2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tutkucum alıntı yaptım yazmamışım kafa işte

motharenın bizim orda nerde mağazası var beni aydınlat bacım kafam kazan gibi baa söle git şurda var al dee

Ne yapcaz siviricim böyle idare edeceğiz
kimbilr onlar nasıl acı çekiyor dili yok ki anlatsınlar
gece sen pışpış yapmana güldüm
bnde bazen alışkan bir sürü şey yapıyorum
uykusuzluk yorgunluk derken
1 yaşıan geldiler az kaldı zamn çabuk geçiyor

maşallh utkuya biz daha 1 dişte kaldık
buğlem çok huysuz bana yapışık geziyor sabh eşim işe bırakırken biraz buğlemden uzak dur
bizle durmuyor hep seni arıyor kendine bağlama diyor ama ne yapıyım
işten eve koşarak gidyorum hemen sarılıyorum oda özlüyor derken
akşamları hiçbir iş yapmadan onla vakit geçiryorum
uyku tulumu çok kalın olmasın zaten bencede
kalın olduğu zamn terleyeck pişik yapacak bence
bi bakıyım bu hafta sonu bende

SLM kızlar sivricim zor dönemler ama sen atlatıyorsun canım diş sendromlarını bizim 2 tane çıktı bakalım biz nasıl geçirecez o dönemleri.sivricim atsana mothercaren linkini bende alacağım uyku tulumu bakalım ne alacağız.tabi beyefendi rahatsız olmazsa kullanacağız.

ya kızlar bişey soracağım kociş greyfurtla nar almış meyvelerine ilave olarak kerem beye bunları verebilirmiyiz yanlış hatırlamıyorsam bizim dr.muz greyfurt vermeyin demişti bilginiz varmı?

canim ben muzu veriyorum hep greyfurt veremdim d e muzu armutla karistiriyoprum bazen de yogurduna karistiriyorum zaten muz katmazsam yogurdunu hic yemiyor muzun hatrina yiyor

tutkucum alıntı yaptım yazmamışım kafa işte

motharenın bizim orda nerde mağazası var beni aydınlat bacım kafam kazan gibi baa söle git şurda var al dee
canım linkini bulamadım tulumların ama face e girebilirsen yalel yani elif kızının bu tulumlarla resmini koymuştu ordan bakabilirsin..
mothercare bize en yakın maltepe carfeourda var..bende haftasonu gidicem
aynı utkuda öyle cnm..bi dk ayrılmıyo peşimden..babasında bile hiç durmuyo..
akşam görünce 2 dk uçuyo sevnçten azcık duruyo sonra yine benim peşimden ağlıyo..
sen çalışıyosun özlüyosun kızını boşver ondan değerli değil iş miş..senin elinde değlki bebek kendi karar veriyo kime düşkün olacağını..bende istiyorum keşke akşamları 1 saat babasında dursada iş yapsam ama nerde
slm kızlar nasılsın?
Bizde uyumadık yine..
selam cnm hoşgeldin..
sizin diş 8 miydi..en hızlı sein oğlun çıktı

canım bence verebilirsin artık yarı yarıya sulndır ilk istersen..gaz yapmasın..gündüz verirsen sorun olmaz bence

az da baa gönderiver cadı hatunu. ben hiç hamarat değilim desempatiksalakcinni

ben memnunum bizim ev kışın çok sıcak olduğu için bunu tercih ettim. Egeye 86 cm oluyor şu anda

tutku e ben maltepe carrefoura çok yakın işyerim du bakalım ben yarın gideyim

aman ben işte güçte değilim artık
dediğin gb kendi belrliyor kimle olacağını hayır benide yoruyor bnde dayanamıyorum tabiboshayallersmile

canim ben muzu veriyorum hep greyfurt veremdim d e muzu armutla karistiriyoprum bazen de yogurduna karistiriyorum zaten muz katmazsam yogurdunu hic yemiyor muzun hatrina yiyor

jasmin merhaba
nasılsın canım
bnde muzu sütle verdim cicibebe katıp
yoğurtlada veriyorum senin gb
bu bebeler cin gbi canları istemzse hiçbişey yemiyorlar

sivri benim mothercareden aldığım uyku tulumu öndeki kırmızı
içi hafif elyaflı gibi elyaf sağlıksız diye almak istemedim satıcı önemli olan dış pamuklu dedi
memnumum 3 yaş aldım ayaklar alttan kocaman
uyuduktan sonra giydirmekte biraz uğraşıyorum acaba fermuarlı olsa dahamı rahat olurdu bilemedim

Son düzenleme:

valla biz ayaklar kapalı birşey giyemiyoruz. yürümesini engelliyor o yüzden tercihlerim hep ayakları açık olanlardan oldu. o yüzden chicco linkini atmıştım tabi tercih meselesi. bebeler nasıl rahatsa o

valla biz ayaklar kapalı birşey giyemiyoruz. yürümesini engelliyor o yüzden tercihlerim hep ayakları açık olanlardan oldu. o yüzden chicco linkini atmıştım tabi tercih meselesi. bebeler nasıl rahatsa o
aslında doğru söylüyosun
bende öyle almak istedim seçenek çok yoktu ben alalı 1 ayı geçti
ankara baya erken soğuyo geceleri
bi tane fermuarlı kalın ayakları açık beğendim bedeni yoktu
yinede almayı dşnüyorum o şekildede
bu byk zaten 3 yaş aldım

smh canım bu ince değilmi?

bide ne kadra aldın

hayır ince değil içerisinde elyaf var ince bi şekilde çok kalın olanlarıda terletmezmi bilmiyorum ki
bakman lazım kuzu 56.5 tl

o yayınladığım 3 lü tulumuymuş sivri
doğru ince görünür
bak bunun o öndeki kırmızısı

selam kızlar..kabus gibi bir geceydi melisa hiç durmadı sanırım bizimde hala diş devam ediyo bi ağız doludu diş oldu..dursun artık :1no2: bende regli oldum ahh nası bi ağrı sabah kadar ikimizde ağladık :2:

jasmin merhaba
nasılsın canım
bnde muzu sütle verdim cicibebe katıp
yoğurtlada veriyorum senin gb
bu bebeler cin gbi canları istemzse hiçbişey yemiyorlar
iyiyim canim ne olsun burak beyle ugrasiyorum sen nasilsin aynen ya agzini bi kitliyor istemedigi bisey olursa mumkun degilk acmiyor ama bizim yemekleri sapirdata sapirdata vyiyor valla fena bu bebeler fena bizi oynatiyolar simdiden
selam kızlar..kabus gibi bir geceydi melisa hiç durmadı sanırım bizimde hala diş devam ediyo bi ağız doludu diş oldu..dursun artık :1no2: bende regli oldum ahh nası bi ağrı sabah kadar ikimizde ağladık :2:
ay canim kiyamam ikinize de insalalh ikiniizn de sikintisi biter hemencecik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…