2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın arkadaşlar..
ecrin doğum günün kutlu olsun,eşinle yavrunla nice mutlu yıllara..eşin kutladımı doğum gününü??
juli böyle durumlarda insan umutsuzluğa kapılıyor ama bir anda herşey düzeliveriyor..bazen bir güzel söz yetiveriyor..
inş. eşin hatasını anlar,eşinin seni ne kadar sevdiğini ,birlikte geçirdiğiniz güzel günleri düşün cnm..
bengisumut maşaallah tunaya,dişiniz de hayırlı olsun cnm,
darısı ağrısız sancısız diğer dişlere..
rapunzel benim koceyi anlattın sandım bir an,o da öyle etraftan duyarlar mı hiç umrunda olmaz,
ben de en çok ona kızar ve içerlerim,

herkese günaydın a.s.

insallah mehlikacım..su an ört pas etmeye calısıyo konusuyo askım canım cart..curt..e hani kavgalıydık otur bi konusalım sorunumuz cözelim dimi..yap et sonra siniri gecince askın canım cicim..yok ölee...

bengicim fıstık iyi yaramazlık peşinde :KK1:

günaydın arkadaşlar..
ecrin doğum günün kutlu olsun,eşinle yavrunla nice mutlu yıllara..eşin kutladımı doğum gününü??
juli böyle durumlarda insan umutsuzluğa kapılıyor ama bir anda herşey düzeliveriyor..bazen bir güzel söz yetiveriyor..
inş. eşin hatasını anlar,eşinin seni ne kadar sevdiğini ,birlikte geçirdiğiniz güzel günleri düşün cnm..
bengisumut maşaallah tunaya,dişiniz de hayırlı olsun cnm,
darısı ağrısız sancısız diğer dişlere..
rapunzel benim koceyi anlattın sandım bir an,o da öyle etraftan duyarlar mı hiç umrunda olmaz,
ben de en çok ona kızar ve içerlerim,

günaydınlar....

mehlika o özellik varya o özellik her aklıma gelişinde saçlarım dikiliyor inan o kadar sinir oluyorummmm

juli bengisu nun neyine katılmadın altta katılmadı diyor :))
durumlar nasıl iyimisiniz inş.?

herkese günaydın a.s.

insallah mehlikacım..su an ört pas etmeye calısıyo konusuyo askım canım cart..curt..e hani kavgalıydık otur bi konusalım sorunumuz cözelim dimi..yap et sonra siniri gecince askın canım cicim..yok ölee...

bengicim fıstık iyi yaramazlık peşinde :KK1:

akşam yemeğe gidildimi? tekirdağa gidiyormusun neye karar verdin?

yemeğe gidilmedi konusmadık tekirdağ gidicem..bu akşam konusucaz akşam hazır değilde beyefendi galiba cümlelerini toparlayamadı herhal

yemeğe gidilmedi konusmadık tekirdağ gidicem..bu akşam konusucaz akşam hazır değilde beyefendi galiba cümlelerini toparlayamadı herhal

belkide söyleyecek cümlesi yoktur, kendini savunacak bişey bulamamıştır olur böyle şeyler hep oluyorrrr sonra geçiyorrr sonra "üzüldüğümüze üzülüyoruz"

günaydın güzel annişler a.s.

juli bence güzelce konuş canım sen onu sözlerinle yola getir
kendi kurallarını koy bundan sonra bişey yapacaksak ortak karar verelim dee
eşinle vakit geçir bence :asigim:
herşey yolunu alır o babalığa alışamadı belki
beraber oyun oynatın gezmeye gidin
ordan güzel bi yemek yiyin vs
eşine biraz zamn ayır
sen dene bi bak o zmanda aynısı yapıyorsa o zman demkki bu insan anlamıyor de
bence tekirdağada gitme derim

belkide söyleyecek cümlesi yoktur, kendini savunacak bişey bulamamıştır olur böyle şeyler hep oluyorrrr sonra geçiyorrr sonra "üzüldüğümüze üzülüyoruz"

aynen öyle zaten.. konusmaya calıssamda bu sefer kavgayı uzatan taraf ben oluyorum.. ne bileyim akşam sustum işte...ama bu akşam susada ben susmıcam içimdekileri söylemeden rahatlayamıcam..

sinemis aslında gitmek isemiyorum ama git git diye cok ısrra etti..bide yarın beni ablası götürcek calısmasam bende gelmek isterdim dedi.. bende artık bişi demedim canıma minnet gidicem gezicem..ama planımı bilmiyo iki sonra ordan canakkaleye gidicem :KK1:

sinemis aslında gitmek isemiyorum ama git git diye cok ısrra etti..bide yarın beni ablası götürcek calısmasam bende gelmek isterdim dedi.. bende artık bişi demedim canıma minnet gidicem gezicem..ama planımı bilmiyo iki sonra ordan canakkaleye gidicem :KK1:

aranızı iyice düzeltip git bence o zman ,
yani nasıl tavırlı değil dimi git derken yani sempatiksalakcinni
gerçekten sıkıldığın için git diyor demkki adamcağız
demkki o gün sinrlydi bi an öyle tepki verdi
sende dönüşte uyar uygun bi zmanda birbirmize bir daha öyle konuşmayalım de:1hug:

juli canım bu kocaların öyle eserlendiği zamanlar oluyor sanki herşeyi onlar yapıyormuş havalarına giriyorlar bazen tartışmadan oturup konuş canım demekki o söylediklerinden pişmanki sana canım cicim diyor sen hemen yelkenleri suyada indirme biraz burnunu sürttür öğrensin öyle aklı estiğinde laf söylenmeyeceğini. bence git tekirdağaya biraz sizsiz kalsında aklı başına gelsin. bu aradada sende dinlenmiş olursun.takma kafana geçici şeyler bu erkeklerin allahtan bizim gibi adet dönemleri yok yoksa hiiççç çekilmezler kaydirigubbakcemile3

kız dünür sen yanındaki arkadaşlamı atıştın noldu? sonuç ne canım?

