2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayy n gzel tutku yaa benimki öle asla uyumaz..durduğu yerde durmaz sürekli döner durur zaten...
cok özeniyom ama utkuya söle bana da sarılsın :2:

maşallah utkuya tutku çağanda hayatta sarılmaz döne döne yatar delii edii beniii döne tepine ağlayaa ne huysuz hıyar doğurmuşum bilmiremki ben

julli söle misafirlere hava soğudu kabu günümüz bitti de zuhahahah

ahahaa cadaloz :roflol: bu hafta son bidaha evde yokum dicem yiter yaaa yiter.....
ne ekmek dayanıyo ne su battık heeee

tutku bizde öleyiz emişirken kolumun üstüne yatıyo sarılıyor öyle uyuyor sonra iyice dalınca alıyorum kolumu

ayy n gzel tutku yaa benimki öle asla uyumaz..durduğu yerde durmaz sürekli döner durur zaten...
cok özeniyom ama utkuya söle bana da sarılsın :2:
sanada sarılır benim oğlum hiç kıyamıyo ya..geçen gün eşimin kuzeni vardı 16 yaşında kız..ağlama numarası yaptı utkunun dikkatini çekmek için..utkuda gitti emekleyerek yanına yüzüne dokunuyo,seviyo..nerden bilyosa sıpa teselli vermeyi..
çağan tamamen utkuyla zıt zaten.bi kalıplar aynı..guclubacismile
ahahaa cadaloz :roflol: bu hafta son bidaha evde yokum dicem yiter yaaa yiter.....
ne ekmek dayanıyo ne su battık heeee
üst üste hiç çekilmiyo misafir ya..zaten bebeler huysuz..allah yardımcın olsun canım..
tutku bizde öleyiz emişirken kolumun üstüne yatıyo sarılıyor öyle uyuyor sonra iyice dalınca alıyorum kolumu

çok tatlı oluyolar ama ya..o anı doyasıya yaşamaya çalışıyorum..o kadar değerli bi anki benim için,dünyalara değişmem..:teselli::teselli:

2011'e ne kaldı şurda caaanııım:)
ben de bütün izinlerimi bitirdim ama 2011 iznimi yazdan önce kullanmayı düşünmüyorum,
urasa ve sana çok geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce iyileşirsiniz de serum fizyolojik kabusundan kurtulursunuz..
berilde sevdiği bişey olursa bağırarak istiyor çok sabırsızlanıyor,
emeceği zamanda meeme diyor..

sivri işyerinden faceye http nin yanına s koyarak girmeyi denesene

buğlemde bana sarılır uyuur uykusu yoksa zaten yatmaz o zamn zorlamıyorum ama hadi kızım gidip yatalım diyorum alıyorum yanıma sarılıp uyuyor dalınca yerine koyuyorum

canım oğlum seni çok seviyorum....opuyorumnanaktan

iyiki varsın

ama bide iyileşsen...

hasta olmasan :teselli:

ben çıkcam şimdi ama yağmur başladı ya

aynen elinden istediği bişeyi alınca hemen bağırıp ağlıyor kızıyor resmen....

sivri işyerinden faceye http nin yanına s koyarak girmeyi denesene

olmuyor bacım çok denedim....

buğlemde bana sarılır uyuur uykusu yoksa zaten yatmaz o zamn zorlamıyorum ama hadi kızım gidip yatalım diyorum alıyorum yanıma sarılıp uyuyor dalınca yerine koyuyorum

:asigim::asigim::asigim:

sivri ebuddy den dene bir de,ben önceden ebuddy den msn ye giriyordum ama uyanık bilgi işlemci arkadaşlar onu da engellemişler..

ayy canım yaa allah kolaylık versin... bütün gece uyuma bir de misafir ağırla hiç kolay değil, dediğin gibi allahtan annen yanındaymış.. çocuklu insana da yatılı misafir gelmesi çok zor olur, bize akşam oturmasına bile birileri gelse düzenimiz bozuluyo valla..

merhaba arkadaşlar nasılsınız? ben kendimi turşu gibi hissediyorum,alp im diş çıkarıyor haşat etti beni,gündüz bakıcıda sesi çıkmıyor akşam alıp eve gelince bizi mahvediyor,uyutmak için o kadar çok uğraşıyoruzki,ağlaya ağlaya,bağıra çağıra,döne döne,kucağımızda 2 saat sonra ancak uyutabiliyoruz,inanın çok yoruluyorum,gündüz işte zaten yoruluyorum ,akşam da evde alp beni çok yoruyor. 2 ay yazın babası baktı,sonra bakıcıya verdik daha önce hiç bu kadar sorun yaşamazken şimdi böyle sorunlarımız var,sabah bizden bakıcıya gitmek istemiyor ,akşam bize gelmiyor yol boyu ağlıyor(

ayy kıyamam ben ona, nasıl bir anne sevgisidir o.. keyfini çıkar bence canım..
ege hala emerek uyuyo, nasıl vazgeçireceğimi bilmiyorum.. gerçi emdiği için çok mutluyum ama emerek uyuması kötü çünkü gece uyanınca kendi kendine uyuyamıyo meme istiyo..

maşallah maşallah...

ben şimdi yine emzirme yastığı ile emziriyorum yatağına bırakması daha kolay oluyor diye.. ama yazın yatağa yanyana yatıyorduk öyle emiyordu ege.. o zaman ege de kollarını bacaklarını üzerime atıp uyuyordu; önce memeyi sonra da kendimi kurtarıyordum yatağına yatırmak için :lepi:

canım yaa allah kolaylık versin... bebekken kucakta uyutmaya uğraşmak nispeten daha kolaydı, şimdi büyüdüler insanın kolları ağrıyor valla.. gündüz bakıcınız nasıl uyutuyormuş acaba onu sordunuz mu?
mesela benim kayınvalidem bakıyor oğluma çalıştığım için, uyku problemimiz vardı memede uyumaya alıştığı için.. daha önce biberondan süt içtiği için biberonu emerek uyuyabiliyordu ama sonra biberonu bıraktı ve gündüzleri uyumaz olmuştu. şimdi kayınvalidem yeni bir yöntem keşfetmiş, salonda koltuğa yatırıyo bir eli ile sırtını okşuyo, diğer eli ile koltuğa vuruyo hafif hafif.. ege gündüzleri artık böyle uyuyormuş..
belki sizin bakıcının da yaptığı özel birşeyler vardır, siz de denersiniz..

çok boşlamıştım topiğ işten güçten, bugün işlerim biraz az ya yazıyorum da yazıyorum..
belli oluyor değil mi :dance:

Bakıcımız yan yatırıp sırıtına yavaş yavaş vurup ninni söyleyerk uyutuyormuş ,akşam ben evde deneyince deliriyo:))çok harwkwtli sürekli ordan oraya gidip duruyor uyutmaya gelincede çıldırıyor,böyle işte canım sağol iyi dileklerin içinvereliniortak

:1shok: zamanla elbet oturacaktır herşey, biraz sabretmen gerekecek sanırım.. allah kolaylık versin canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…