2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın....
gecmişi okuyamıyom anam geldi nette takılmama kızıyii anacım..hersey yolundadır insallah..
esmerim ben seni cok sefiyom..bir iki kişi bide cekip gitmek olmaz...
mehlikacım paylasımda bulunmucam derken paylasımda bulunmucam bilgi alısverişi baksana problem cıkıyo...ama tabiki gelecem.isteyen cevap yazsın isteyen yazmasın burası kimsenin babasının topiği değil cünki..
tutku maşallah oğlusuma..
çitlenmik hahahahaaa ahahaha :roflol: anladın sen onu:KK1:

ceyce,beyazbuket selam kızlar..
posi hayırlı olsun sünnetinz damatlığınıda görün inşallah.darısı bize artık.
türkiyede olduğunu söyleseydin ayarlardık bi buluşma canım..bi dahaki gelişinde haber ver

slm canım utku nasıl? hala berabermi yatıyorsunuz ?

posi sünnetmi ettiniz yusufu desene artık erkek adam oldu senin oğluş.

yeni topik açıldı diye özel mesaj mı yollanıldı ?[/

ben açtım evet
ve attım bikaç kişiye
lütfen tartışma konunuza bunu dahil etmeyin
geyik sayfasında açıldı bu konu..
şimdi de songül abladan rica ettim kaldıracak ya da kilitleyecek
hiçbir tartışmaya adımı karıştırmayın lütfen..
uzasın istemiyorum
feyza kusura bakma canım senin mesajın üzerinden yazıyorum direk sana değil msjımolumunekankayizsmile

herkese günaydın....
gecmişi okuyamıyom anam geldi nette takılmama kızıyii anacım..hersey yolundadır insallah..
mehlikacım paylasımda bulunmucam derken paylasımda bulunmucam bilgi alısverişi baksana problem cıkıyo...ama tabiki gelecem.isteyen cevap yazsın isteyen yazmasın burası kimsenin babasının topiği değil cünki..

ne günaydın kızım öğlen oldu. ana geldi hakimiyeti aldı eline desene sempatiksalakcinni

esmeri sevmeyen ölsün kız delikafadulden esmer gelecek buraya gelecek herşey sil baştan devam kızlar paylaşacaksın ki bilgileneceğiz araştıracağız.

kızlar cadı okul yollarında ben kaçar akşamüstü görürşürük öptüm hepinizi

esmer buraya yumruk havaya
posi buraya yumuruk havaya posi muhakkak senin yazdığın zamanalrda arkadaşalr görmemiştir canım yoksa sanmıyom sana cevap nden verilmesin neyse dediğim gibi herşeyi unutuyoruz yeni yine yeniden bölemidi busöz bilmiyom hayfdin görüşürüz

canim ben net ortamindaki hicbirseye alinmam zaten :KK66: benimde vaktim eskiye nazaran daha sinirli ben de kimseye yazamiyorum bazen, öyle öyle muhabbeti kacirdim zamanla.
is yerinde olan arkadaslar daha sanli galiba bu konuda ben ne zaman bilg. basina gecip bisey yazmak istesem yusuf bilg. rin tuslarina saldiriyor. allahtan benimki laptop bebeden kaciriyorum uzak bi yere gidip yaziyorum yusuf arkadan yetisene kadar isimi hallediyorum aklinialirimsmile

iyiyiz biz. sünnet ettridikten sonra 2 gün uyurken bile basinda nöbet bekledik pipisine zarar vermesin diye o yüzden cok iyi gecti hemen iyilesti. siz nasilsiniz. faceyi de takip etmedim uzun süredir kimseden haberim yok :kedi:

yok benim arkadas listemden biri yolladi, genel bir mesaj degil yani

maşllh yusufa :nazar::nazar:
tam eykek oldu
damatlığını görmeyi nasip etsin inaşllh
hemen iyileştiğine sevindim erkek annelerinde bu sorunu var dimi sünnet insan üzülr ama ne yapcaksınız

türkiyede olduğunu söyleseydin ayarlardık bi buluşma canım..bi dahaki gelişinde haber ver

bana selam yokmu:dilcikar:
dermişimmmm kaydirigubbakcemile3
herkes bi ilgi bekliyorya bende beklycem artık

herkese günaydın....
mehlikacım paylasımda bulunmucam derken paylasımda bulunmucam bilgi alısverişi baksana problem cıkıyo...ama tabiki gelecem.isteyen cevap yazsın isteyen yazmasın burası kimsenin babasının topiği değil cünki..tutku maşallah oğlusuma..
biz kalkalı 5 saat oldu nerdeyse juli sna günaydın
bu arada gmzün aydın annen gelmiş
kırmızı ile belirttiğime bnde katılıyorum canım

ben açtım evet
ve attım bikaç kişiye
lütfen tartışma konunuza bunu dahil etmeyin
geyik sayfasında açıldı bu konu..
şimdi de songül abladan rica ettim kaldıracak ya da kilitleyecek
hiçbir tartışmaya adımı karıştırmayın lütfen..
uzasın istemiyorum
feyza kusura bakma canım senin mesajın üzerinden yazıyorum direk sana değil msjımolumunekankayizsmile

hoya kimse tartışma konusna dahil etmiyor
ben sadece posi deyince gördüm
topikten bile haberim olmadı
hemde açablrsin topik kimsye bi zararı yok
herkes özgür

ins. bu sefer herseye son anda karar verdik, bi dahaki sefere yazarim ins.

