2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya bende kayıtlı değilmiş göremedim. mafoldumben
ben çok severim çubuk yiyen çocukları ya
mafoldumben mafoldumben mafoldumben

gördüm ceyce 2010 ocak annelerindede var. çok şekerdi ya. hele dudaklarının iki yanından çıkmış ya çıbıklar çok şeker olmuş yahu

evet zambakcım ordada varmış ben hızlı baktığımdan farketmedim çook tatlı yaa eve gideyim ilk işim keremin eline bir çubuk tutuşturmak tabi yerse

Günaydınn.

İşte ben bu yüzden girmiyorum uzun zamandır. Kimseye haklı haksız demiyorum asla, yanlış anlaşılma olmasın.
Tadı kaçtı, tadım kaçtı benim..
Değil mi ki zor günümde yanımda oldu diye benim minnet borcum olduğu düşünüldü..
Değil mi ki benim kendilerine gebe olduğum sanıldı..
Benim tadım kaçtı..
Evet yanımda oldunuz, destek oldunuz.. Herkese defalarca teşekkür ettim.

Nefret ederim yaptığımı dillendirmekten ama; burada birinin bebeği hastalansa, kendi sağlık sorunu olsa araştırıp elimden geldiğince bilgi vermeye, yardımcı olmaya çalıştım. Her can sıkıntısına elimden geldiğince 1-2 kelam etmeye çalıştım.
Şahsen bana göre tek yanlışım Kadus'a olmuştur. Çok çok zor gününde -gözümden kaçtığı için- bir geçmiş olsun dilememiştim ona. Açıklamamı da şahsen kendisine yapıp özrümü dilemiştim zaten.
Buna rağmen canımın canıyla uğraşırken benden minnet beklenmesi benim için buranın bittiği andır.
Allah kimseyi evladıyla sınamasın, gözünün kenarına çöp değmesin hiçbirinin; ama benim durumumda kim olsa buraya verdiği emeğin yarısını veremezdi emin olun.
KEndi derdini unutup başkalarının derdi peşinde koşmazdı.
Özür diliyorum, "ben bunu yaptım" dediğim için.. Ama yaptım.. Ne yaptığımı da biliyorum ben, ne yapmadığımı da..

Bu kadar zaman iyi günlerimiz oldu. Kötü günlerimiz olmadı burada.
Kötü günlerimize ortak olduk sadece. Ama eğer kalırsam kötü değil ama hoşnutsuz günler yaşayacağım endişesiyle gelmiyorum..
1,5 senedir çok şeyi paylaştıysak bir açıklama borçluyum diye yazıyorum ben bunları.
Çünkü ben artık Ayaz'ın kötü anlarını asla buraya yazmayacağım. Üzüldüm çünkü. Beklentiler beni üzdü.
Kimse bana geçmiş olsun demesin, sonucunda beklentiye de girmesin, gerek yok.
Hepiniz iyi olun, bebekler iyi olsun. Eline çöp batmasın hiçbirisinin. Hiçbirinizin gözü evladınızdan yana yaşlanmasın.
2 haftadır olduğu gibi gene aralarda gelirim, sizi takip ederim ama benim evladım adına paylaşacaklarım ancak iyi olanlardır bundan sonra.

Lütfen o bana teşekkür etmedi, o benim selamım almadı diye, merhaba dedim cevap verilemdi diye küçük şeylere takılmayın.
KEndinizden pay biçin. Hiç mi Kk'yı açık bırakıp işe, güce, bebeğe dalmıyorsunuz.
Birinin geçmişi okumaya fırsatı olur, birinin olmaz. Herkesi kendinizle kıyaslamayın.
Naçizane bir öneri sadece..

esmercim valla sen yapma bari,
ben o referandum sıralarında çok rahatsızdım işe bile gelemiyodum o yüzden burayada bakmamıştım.
şurda bi iki haftadır bakıyorum ama çok az eskiden okumaya yetişemezdik.
burda en zor şeyleri yaşayan sensin. hamilelik zamanında olsun soğum sonrası olsun. kimsenin sana kırılıp gücenmeye hakkı yok. sende yapma nolur herkes söz versin bi daha bu konuyla ilgili asla konuşulmasın konuşan umursanmasın. ama biz eski günlerimize dönelim. bize nazar değdi zannımca çünki bizim topikin maşallahı var zannımca.
kimsenin kimseye kırılımaya hakkı yok görülmemiştir unutulmuştur belki yada çok yoğunluk olmuştur. yapmayın kızlar ya
nolur artık eski güzel günlerimize dönelim

