2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

45 dakika derde 50 cok yaww hadi onu gectim zaten ben taksiyle gidip geleceğim için olacak 100
en iyisi her hafta toplasıp oyun saatimi yapsak

doğru diyorsun canım inan eşimde aynısını diyor ama zaman komşuluk yok sokak yok park yok .en basiti hastanedeyiz nazı kontrole götürdüm benimki çocuk delisi bağrıyo kolunu tutmaya çalışıyor kadın hemen çocuğunu kaçırıyor mikrop kapar diye ne mikropu ya herkes bi tuhaf oldu kimle oynuycak bu çocuklar

45 dakika derde 50 cok yaww hadi onu gectim zaten ben taksiyle gidip geleceğim için olacak 100

45 dk a dediğin ne ki ağlıycak onanda altı kirlencek gitti 45 dka:))
ben diyorum daha sık biraraya gelsek çocuklar oynar
valla toplaşıp oyun saati kuralım en iyisi

aynı şeyi bende düşündüm ama ben hafta içi çalışıyorum ((
ayrıca eve çağırsam kızları diyroum ama hangi ara çayın yanına bişeyler hazırlıycam diyorum sonra evi temizlemek için bir güne daha ihtiyacım var diyorummm bunları kendi kendime düşünüyordum söyledim rahatladım ohhh

bu kız ne zaman anne dicek yaa.hiç demiyo bildiği baba dede attaa bide cok sık tatlım dediğim için dattt diyo güünde 100 kere anne demeyi öğreityorum ama ıı-ıhh inat yapıyo
ben annee diyorum o babababababaaba diyo

Smhsmh Kaan'ın neyi var
geçmiş olsun

teşekkür ederim sevcanım
faranjit dedi dr değişik bi antibiyotik verdi iyilemek yerine arttı gibi dün akşam gene acile gittik yarında kendi dr umuzla randevumuz var bakalım ne diycek
acayip öksürüğü arttı yemiyo yerse kusuyo ne yapacağımı şaşırdım keza burnundan ve öksürükten uyuyamıyo
vee
sanırsam kaan dan banada hastalık geçti bugün hasta gibiyim
önemli olan kaan

canım biz kalabalık toplandığımızda herkes 1 çeşit yapıyo getiriyo bebekli insanlar olduğumuz için yapamıyoruz en mantıklısı bu oluyo.birde temizliği okadar takma

senin grubunmu var nazzeynep?

yok canım mesale her ay bi kuzende toplanıyoruz ozaman herkes 1 çeşit götürüyo aynı şekilde arkadaşlarımla toplanıyoruz yine öyle yapıyoruz.hem iş çocuk ev birde kalabalık geliceklerse çok pasta börek gerektiği için yapıyoruz.yemek olsa işimiz kolay hemencik bitiyor pasta börek yoruyor birde çalışıyorsun daha da zor.ben evdeyim ama sıkıldım sanki
gerçi kızımla ilgileniyor um ama hep aynı şeyler işte

ne güzel valla bizde öyle yapalımmm kızlarla bir organizasyon yapalım hep birlikte

evde de zor anlıyabiliyorum ama bence biraz daha sıkılma :))

çıkıyorum iyi akşamlar

Anh çok gecmis olsun kuzuma inşallah iyileşir biran önce insanın ici gidiyor dimi yavrularımız hasta oldukça
kızlar bu haftada bir toplanıp oyun grubu fikrini destekliyorum Burak cocukların yanında inanılmaz mutlu oluyor dokunuyor onlara çığlıklar atıyor cmt esim olmadığında bizden başlayabiliriz toplanmaya

naz aslında olabilir büyükleri çagırmak,zaten şimdi pek anlamazlar seneye oynarlar ama..
kızlar ayrisin beşiğinde normal çarşaf vardı sürekli toplanıyordu beşiğe bomba düşmüş gibi:)english home da beşikler için lastikli çarşaf varmış ondan aldım eğer böyle bir sorun yaşayan varsa alıp takabilir toplanmaz:))
oyun grubu güzel fikir 15 gunde bir toplanıp oynatalım naz yakınız nasılsa..:))))

semiham geçmiş olsun mevsim değişikliğinden hasta oluyo bu bebeler heralde

tamam ecrin konuşup ayarlayalım bu oyun olayını

jasmin olur bu oyun olayını ayarlamamız lazım çünkü nazda çocuklarda olunca çok mutlu oluyor bilgisayarda resimleri gösteriyorum çığlık atıyo.çocuk çocukla olunca daha sosyal oluyor

jasmin oyun grubuna bende katılabilirim. her hafta olmasa da 15 günde bir yapabiliriz. her seferinde birimizin evinde toplanırız.
ben bir süre cumartesileri çalışacağım ama umarım uzun bir süre olmaz. çalışıyor olsam bile akşamüstüne doğru katılırım ama.

ben 3 hafta önce falan ayazla özgürlük parkına gittim. en küçük ayazdı. 14-30 aylık bebekler vardı ama ayaz çok mutlu oldu.
pazar gene kalabalık bir organizasyona katılacağım. yaklaşık 20 bebek olacak. 4-30 ay civarı gene. bakalım bu sefer ne hava çalacak

Tamam esmerim önümüzdeki hafta esim geliyor ondan sonraki hafta bı aksilik olmazsa başlarız inşallah sen ne organizasyonuna katiliyosun biz de gelelim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…