valla erkek oldu. artik bir askerligi kaldi onu da yapsin evlendirebiliriz zemuszemus

ama cok agladi canim lokal anesteziyle oldu bizi de ameliyathaneye sokmadilar elini ayagini hemsireler tuttu sünnet boyunca agladi ciktiginda aglamaktan sirilsiklam olmustu yavrum. acidigindan degil elini ayagini tuttular diye agladi.

herkese günaydın....
anamadım yaw..
kahvaltyı az yapıyom jetonum düşmüyo..kaydirigubbakcemile3

ayşeciğim kanayan yarama tuz bastın..utkunun odasında kanepede yatıyorum utku sözde yatağında yatıyo ama gece ne hikmetse hep yanımda buluyorum utkuyu.uyku sersemi alıyorum yanıma..
dün gece eşim senle uyumayı özledim dedi utkunun odasına geldi yattı kanepeye..tabi utkuyu gece yanıma alamadım oda uyumadı gecenin bi yarısı uykusu açıldı ben en son emzirme koltuğunda utkunun başında 1 saat uyumuşum onu hatırlıyom..sonra eşim kaçtı siz rahat yatın diye utkunun esine uyuyamadım demiyoda

posii şimdi gördüm hayırlı olsun erkek olmud oğlus..
feyza :1hug:
ceyce bencede esmeri sevmeyen ölsün ayol :KK1: :lepi:

ayy anam görmesin cam siliyom sanıyo :KK1:

maşllh yusufa :nazar::nazar:
tam eykek oldu
damatlığını görmeyi nasip etsin inaşllh
hemen iyileştiğine sevindim erkek annelerinde bu sorunu var dimi sünnet insan üzülr ama ne yapcaksınız

bana selam yokmu:dilcikar:
dermişimmmm kaydirigubbakcemile3
herkes bi ilgi bekliyorya bende beklycem artık
sana selam olmazmı canım gözümden kaçmış..
nbr buğlem nasıl dişlerde gelişme varmı

bende anamı bekliyom cam silmek için yaa..bu analar olmasaydı napardık valla

sagol canim kurtulduk o dertten de :hulya:

anamadım yaw..

ayşeciğim kanayan yarama tuz bastın..utkunun odasında kanepede yatıyorum utku sözde yatağında yatıyo ama gece ne hikmetse hep yanımda buluyorum utkuyu.uyku sersemi alıyorum yanıma..
dün gece eşim senle uyumayı özledim dedi utkunun odasına geldi yattı kanepeye..tabi utkuyu gece yanıma alamadım oda uyumadı gecenin bi yarısı uykusu açıldı ben en son emzirme koltuğunda utkunun başında 1 saat uyumuşum onu hatırlıyom..sonra eşim kaçtı siz rahat yatın diye utkunun esine uyuyamadım demiyoda

seni emdigi icin o kadar düskün demek sana. bbenimki hak getire ben olmasam annemlere versem bebeyi hic umrunda olmaz benimki dogdugu yerde gayet rahat yasiyor.
bizimkinin odasini yaklasik 4. aylikken degistirdik farkinda bile olmadi. ben mama verdigim icin demek böyle rahat.

anamadım yaw..

ayyy canım yaa çook zor senin işin hiç bir taktikte işe yaramadı desene bak bir artısı var utkunun kazaya mazaya kurban gitmiyosun sempatiksalakcinni odanızı yenimi ayırdınız? ben oda moda ayıramadım daha bir kere teşebbüs ettim o gece çook uykusuz kaldım git gel tekrar getirdim bizim odaya.

ins. bu sefer herseye son anda karar verdik, bi dahaki sefere yazarim ins.

valla erkek oldu. artik bir askerligi kaldi onu da yapsin evlendirebiliriz zemuszemus

ama cok agladi canim lokal anesteziyle oldu bizi de ameliyathaneye sokmadilar elini ayagini hemsireler tuttu sünnet boyunca agladi ciktiginda aglamaktan sirilsiklam olmustu yavrum. acidigindan degil elini ayagini tuttular diye agladi.

canım işte bende çook düşünüyordum sünnet ettirelim diye o lokal anestezi yüzünden vaz geçtim içim parçalanır benim orda sen kimbilir nasıl olmuşsundur o ağladıkça sende ağlamışsındır.

