2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günde kaç kere anne sütü alıyor cnm..ek gıdaları yiyorsa normal süt almasına gerek yok sanırım,
senden alıyor zaten sütü..

bugün sabah 7,30 da emzirdim biraz, akşam ben gidene kadar dün bıraktığım 100cc lik sütümü içecek gidince inşallah bir kez daha emer... ama 200 bıraksam onuda içerdi
ek gıda olayımız bir nebze daha iyi burnu tıkanınca benden süt almak zor olunca ek gıdaya rağbet biraz daha arttı ama zayıfladı kuzum

mesela dün akşam gittim 7 de emmek istedi ama burnu bırakmadı nefessiz kalınca emmekten vazgeçiyor akşam yemeğinde de çorba vermek istedim sadece 2 kaşık aldı gece 12 ye kadar hiçbişey yemedi ben biraz daha emzirdim yattı gecede 1 kere emzirdim dün çok aç gezdi umurunda olmadı

sivri şeyma benim ismim,ben sana arkadaşlık isteği göndermemişimmi,gönderdin sanıyordum..

cnm sen süt izninden dolayı erken çıkmıyor musun,
gidince emzir bir de yatmadan önce emzir,
emzirmeden öncede burnunu açmayı dene,
geçmiş olsun urasa,yavrucaklarımız hasta olmasın yaa:çok üzgünüm:
berilin de burnu akıyor bugünlerde,ama emmesini etkilemiyor çok şükür,umarım ilerlemez,
kahvaltısını iki gündür ıhlamurla hazırlıyoruz,ben sabah evde emziriyorum biraz,
kahvaltısını da kreşe götürüyorum orda yediriyorlarmış,
berilin de yemesi eskiye göre düzeldi,yoğurdu kreşte yediriyorlarmış ben haftasonu evde yedirememiştim gerçi..
dün eline bir dilim armut verdim yedi,birinci dilimi bitirince ikinciyi kendi uzanıp aldı tabaktan kaydirigubbakcemile3
ama onu bitirmedi,buna da şükür tabi,uzun zamandır meyve yemiyordu..

kızımın yanına gitmiştim az önce,hergün uyumayan çocuk bugün uyumuş,
uyuma odasının kapısını açıp baktım beşiğinde mışıl mışıl uyuyordu canım yavrumŞeniz
öğleden sonra gidecem yanına,çorbasını personel yedirir de
ben de gidip emzirsem iyi olur..

merhaba canim biz de seni ozledik massalalh omere de sana da allah kolaylik versin zor is hem cocuk hem ev isi benim annem var da allatan saolsun cok yardimci
cok gecmis olsun canim aman hic hastalanmasin bu bebeler istiyor insan ama mumkun degil tabi disten mi atesleniyor sikintisi ne canim
ayni burak canim bend e gece 3 saat uyumuyorum saat basi kalkiyor ama ben 2 saatet bir emziriyorum digerinde emzikle pispisle gecistiriyorum valla niye boyle oldu bu bebeler
bence sen bir an once araba kullanmayi ogren canim boyle zor hele kisin daha da zor yagislar baslayinca
bence basalma canim baslarsan daha da azalir sutun bol bol emzir geceelri burnuna da serum fizyolojik ve kendi sutunden damlat burakin da tikaliydi bir haftadir her gece fizyolojik damlatiyorum biraz duzeldi

yogurdu yedirmeyi ben de beceremiyorum sadece muzlu yogurt ama meyveye alisti cok sukur sade yogurda nasil alisacak acaba mumkun degil yemiyor

sivriiben sana arkadaşlık isteği göndermişim onay bekliyor diyor

günaydın kızlar hepinize...
biz de gecenin bir kısmı ayaktaydık, 3 gecedir çok sık uyanıyor Ege.. Uyursa da bizimle yatıyor.. Dün gece de 1.30 da uyandı; uyuttuğumda saat 3.25'ti. Bu dişler bebekleri mahvediyor yaa :1no2:

ben süt izinlerimi toplatıp evde geçirmiştim işe geç başlamıştım artık 1 gün bile iznim yok 2011 e kadar (