kızlar dün akşam noldu biliyormusunuz. eşim tuvalete girmiş kapıda hafif aralı kalmış bizimkide gitmiş parmağını araya sokmuş. eşim kapıyı kapatmış. bir bağırdıki canının acısından kuzum nasıl koştuğumu anlayamadım. Allahtan kırık falan yok yani yok gibi görünüyor çok şükür. sadece eklem yari kesilmiş kuzumun gece uykuda oynattıkça acısından uyandı hep. bende oğluşum her uyandıkça kızdım babasına. hatta bi sefer nerdeyse dövecektim. çok sinirlendim bide uykudan acıyla uyanıyo çocuk belli ya hemen kalktım bişeylerle meşgul oldum.
bi Allah korusun sonuçta kaza benimde başıma gelebilirdi diyorum bide diyorum niye düşünmedi. çok saçma bi gece geçirdim. bide hamişlik hormonları olunca işin içinde offf ne siz sorun ne ben söyleyim.
sabah bi baktım çocuğun parmağını sinek ısırmış. dedim ne olmuş ne ısırmış acaba diye eşim valla ben ısırmadım diyo. garibim hem vicdan azabı hemde ben sabaha kadar mahvettik adamı.
tek tesellim parmağına bişey olmaması çok şükür Allah hepimizin bebişlerini korusun

Canım yaa
seni çok iyi anlıyorum
anlatma istedğinde haklısın saygı duyuyorum
bnde artık fazla gelmeyi düşünmüyorum artık burasını tadı kaçtı

Canım yaa
seni çok iyi anlıyorum
anlatma istedğinde haklısın saygı duyuyorum
bnde artık fazla gelmeyi düşünmüyorum artık burasını tadı kaçtı

kızlar valla o zamanlar ne oldu ne bitti hiç bilmiyorum. isterseniz yeni bi topik açalım 2010 samimi ocak anneleri diye siyaset vs karıştıranlar gelmesin. kavga çıkartanlar gelmesin. ama bu güzel dostluklar devam etsin. 3-5 kişi yüzünden bu güzelim paylaşım alanımızımı bırakacaksınız. yapmayın nolur.

Zambakkiz cok gecmis olsun kıyamam kuzuma nasıl canı yanmistir benim de fobimdir bu kapıya elinin sıkışması yine de doktora gösterseniz bir iyi olur bı krem falan verir acisini alır
ben de Burak'ı göz doktoruna götüreceğim bugün gözü dünden beti kırmızı ici herhalde bı oyuncağını falan soktu inşallah zedelememistir üzdü beni dunden beti göz önemli sonuçta korktum o yüzden

malesef ki
o 3-5 kişi her ortamda kendini gösterdi zaten

Esmerim yazdıkların konusunda haklisin diyecek laf yok ben de girmiyorum çok o yüzden tadı kaçtı çünkü saygı sınırını zorladı bazıları ve inanılmaz bir kincilikle minnacik bir yavruya gecmis olsun deme olgunluğu bile gosteremedi bazıları teşekkür bekledikleri veya kafa yapınız uyusmadigi için yazık çok yazık

sizede geçmiş olsun önemli bişey yoktur İnşallah. Valla ben inanıyorum çocukları Allahın koruduğuna eğer bizim bakmamızla olsaydı çoktan kafaları gözleri yarılırdı Allah korusun. bazen öyle şeyler oluyoki bebişler mucizevi şekilde kurtuluyolar geçen burda okumuştum bebişi örtüyü çekmiş üstündeki şey yere düşüp parkeyi kırmış. Düşünsene ya çocuğun başına gelseydi. ay Allah muhafaza

günaydın kızlar....

neler oluyor topiğimizde uzun zamandır koşuşturmaktan topiğe gelemiyodum bu aralar arada sırada topiği takip etmeye çalışıyorum ama herkesi göremiyodum ben de neden diye düşünüyodum.
aranıza sonradan katıldım ama önceden beri sizinleymişim gibi oldum.içtenliğinize ve yardımseverliğinize her zaman hayran kaldım ama suan okuduklarımdan hiç hoşnut değilim...açıkçası çok üzüldüm.
esmer kızlarla aranda ne geçti bilmiyorum ama ilk fırsatta geçmişi ayrıntılı olarak okumak istiyorum.her zaman takdir ettiğim fikirlerini önemsediğim bi arkadaşımsın....

esmere bu konuda katılıyorum ufak şeyleri takıyor burda bazı arkadaşlar ben kendi adıma konuşayım benim kk açık olur devamlı çalışan insanız sonuçta musait olduğumda ya kaldığım yerden yada en son sayfadan okumaya çalışırım polimike girmek hiç istemiyorum zaten yeteri kadar işte stres yaşıyoruz burda güzel şeyleri paylaşmak varken ufak çocuklar gibi saçma sapan şeyler için laf söylemek bana mantıksız geliyor. farkındaysak artık çoğumuz girmek istemiyor buraya bence düzeltelim bu durumu eğer düzeltmezsek yakında hiiç kimse girmeyecek

esmer yazdıklarında haklı ama olay sadece bu değil ki kızlar
yene aynı şey oluyo haksızlık etmeyin lütfen
ecrinin teş.beklentisi yanlış olmuş
yakından tanıma fırsatım oldu hiç öğle biri değil
çok acımasız ca eleştiri yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…