2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar
buluşma varmış ama bilgisi bana gelmedi, facete de görmedim.
biriniz bana atabilir mi?

Günaydin güzel anneler a.s.

ben de iki haliyi yanyana yapistirdim parkeye otrumasin diye, bebe gidiyor iki hali arasindaki o kücücük parkeyi buluyor totosunu oraya yerlestiriyor kaydirigubbakcemile3
bend e elimden geldigince kalin pantolon giydirmeye calisiyorum artik basa cikamiyorum. illa perkeye oturucak

hasta olan bebislere gecmisler olsun, annelerine de Allah sabir versin, kolay gelsin...

Hante, Jasmin77, sizin verdiginiz iki ilk arabam oyuncagina da baktim cok güzeller hem araba oluyor hem yürümesine yardim ediyor. ama cok pahalilar ya

benimki kutuya ellerini koyup ayaga kalkiyor sonra kutuyu parkede kaydirarak yürüyor. yavrum bakti anasi almiyor kendi ilk arabam oyuncagini kendi buldu.

canim eger o sekidle isini goruyorsa gerek yok zaten almana ne gzuel; bak ayaga kalkiyormus yusufcuk burakin hic hevesi olmadigi icin kalkmaya fdalan ben haveslendireyim belki renkli muzuikli hosuna gider de caba gosterir diye dusunup aldim ama onu da beceremiyor daha

hante baktim canim simdi playskoolunki de cok guzel gozukuyor hem cift fonksiyonluymus uzerine de oturulabiliyormus gormemistim daha once

evet canm güzel bısey, bırde renklerı cok alacalı kaan bey bayılıyo uzerınde gezmese bıle uzun sure oyalıyor onunla oynuyor.

evet poseidon pahalı bıraz, bende öle alıverdım cunku cok önceden hevesım vardı daha hamıleyken bayılmıstım onu bı arkadasta görmustum de, o yusden acımadım verdım gıttı...:)

iyiyim aycacim sen nasilsin?

haklisin ben de alirdim ama benimki alternativ ilk arabam oyuncagini buldu kendi kendine, o yüzden artik yürümeye baslayinca o oyuncaginda yüzüne bakmaz da ötekiler gibi kaldirmak zorunda kalirim diye almicam.

selam kızlar..
kimseler yok buralarda herkes soğuk demeden kıs demeden gesiyormu bakem

son misafirleride yolcu ettim..bi oh dedim....
Bugün gelen arkadasın melisadan 3 gün büyük oğlu var...baskasına asla gitmiyor...hep annesine kolları acıp ağlıyor..yada melisayı kucağına alsın ağlıyor..
özendim..evet evet..özendim..kıskandım.melisa hiç böyle yapmuyor beni bi hafta görmese anam nerde diyip bile ağlamaz...ama benim hatam doğduğundan beri hep kalabalığa baskalarına alıstırdım götürdüm kaldım keşke yapmasaymısım

Son düzenleme:

canım dünden beri kendime dert ettğim konuyu yazmışsın..utku malum bana yapışık aynı anlattığın arkadaşının oğlu gibi beden başkasında durmuyor babasında bile..
dün alışverişe gittik ağladı huysuzlandı arabasında durmadı babası kucağına alıyo çığlık çığlığa ağlıyo..utku yapıyo bnu melek gibi oğlum..ben alyorum kucağıma pis pis sırıtıyo babasına..şaştım kaldım nasıl iş..
bugün anneannesiyle teyzeleri geldi onlar gelmişken sıpa hiç iş yaptırmıyo iş yapim dedim ne mümkün..evi süpürene kadar feryat figan..sürekli yakamda..
bugü gerçekten bezdirdi beni yani..
bağlı olması iy hoşta bu ara hakkikaten çok sıkıldım..akşam babası geldi mutfakları toplim dedim yok durmuyo durmuyo ağlıyo arkamdan..çok sıkıldım ne yap et oyala dedim eşime ee sen annesin sıkıldım ne demek..her yere yetişmek zorundasın..zaten lmoniydi aramız iyice çıldırttı beni..
çok doluyum gerçekten çok sıkıldım bunaldım..
hazır sen konuyu açmışken içimi dökim dedim
senağlamasenağlamasenağlama

aynenboshayallersmile

günaydın kızlar kaanım iyi çok şükür
tamamen yürümeye gayret ediyor
2 adım atıp oturuyor

bizimki onu keşfedeli 2 ay felan oldu...
şu andana 2 adım atıp oturuyor hemen...
cesaret edemiyor tam..ama 2-3 adım atıncada nasıl mutlu oluyor nasıl...
bide artık ellerini bırakıp ayakta dururken dötünüde sallaya sallaya dans ediyo sıpam benim...

akşam aynen bende bu durumu yaşadım meyve dilimiliyorum elimde illa kucağıma gelcek merak edip mandalina istiyor veriyorum hemen yere atıp ellerini bana kaldırıyor alayım diye o sırada babamlaeşim telefonda konuşuyodu bende kaan ne istiyosun yeter diye kızınca babamda bana kızıyor telefondan.sempatiksalakcinni
aman dedim bişey demedik oğlunuza...kaydirigubbakcemile3

günaydınnnnnnnn ben geldim kaç gündür giremedim ne var ne yok bir özetleyin bana bari....

çok kötü bir akşam geçirdim,eşim işe gitmişti,berili banyoda banyo yaptırırken düştü :gitme:
ağzı ve burnu kanadı,çok kan aktı,çok ağladı,burnu ve üst dudağı şişti:gitme:
ağlamaktan sesi kısıldı yavrumun,
sabah şişlikler inmişti,babasına söylemedim,söylesem birsürü dırdır eder..
sabah niye sesi kısık bunun diyor bana,kombiyi açtık,bir de ufoyu yakacakmışım yatarken,
ufoyu yaktın mı diyor,banyoda ve banyodan sonra üstünü giydirip uyutuna kadar yaktım zaten,
ev hamam gibi oluyor sonra,en ufak hastalık belirtisi olsa öksürse hemen ben suçlu oluyorummafoldumben

banyo yaptırırken küvetine otortuyorum,yerinde durmuyor hiç kenarlardan tutunup ayağa kalkmaya çalışıyor,
aşağı sarkıyor,düzeltiyorum düşersin kızım diyorum yine aynısını yapıyor,iki dk yerinde durmuyor,en sonunda ağzının burnunun üstüne düştü,
canım benim yaa,çok üzüldüm,Rabbim çocuklarımızı korusun..

mehlika çok geçmiş olsun canım allah korusun yine ucuz atlatmışsınız.ama çok hareketliler bende ne zaman kafayı gözü yaracak diye bekliyorum resmen hiç yerinde durmuyorlar ne yapacağız bilmiyorum yani

kızlar slm...benim kız 2. dişini çıkaramadı daha ..çok zorlanıyoruz..huzursuz ..nolcak bilmem...1 ay geçti ilk dişimiz çıkalı ..2. dişimiz çıkamadı bir türlü...ilk çocuklarım çok kolay çıkarmışlardı ..hiç üzmemişlerdi beni..her çocuk ne kadar farklı oluyor...biri birine benzemiyor..sade diş konusunda değil çoğu şeyde farklı bu bebişim.biberona bile alıştıramadık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…