2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

julicim ben o haberi mynette okudum ve abimi aradım bu firmaların birtanesinde gıda teknikeri abim bu virüs zaten varolan bir virüstü bütün beyaz ve kırmızı ette olan bir bakteri bunun fazlası zararlı dedi eğer zararlı birşey olsa ben et yemem dedi biz hergün burda incelemeler yapıyoruz dedi.ama bu dönem ne siz nede kereme et verme balık ver sadece dedi size söyleyecektimde fırsat bulamadım.

selam millet naber oğlumun gelmesine 10 dakka kaldı faceete bahsettimbugün geçen hafta çeneyi yardı düştüde diye bugün dikişleri aldırmaya gidicez anam ben çok yoğun kadın oldum günler bana yetmez oldun sizlerden naber biri bana gelişme şok haber hamile falan varsa yazsın çatlarım ben
geçmiş olsun..evde mi düştü?

julicim ben o haberi mynette okudum ve abimi aradım bu firmaların birtanesinde gıda teknikeri abim bu virüs zaten varolan bir virüstü bütün beyaz ve kırmızı ette olan bir bakteri bunun fazlası zararlı dedi eğer zararlı birşey olsa ben et yemem dedi biz hergün burda incelemeler yapıyoruz dedi.ama bu dönem ne siz nede kereme et verme balık ver sadece dedi size söyleyecektimde fırsat bulamadım.

o zamn bu insalar neden öldürücü virüz die bahsediyor.adı gecmeyen diğer markalarda yokmuymuş acaba

acaba hiç bişeyi kafamıza takmadan canımızın istediği gibi yesek içsek psikolojik olarak daha mı rahat ederiz diye düşünüyorum çünkü bu konuları irdeledikçe içinden çıkamıyorum üzülüyorum

julicim diğer markalarıda test ediyorlarmış şuanda abim ben biliyorum senin için elvermeyecek oyüzden bu ara kırmızı ette beyaz ette yemeyin dedi. normalde olan bir virüsmüş hangi eti alıp incelesen o virüsü görürsün sana şimdi bilimsel şeyini anlatamam anlamazsında zaten dedi ben zararlı olsa neden bile bile yiyeyim yedireyim dedi. şuanda et piyasasında bişeyleri karıştırmaya çalışıyorlar dedi yakında çıkar kokusu dedi.

rengarenk katılıyorum sana canım irdeledikce takıntılı olmaya başlıyoruz.sonuçta çocuklar olunca insan tedirgin oluyor ama devamlı onları buşekilde koruyamayacağız biliyorum oof neyapacaz bilmiyorum.

selam millet naber oğlumun gelmesine 10 dakka kaldı faceete bahsettimbugün geçen hafta çeneyi yardı düştüde diye bugün dikişleri aldırmaya gidicez anam ben çok yoğun kadın oldum günler bana yetmez oldun sizlerden naber biri bana gelişme şok haber hamile falan varsa yazsın çatlarım ben

öncelikle herkese günaydın....
cadaloz ..geçmiş olsun canım...a.s.

sadece erpiicin adı geçse tamam derim haklılık payınıda düşünürüm ama ne alaka helal gıda sertifikası aldı diye böyle bişey yapılsın..
müslümanlığ aşağılayan bi medyamı var.ben bu ülkede yşamıyorum yada gündemi takip etmiyorum galiba..
bu topic bunların tartışmasını yapmak için uygun ortam değil özelden sonuna kadar tartışırız istersen.konu açıldı diye benfikrimi yazdım hükümeti savunmaya o kadar adamışsınızki kendinizi ortam ayırmıyosunuz..[/ QUOTE]

sen ne hakla bana hükümeti savunmaya o kadar adamışsınız dersin ben ne burada ne de facede siyasete bulaşmadım bazıları gibi referandumda propaganda yapmadım ve asla ve asla oyumun rengini paylaşmadım paylaşmam da

yazık ki ben ne kadar tarafsız olsam da yaftaladın beni :eek:lmaz:

