığından :sinifsinif:
sonra odasına götürdüler. nineler dedeler hepsi orda
sanki uzak yoldan geliyoz bi kalabalık hemen bastım yaygarayı. gelemem öyle kalbalığa ben naniknanik

anneme biraz naz yaptım ama geldim işte 3500 gr 48 cm doğdum. emiyorum mıçıyorum uyuyorum :ecrin_bebek: up uslu bi kızım işte naniknaniklaelaelaelaelaelülülülülülü

yerim senin ağzını ben.... hoşgeldin... annene deki sedoş teyzemin selamı var sana,tebrik ediyormuş seni, ikimizide çok öpüyormuş de opuyorumnanaktan
teyzoşlar yine ben

maşallah sana Allah nazarlardan korusun...
julicim Allah analı babalı büyütsün....

Julicim doğum hikayen tam senin kaleminden çıkmış:))Melisan da devirmiş kıçını uyuyo ne güzel.Tobik mi tobik:nazar:Allah nazarlardan saklasın 41 kere maşallah.

Anneli babalı ve sağlıkla büyütmeniz dileğiyle:emir_bebek:

Her işte bir hayır vardır.Kistin varmış en azından sezeryan olmakla ondan kurtuldun.Geçmiş olsun bacımopuyorumnanaktan

Hepinizi tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün maşallah kuzulara erken erken gelmişler Allah hepsine sağlık versin darısı Durumu doğurmama olsun işallahhhh....ve diğer şubat annişlerine hayırlısıyla işallah

juli maşallah canım ne tatlı şey öyle oğlum çok beyendi hazırla kızı gelip alıcaz biz bakıp büyütürüz kızımıza

X