2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben bişey demeyim,sonra dünürler arasına girip kötü olmayım:))

Girme girme sonra sanada sarar sempatiksalakcinni dünür değilmi ahh aahh ne çekiyorum ben ondan kafamçokkarıştılülülülülülü

gunaydin tekrarrrr:)
uyudu bi 20dk kadar da kendine geldi ben de kahvaltimi yaptim

ceyceee

ben de oglunu çok begendim masallahi varr.en çok gulusunu sevdim ama hep güler öyle insallahh yavrular:))

günaydın canım.sağol ya oğlum cidden çok sırıtık bişey devamlı sırıtıyor herkese sırıtıyor iyimi kötümü yapıyor bilemedim.hep öyle mutlu olsun bebişlerimiz.

kızlar bebişlerinize çubuk kraker yedirdiniz mi hiç?
beril çok seviyor çubuk krakeri,bir yiyişi var görseniz,

ayy canım çubuk batmazmı ağzına iki tane dişlerimiz var ama ben finger bisküvi fln veriyorum eline çubuk hiç vermedim.

ceyce
kız tarafi nazli olur tabi:))

pek nazlıyız canım konuşayım dünüş yokken arkasından :lepi:

mehlika ben vermedim hiç
ama eti yulafli biskubviye bayıldi:))
ben de bazen yerken berilin ağzına bir iki parça veriyorum zaten ne yersem ağzıma bakıyor,istiyor,ben de azar azar veriyorum,kek gofret bisküvi vs.
ayy canım çubuk batmazmı ağzına iki tane dişlerimiz var ama ben finger bisküvi fln veriyorum eline çubuk hiç vermedim.

yok canım yumşatıyor ağzında ,tuzlarını sıyırıyorum öyle veriyorum çok seviyor,
hatta çubuk yerken fotoğraflarını çektim,bir ara yüklücem faceye..

kızlar bir de beril bizim yediğimiz yoğurttan verdiğimde yiyor,
izindeyken bir kaç gün unuttum yoğurt mayalamayı bizim yediğimiz yoğurdun içine 2-3 tane bisküvi koyup verdim yedi,
sonra iki gün mayaladım ikisinde de yemedi,
babymix aldım bir kaç gündür kreşte yediriyorlarmış ama severek yemiyormuş çok isteksiz yiyormuş,
bizim yediğim yoğurttan yedirsem nolur ,bir kaç gün açık olan yoğurdun besin değeri ölüyor mu acaba?

tşk ederim cnm..
senin oğluşta çok şeker ve de çook yakışıklı,
feyzann yakışıklı damadı var:))
damat küçükken çirkindi şimdi yakışıklı canım bnde beğendim

Sağol canım ya bulmuş yakışıklı çocuğu kızını vermek için naz yapıyor.sonra o dolanacak peşimde kızımı size vereyim diye ama ozamanda ben naza çekecem kendimisempatiksalakcinni delikafadulden
o zamn benim kızım daha güzel olur şekerim senin oğlun yakışıklı olursa alsanaalsanasmile
ceyce
kız tarafi nazli olur tabi:))
:lepi: evet doğru teşekkürler canım

:dilcikar: sen öyle san ben hayaletim gördüm hep yazdıklarını:1ninca:

günaydn kızlar nasılsınz
Eymende seviyo krakeri
günaydın cssa nasılsın

kızlar bir de beril bizim yediğimiz yoğurttan verdiğimde yiyor,
izindeyken bir kaç gün unuttum yoğurt mayalamayı bizim yediğimiz yoğurdun içine 2-3 tane bisküvi koyup verdim yedi,
sonra iki gün mayaladım ikisinde de yemedi,
babymix aldım bir kaç gündür kreşte yediriyorlarmış ama severek yemiyormuş çok isteksiz yiyormuş,
bizim yediğim yoğurttan yedirsem nolur ,bir kaç gün açık olan yoğurdun besin değeri ölüyor mu acaba?