kız dünür sen yanındaki arkadaşlamı atıştın noldu? sonuç ne canım?

canım o gün kavga ettik
öyle kaldı
ben devam etcem ne zman patlak verirse o zman konuşucam
o arkadaşlada sadece işim düştüüğünde konuşuyorum o kadr artık bulamaz
eski samimiyeti:umursamaz:

hayırdır sinemis ne kavgası kimle..
dövülecek falansa her trlü şiddet uygularım..gelim mi

canım o gün kavga ettik
öyle kaldı
ben devam etcem ne zman patlak verirse o zman konuşucam
o arkadaşlada sadece işim düştüüğünde konuşuyorum o kadr artık bulamaz
eski samimiyeti:umursamaz:

boşver salla geç sonuçta oda bir erkek senin halinden anlamazki herkes kendi çıkarını düşünüyor canım bu senin yasal hakkın söke söke kullanıcaksın onu bağlamaz muhatap olma geç zaten bir insana hakettiğinden fzl değer verince böyle şımarıyor resmi olup geçeceksin:eek:klava:

allahım bugün kendimi çook cadı gördüm :eek::eek:

burdan şunu anladımki herkes kavga ediyor:)))

kavga etmeyen çift olduğuna asla inanmıyorum.

ecrincim ben kavga edilmesine tartışılmasına karşı değilim ama insanların bunu bilmesi beni acaip huzursuz eder ama eşim maalesef benim gibi değil inanılmaz sesini yükseltir kimse umurunda değildir ben de nasılsa herkes duydu diye altta kalmam kavga sonucunda dışarı adım atınca apartman komşularımızdan muhakka biriyle karşılaşırız ve ben yerin dibine girerim çok utanırım birde anacım bizim apartmanda afedersin PIRT yapsan herkes duyar kağıtmıdır nedir duvarları :KK1:

sen daha baskın karaktersin sinemisciğim, bana dışarıda derlerdi hep baskın karaktersin diye ama eşimle yan yana gelince öyle bir özelliğim kalmadı :))) hep idare edici oldum aman dellenmesin aman kavga çıkmasın onada git sor benden zoru yoktur :)))

evliliğimizin ilk yılında idare eden taraf hep eşim olmuştu benimde
ama nolduysa artık ben oldum
sanırım ben fazla buallttım eskisi gibi sabretmiyor..

akşam tartıştık mesela

alışveriş merkezine gittik dışarda müthiş rüzgar vardı kaanı giydirip arabadan çıktık ama kaanı benim kucağımdan almadı öyle boş boş gidiyordu rüzgar oluncada ben koşa koşa yöneldim kapıya kaan kucağımda tabi
bu anladı peşimden bağırıyor aşkım dur bana ver kaanı diye bende kızdım kes sesini diye bağırdım
içeri girdik baktım bu hala geride adres soran bi adamala konuşuyor abi benim kolarım koptu geldi sırıtıyor kaanı almak istedi bende daha çok kızdım hayır ben taşırım oğlumu dedim
bu sefer daha çok bzuldu alırsam ********im dedi
neyse telefon alırken ordaki tanıtım yapan bey kaanı sedi kaç aylık falan diye bissürü soru sordu tabi eşim gelmiyor yanımıza kudrdu kıskançlıktan mosmor oldu
sonra aldı kucağımdan ama konuşmadık
eve geldik ben bişey olmamış gibi davrandım (ben böyleyim uzatnmayı sevmiyorum:)
aşkım falan dedim aşkın kim diyo surat ediyo hiç ses etmedim
gece yatınca baktım sımsıkı sarılıyor
sabah evden çıkarkende geldi ben uyurken dudağımdan öptü
şimdi arasam gene surat eder=))))delikafaduldendelikafadulden

Son düzenleme:
yaw bu benim eşim tuhaf yaw

şimdi aradı nerdesin hayatım neden hiç aramıyon diyo

ben aramayınca günü geçmiyomuş

puhahahahahahaa=)

günaydın kızlar

çok şükür bu aralar bizim pek kavgamız yok.. neden çünkü ben hep alttan alan taraf oldum. bende ne söyleyecekssem kavga bitince söylüyorum. aslında ben çok kaprisli ve lafını esirgemeyen biirydim hiç eyvallahım olmazdı ama evlendikten sonra şimdi ben bile kendimi tanıyamıyorum.
birde evimize eşimin ailesinden misafirler gelince eşim bana bi ilgili davranıyorki anlatamam. yardım eder ilgili davranır, benı bu sefer hep o alttan alır. anlam verem ediğim bir durum işte..

sivri kız cadı karı :eek:klava:
bazen erkekler böyle kaba oluyor
uzatmadığın iyi olmuş
bnmde bazen öyle takıntılarım var hem çanta var
hem buğlem olunca iner inmez kapımı açsın istyorum bekliyorum
bi kaç kez yaşadık bunu
iyice fırça attım şimdide ben inmiyorum gelip buğlemi alıyor
alıştı artık kaydirigubbakcemile3
eşin kıymetini biliyor bak ne güzel aramış
bende evleneli 4 yıl olacak hiç küsülü kalmadık
diyebilirm

X