2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm ayca ece nasıl?
Slm smhsmh kaan nasıl?
Sen nasıl oldun cnm?
Esmer nirde yaw

cssa sağol canım çok şükür tam anlamıyla hastalığı geçmedi ama iyiyiz
kaan öyleki hiç ele avuca sığmıyo
her yerde yürütece bayılıyo emeklese betonlarda olur olmadık deliklerde bende ne yapacağımı şaşırdım

siz nasılsınız

slm ayca ece nasıl?
Slm smhsmh kaan nasıl?
Sen nasıl oldun cnm?
Esmer nirde yaw

iyi cnm nasıl olsun ....kuduruk biraz vallagamyoncuiremsu
emeklemiyor hala ama varya çok yoruyor beni ya....emeklesin çok istiyorum ama emeklerse naparım bilemiyorumsempatiksalakcinni

kızlar dikkat ediyormusunuz topiğimiz çok sessiz kimseler yok mu yaaaa

aneeeyyy cadaloz dünür ne ara hayalet oldun nasıl oluon kız öyle hayalet mayalet ohaoldumsmile biz kızı alırız başka yolu yook opuyorumnanaktan

hangi marka yoğurt alıyorsun nasıl sütaş alerji yapıyor şaşırdım yani.

kaç kez denedim vücudunda kırmızı lekeler oluyor normal yoğurdunu yedirdim yine aynı pınar alıyorum
eymende yemiyo ona yaptıgm yogurdu
Ama bizim yedıgimiz az aZ yogurdu yıyor
Ama haydarıyı bayılarak hupletıyo:)
İim saol feyza cnm buglem nasıl
buğlemde iyi diş çıkarıyor huysuz
ne yapcam bilmıyorum

kızlar dikkat ediyormusunuz topiğimiz çok sessiz kimseler yok mu yaaaa

ne haber ayça nasılsın
evet artık çok sessiz :gitme
:

hosgeldiniz bayanlar

kızlarrr bebelerinizle oynuyor musunuz???

biz oynuyoruz canım....
- ayna karsısına gecip el ve ayak parmaklaını sayıyorum..
-burnu nerdeymiş ağzı nerdeymiş diyorum heniz göstermiyo ama öğrenecek umutluuyum :KK1:
-saklanıyorum melisanın annesi nerdeymiş diyorum bulmaya calısıyo
-son ses müzk acıp 15-20dk dans ediyoruz
-hikaye okuyorum ama yanımda durup dinlemiyor şimdilik oyun oynuyo ama ben genede okuyorum...
-ağız takliti yapıyorum oda aynısını yapmaya calısıyo
havyan taklitlerini yapıyorum şimdilik ördek ve köpek dikkatini cekiyo

vaktimiz böyle geciyor...

juliii
çok begendim harika:))masallah kızınada sanada...

benimki herseyden çabuk sıkılıyor.doldur bosalt oyanalim istedim sabahtan beri beceremedik ikimizde:)
senin oyunlarin daha zevkli sanirim.kitap ona okumak istiyorum hoooppp kitabi almayaa çalişiyor alincada malum...

selam kızlar..
julii hangi hikayeleri okuyosun..bende masal anlatmaya niyetleniyorum çoğunun yarısını biliyorum.karman çorman oluyo ikimizinde kafası..

öğretmenim nbr..sen bana ev tlf nu vermişmiydin bulamıyorum.mesaj atsana

beril gel babası geli eliyle de yapıyor artık,oynarken eliyle tel sarar da yapıyor artık,
çok taklitçi biz ne yaparsak yapmaya çalışıyor,babası öksürünce numaradan öksürüyor,
dilini dışarı çıkarıp ses çıkartarak sağa sola gezdiriyor,
ben de berilin burnu gözü ağzı falan diye gösteriyorum öğretmeye çalışıyorum,
yatak odasına gidince aa hani beril nerdeymiş diyorum aynaya bakıyor hemen,
yatağın üzerindeyken dolabın aynasında kendine bakıp gülüyor,
aynaya bakmayı seviyor süslü olacak galiba:))

tutku nolsun canim çok sukur....bi kosturmaca gidiyor işte:))bir yandan ev işi yaiyorum bi buraya goz atiyorum çocuk uyuyorken:)

Biz Hakkın nuruyuz, Hakkın aynasıyız. Şu halde kendi kendimizle, birbirimizle ne diye çekişip duruyoruz? Bir aydınlık bir aydınlıktan neden böyle kaçıyor? Biz hepimiz, bütün insanlar, tek bir vücut halinde olgun bir insanın varlığında toplanmış gibiyiz. Fakat neden böyle şaşıyız? Aynı vücudun birer uzvu olduğumuz halde neden zenginler, yoksulları böyle hor görürler? Aynı vücutta bulunan sağ el, ne diye sol elini hor görür? Her ikisi de madem senin elindir, aynı tende uğurlu ne demek, uğursuz.

selam millet naber oğlumun gelmesine 10 dakka kaldı faceete bahsettimbugün geçen hafta çeneyi yardı düştüde diye bugün dikişleri aldırmaya gidicez anam ben çok yoğun kadın oldum günler bana yetmez oldun sizlerden naber biri bana gelişme şok haber hamile falan varsa yazsın çatlarım ben

selam millet naber oğlumun gelmesine 10 dakka kaldı faceete bahsettimbugün geçen hafta çeneyi yardı düştüde diye bugün dikişleri aldırmaya gidicez anam ben çok yoğun kadın oldum günler bana yetmez oldun sizlerden naber biri bana gelişme şok haber hamile falan varsa yazsın çatlarım ben

canım çok geçmiş olsun yeni gördüm düştüğünü hamile felan yok
benim 7 gün geçti oda dün oldumda rahatladım:roflol:

juliii
çok begendim harika:))masallah kızınada sanada...

benimki herseyden çabuk sıkılıyor.doldur bosalt oyanalim istedim sabahtan beri beceremedik ikimizde:)
senin oyunlarin daha zevkli sanirim.kitap ona okumak istiyorum hoooppp kitabi almayaa çalişiyor alincada malum...
saol canım..beşiğine koy ben bazen öyle yapıyorum yada o yerde oynerken ben koltukta okuyorum yokssa kitabı almak istiyor...
selam kızlar..
julii hangi hikayeleri okuyosun..bende masal anlatmaya niyetleniyorum çoğunun yarısını biliyorum.karman çorman oluyo ikimizinde kafası..

öğretmenim nbr..sen bana ev tlf nu vermişmiydin bulamıyorum.mesaj atsana

tatlım kırtasiyeden aldım 2 tane normal okumalık işte :KK1: ilkokul 1 için resimli falan sarkız ve kibirli tavşan :KK1:

kızlar şimdi bir haber okudum sok olsum acaba aslı astarı varmı yada karalama mı

Son düzenleyen: Moderatör:
X