sütaşın babymix buğleme alerji yaptı bende normal yoğurt veriyorum buğleme ama küçük alıyorum 250grlıklardan yarısını yiyor kalanında babası ertesi gün yine alıyorum .ama sütaşın hiçbir yoğurdunu yemiyor alerji yapıyor daha doğrsu

günaydıınnnn mehlika ben artık sofrada ne var yediriyorum buna yogurtta dahil. özel yapmıyorum artık açıkcası..

bizim yedigimiz yogurttan yiyo büyük bir iştahla..
.zaten baştan beri hiç sevmedi sebze çorbalarını tuzunu az koyup bir iki kepçe yiyo deişik çorbalar yapıyorum..
çubuk kıraker yiyemiyo dişi yok..biskivü yiyor ama..

damat küçükken çirkindi şimdi yakışıklı canım bnde beğendim

o zamn benim kızım daha güzel olur şekerim senin oğlun yakışıklı olursa alsanaalsanasmile
:lepi: evet doğru teşekkürler canım

:dilcikar: sen öyle san ben hayaletim gördüm hep yazdıklarını:1ninca:

günaydın cssa nasılsın

sütaşın babymix buğleme alerji yaptı bende normal yoğurt veriyorum buğleme ama küçük alıyorum 250grlıklardan yarısını yiyor kalanında babası ertesi gün yine alıyorum .ama sütaşın hiçbir yoğurdunu yemiyor alerji yapıyor daha doğrsu

aneeeyyy cadaloz dünür ne ara hayalet oldun nasıl oluon kız öyle hayalet mayalet ohaoldumsmile biz kızı alırız başka yolu yook opuyorumnanaktan

hangi marka yoğurt alıyorsun nasıl sütaş alerji yapıyor şaşırdım yani.

eymende yemiyo ona yaptıgm yogurdu
Ama bizim yedıgimiz az aZ yogurdu yıyor
Ama haydarıyı bayılarak hupletıyo:)
İim saol feyza cnm buglem nasıl

suprisim ben hiç portakal ve mandalina vermedim..henüz mevsimi gelmediği için..ama istersen biraz sulandır verebilirsin....

gecende bende sac kurutma işini düşündüm...şimdi bile havlu ile zor kuruyo..saç kurutma kullanılabillir bi sorun olmaz nasıl bebekken gaz probleminde acıyorsak biraz uzaktan üfleticez ipek saclara

günaydın kızlar.

esmer sevindim ayazın iyileşmesine. surpriz ben mandalina suyunu hatta kendisini vermeye başladım.daha portakala başlamadık.saç kurutma makinasını uzaktan tutarak kullanıyorum

sürprizcim ben henüz portakal ve mandalina vermeyi düşünmüyorum,asitli olduğu için..
saç kurutma makinasını da uzaktan kullanmanın bir sakıncası olmadığını düşünüyorum,ben berile çok kullanmıştım gaz sorunundan dolayı..

saç kurutma makinesi ben kullanmayı pek dusunmuyorum.nette de var bu konu ile yazı..

teşekkür ederim cevap verenleriniz çok olsun inşaallahŞeniz

kızlar bebişlerinize çubuk kraker yedirdiniz mi hiç?
beril çok seviyor çubuk krakeri,bir yiyişi var görseniz,

ben veriyorum seviyo biskrem veriyorum sert olduğu için hemen dağılmıyo yalanıyo

yoğurt da uzun zamandır bizimkilerden veriyorum

mehlika ece de bayılıyor çubuk krakere...peynirlisini de veriyorum sadesini de bayılıyor küçük hanım...
bisküvi falan zaten önceden beri severek yiyor...

ögretmenim
İse baslamadım cnm henuz bi puruz var o konuda eger halledılırse baslıcam halledılmezse baslamıcm cnmm
Ayrıca baslasam bıle esımın ısı 1 sene dolmadan olmuyo cnm:KK43:

smhsmh aramızda 1 gün varmış ...ben 24 aralıkta doğum yaptım sende 25inde yapmışsın...bak daha yeni farkettim yaa....sempatiksalakcinni

X