hafta sonu bende ıhlamur hazırladım içmiyorki asi çocuk birde bulamaç kahvaltı yemediği için daha zor içirmek...elma rendesine döktümde birlokmacık o da işe yaramadı...
bizimkide seviyor elma-armut-muz karpuz ve kavunada ağzındaki bitmeden bağırıyor istiyor :))
inşallah tıkanıklık falan yaşamazsınız bebekte çok zor bişeymiş valla ne sildiriyor ne elletiyor serum fizzyolojik sıkmak işkence kıyamet koparıyor zaten elimde görünce bir kaçması var görmen lazım:)

selam kızlar
bizim oğlanda gece kötü sormaın görünen diş falanda yok oysaki

bu bel ağrısı öldürüyo beni
iyice artı sanki
fizik tedavi içinde daha aramadılar
ne yapcam bilmiyorum

biz iyiyiz canım, sizin de iyi olmanıza sevindim.. ömere de kendine de çok iyi bak

dişten canım 7. çıktı ama hala sancılı

sivriiben sana arkadaşlık isteği göndermişim onay bekliyor diyor

canım faceyi açamıyorum açınca bakacam

günaydın jasmin canım dr.özel yapma burun damlası yazmıştı onu bitirdik serum fizyolojik başladık ama sorun devam ediyor bendeki geçse belki onunkide geçecek ama 10 gündür bende aynı durumdayım

günaydın canım hepimizin ortak sorunu oldu bu diler valla...

selam kızlar
bizim oğlanda gece kötü sormaın görünen diş falanda yok oysaki

bu bel ağrısı öldürüyo beni
iyice artı sanki
fizik tedavi içinde daha aramadılar
ne yapcam bilmiyorum

selam canım, geçmiş olsun

dişten canım 7. çıktı ama hala sancılı

canım faceyi açamıyorum açınca bakacam

birde azı dişler var onlarda ne yapacağız biz ((

selam kızlar..kabus gibi bir geceydi melisa hiç durmadı sanırım bizimde hala diş devam ediyo bi ağız doludu diş oldu..dursun artık :1no2: bende regli oldum ahh nası bi ağrı sabah kadar ikimizde ağladık :2:
geçmiş olsun bacım
canım benim yaa bizde seni unutmadık saolasın bizler iyiyk sen nasılsın ömeri kocamana öperim senide tabiiside

ay ben artık uykusuzuk demekten usandım bu bebe uyumamamktan usanmadı dün gecede herifle tartıştım gece 1 oldu çağan hala mıyır mıyır eşime dedim al gezdir dedim oda yaa çiğdem usandım artık dedi sabah işe gidicem her gece 2 y kadarayaktayım dedii bende başladım benim canım yokmu hem gece hem gündüz hiç uyku uyumuyom ben napıyım dieee bu çocuk kocemle aramızı açıcek hıyarr yaaa

bu arada herkeze günaydın ben hiç ayamadım ama olsun

herkese günaydın...
artık deliksiz uyku uyumak istiyorum yaaaaa :1no2:
cok yoruldum. nerdeyse hergün misafir..hatta önümdeki 3 gün bile gelecek misafirim var allahtan annem yanımda..kaynanam köye gitti kayınpeder de yemeğe geliyo bayılazammmmmmmm artık yaaa .....

cadı allah yardımcın olsun bacım bende 2 gündür uykusuzum sen hep öylesin..

allahtan çalışmıypsun...

gerçi çalışmoyosunda evdede dinlemiyosun ama...

juliii kim geliyor öyle bide geceleride uyyamıyosun demi

melisa nasıl oda diş çıkaryo demi benim ğlanda diş çıkardığından geceler zindan...

bide bu gece ateşlendi burun salya sümük oldu hafifte öksürük var ben napcam yaaaaa

asıl ben bayılazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sivri bu ara uzaktan misafir geliyor herkes bu haftaya buldu sanki....yarında yalovadan gelecekler..evde yer yok otelde yer ayırttım alaaaamm ya su halima bak :2:
hiç bi zaman deliksiz uyumadık zaten ama bu sıra daha fena sürekli kalkıyo kalkmasa vvik vik vik bütün gece uyuyamıyom .... susuyo kalkıyo acıkıyo kalkıyo çiş yapıyo kalkıyo. akannehir

noluyo bu bebelere ya..utkuda emmeden uyuma faslını atlaı bana sarılmadan uyumuyo artık..kolumda yatıcak diğer koluyla sarılacak yüzüme dokuncak ancak öyle dalıyo..
ne ayrlık kaygısıymış 3 aydır btmedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…