valla tutkucum. ben nurun yazdıklarında senin bu kadar öfkelenmeni gerektirecek bişey bulamadım. kusura bakma ama sen bişeye kızmışsın hıncını nurdan çıkarmışsın bence. sakin olalım. ayrıca eğer gündemi gerçekten takip ediyosan müslümanlığı yaşamaya çalışanları karalamaya çalışan medya türlerinide görebilirsin. Buhükümet öncesinde alenen yapıyorlardı. Şimdi ise üstü kapalı yapmaya çalışıyolar.
Not:tutkucum umarım benide yanlış anlamazsın nur gibi.
ayrıca burasıda böyle şeyleri tartışmanın yeri değil dediğiniz gibi. ne güzel mutlu mesut bebişlerimizden ve kendimizden bahsediyoruz yazık etmeyin arkadaşlıklarımıza. Biz hamileyken 9 ay bebişlerde oldu 9 aydır dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşıyoruz burda kıymayın bu güzel dostluklara vede ortamı germeyin lütfen.
biz hepimiz kaderdaşız. dinimiz,ırkımız,milletimiz,düşüncemiz, ne olursa olsun bu böyle kalacak. hep benzer dertlerimiz olacak
sözü fazla uzattım ama kızmayın bana nolur çok üzüldüm burda böyle bi tartışmanın geçmesine

mehlikacım faceden fotolara yorum yazamıyorum izin vermiyor maşallah beril ne tatlı yiyor o çubukları.

buraya kimse takılmıyor artık diyoruz bir düşünelim neden girmiyor böyle giderse şahsen söyleyeyim bende artık fzl girmek istemiyorum sanki herkes birbirinin bir açığını arıyormuş gibi geliyor en ufak şeyden tşkr bekliyoruz yok bana selam verilmedi tşkr edilmedi diye tripler atılıyor burdaki ortak nokta çocuklarımız bunu unutmayalım gereksiz yerede birbirimizi kırmayalım.

valla tutkucum. ben nurun yazdıklarında senin bu kadar öfkelenmeni gerektirecek bişey bulamadım. kusura bakma ama sen bişeye kızmışsın hıncını nurdan çıkarmışsın bence. sakin olalım. ayrıca eğer gündemi gerçekten takip ediyosan müslümanlığı yaşamaya çalışanları karalamaya çalışan medya türlerinide görebilirsin. Buhükümet öncesinde alenen yapıyorlardı. Şimdi ise üstü kapalı yapmaya çalışıyolar.
Not:tutkucum umarım benide yanlış anlamazsın nur gibi.
ayrıca burasıda böyle şeyleri tartışmanın yeri değil dediğiniz gibi. ne güzel mutlu mesut bebişlerimizden ve kendimizden bahsediyoruz yazık etmeyin arkadaşlıklarımıza. Biz hamileyken 9 ay bebişlerde oldu 9 aydır dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşıyoruz burda kıymayın bu güzel dostluklara vede ortamı germeyin lütfen.
biz hepimiz kaderdaşız. dinimiz,ırkımız,milletimiz,düşüncemiz, ne olursa olsun bu böyle kalacak. hep benzer dertlerimiz olacak
sözü fazla uzattım ama kızmayın bana nolur çok üzüldüm burda böyle bi tartışmanın geçmesine

evet katılıyorum yazdıklarına...hepimizin ortak olan en güzel yanı ocak anneleri olmamız ve bunu da burada paylaşabilmemiz....kendi adıma şunu belirtmeliyim ki..sadece face den tanıdığım güzel insanlarsınız hepiniz....lütfen birbirimizi incitmeyelim..boshayallersmile

yok zambakcım kendi profilinde mehlikanın görmen lazım çook tatlı çubuk kraker yiyor.

günaydın arkadaşlarım
dünki yazılanlara baktım ltfen bu topiğe bunlar yazılmasın
bazı arkadaşlarım tarafsız olarak yorum yapıyor farklı şeylere çekiliyor
burası adı üstünde anne topiği yaaa
bir zmanlar ne kadr masumca heyacanlarımız üzüntülerimizi paylaşırken şimdi hale bak
önceden yoğundu diyoruz şimdi azaldı diyoruz hiç neden demiyoruz
böyle giderse kimsenin bu topiğe uğrayacağını sanmıyorum
bi kaç kişi kendi arasında takılıp dursun
bi ara refarandum şimdi bunlar vs
siyaset vs
kim ne taraf olursa olsun
siyasi görüş,dini görüş
açıklık,kapalılık vs
sağcılık ,solculuk
vs herkes özgürdür yaaa

canım tek kelimeyle katılıyorum yazdıklarına
ama bi gruplaşma söz konusu zaten topiğe