heee bencede juli git iş yap kızım ananı iş yapmayamı getirttirdin.sempatiksalakcinni

sagol canim kurtulduk o dertten de :hulya:

seni emdigi icin o kadar düskün demek sana. bbenimki hak getire ben olmasam annemlere versem bebeyi hic umrunda olmaz benimki dogdugu yerde gayet rahat yasiyor.
bizimkinin odasini yaklasik 4. aylikken degistirdik farkinda bile olmadi. ben mama verdigim icin demek böyle rahat.
evet canım emdiği için çok düşkün..bide ben çok savunmacı yaklaştım benden başka kimsede durmuyo utku..
ayyy canım yaa çook zor senin işin hiç bir taktikte işe yaramadı desene bak bir artısı var utkunun kazaya mazaya kurban gitmiyosun sempatiksalakcinni odanızı yenimi ayırdınız? ben oda moda ayıramadım daha bir kere teşebbüs ettim o gece çook uykusuz kaldım git gel tekrar getirdim bizim odaya.

canım işte bende çook düşünüyordum sünnet ettirelim diye o lokal anestezi yüzünden vaz geçtim içim parçalanır benim orda sen kimbilir nasıl olmuşsundur o ağladıkça sende ağlamışsındır.

heee bencede juli git iş yap kızım ananı iş yapmayamı getirttirdin.sempatiksalakcinni

canım ben odayı 2 ay ev önce değiştirdik o zaman ayırdım hatta bi süre yatr kaldır yöntemiyle odasında tek yattı ama bayramda tatil falan derken düzen bozuldu..
ama kararlıyım sokucam rayına..emdiği sürece gece kaklmaları bitmez belki ama azalabilir yinede

buğlem aynı
2.dş geliyr galiba
ateşi vardı sabah fitil verdim annem geldi
şu dişler bi çıksada rahatlasak diyorum
utku nasıl tontiş

allah juli alemsin git bari biraz silde geri gel hadi

Son düzenleme:
bi cam sildim geldim.anam melisayı parrka götürdü gelene kadar ev pırıl pırıl olsun didi :KK1:

Hoşbulduk tatlım,
dediğim gibi Ocak çocuğuyum ve Ocak annesiyim.
ee bebişleriniz nasıl bakalım??

bebişler iyi çok şükür kış geliyor hastalıktan korkuyorum...

dişler zorluyor çok erken çıkarınca çok dirençsiz kalıyor bünyeleri...

sen nasılsın ablacım?

iyiyiz biz. sünnet ettridikten sonra 2 gün uyurken bile basinda nöbet bekledik pipisine zarar vermesin diye o yüzden cok iyi gecti hemen iyilesti. siz nasilsiniz. faceyi de takip etmedim uzun süredir kimseden haberim yok :kedi:

yok benim arkadas listemden biri yolladi, genel bir mesaj degil yani

aa sen sünnetmi ettirdin

bak nasılda kaçmış gözümden nasıl oldu hiç anlamadı demi...

bende ettirmeyi çok istiyorum ama eşim istemiyor

sünnet yaptırcakmış oğluna...

pöffffffffff

ah ah o beraber yatmayı gelde bana sor

karyolasını sadece gündüz kullanıyoruz...

yanımda yatıyor sürekli...

nasıl alıştırcam ayrı yatmaya ya bi fikir verşn noolur

anamadım yaw..

zavallı biz....

benim eşide öyle zavallım sana yanaşmaya korkuyom diyo kaan bizim yatakta yattığından uyanacak diye

annnneeeeee benim camlarda silinecek...

he bu arada tutuku sen bu eski barem marketin arkasındamı oturuyodun canım anadolu 86 sitesi oradaydı sanırım...

demi?

koş koş cam silmeye naşşşşşşş......

posi hayırlı olsun Yusufta Erkek olmuş bende çok istiyordum bir türlü beceremedik şu işi....
birdaha habersiz gelme Türkiye ye olurmu :)))
heee bu arada emzirdiğim için son sürat yemeye devam ben resmen besiye çekiyorum kendimi :)))

tutkucum sanırım bir ben birde esmer hafta sonları müsait oluyoruz kendi adıma söyliyeyim sizleri mağdur etmek istemem olmadı hafta içi yaparsınız o zaman organizasyonu...

Juliii oyuna götürdünmü melisayı nasıldıııı???

neşe hoşgeldin canım

selam kızlarr nasılsınız?

selam benden de herkese,
eymenin yerlerde tepindiği odayı süpürdüm diğer odalar bana bakıyoo gel bizi de süpüü bi zahmet diee :))) çok uyuşuk biri oldum ben yaaa hiçbişi yapmaya elim kalkmıyoo, dışarı çıkiim diyorum şimdi kim giyincek süslencek deyip vazgeçiyorum kös kös oturuyorum pc başında eski enerjime nası döncem ben yaaaaaa guclubacismile

X