2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bazı ilaçlar hastalığı daha da arttırıyo
Eşim bi ara çok öksürüyodu, doktor bi şurup verdi, "öksürüğünde artış olucak,şaşırma normal bi durum" demişti

çocukların kusması çok kötü,çok korkuyorum
Eren ilk defa geçen hafta kustu,çok korktum
eşimin teyzesine gitmiştik,çok fesat ve aset bi kadın
kesin nazar değdirdi, bu güne kadar kusmayan çocuk o akşam nasıl kustu hayret ettim

Kaan inşallah çabucak atlatır

sevcan

geçmiş olsun Eren'e.senin ilk oldu diye korkman normal.ama genelde kusma oluyor burda okudugum kadari ile.benimkide kusar...

evet canım napiim ben şimdi

beklenmeyen bir bebek canım neyse hayırlısı olsun artık sizde dikkat edin düşünmüyorsanız

Benim oturduğum apartmanda da 3 arkadaşım var
üçünün de Eren'le aynı aylarda doğmuş bebekleri var
2 günde 1 birimizin evinde toplanıyoruz
çocuklar için çok iyi oluyo, arkadaşlığı, paylaşmayı öğreniyolar daha şimdiden
hepsi birbirlerinin oyuncaklarıyla oynuyo,kimse kendi oyuncağına bakmıyo
bıktılar çocuklar kendi oyuncaklarına

bizde annelerle nescafe içiyoruz

mehlika hayırlı olsun canım dişiniz...smhsmh geçmiş olsun..inş.çabucak iyileşir bebeciğin...deppo maşallah siz de emekleyen bebekler kervanına katıldınız gittikçe bizim de işimiz zorlaşıyor artık ..geçen gün benim kız emekleyerek banyoya girmiş çok korktum odada görmeyince baktım banyoda klozetin dibinde oturuyor benimki...çiş yapacaktı heral .:1rolleyes:.aldım geldim..İyi ki klozete tutunup ayağa kalkmamış ..içine bakayım filan dese bi de yandık...işimiz zor bundan sonra ..bi de ayaklanacaklar..çok dikkat etmek lazım çok..

günaydınnn geçmişe bakamadım 2 gündür fuar fuar geziyorum canım çıktı yorgunluktan. hasta olan bebeişlerimize geçmiş olsun inşallah çabucak iyi olurlar.bir cumartesi gününde yine yanlızım yine işteyim yine sinir oluyorum

Günaydın canım bende bende bende

slm kızlar,
hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum,
bu hafta izinliydim giremedim kk ya,haftaya efsane geri dönüyorsempatiksalakcinni
berişl yeni yeni şeyler öğrendi,emme hala emekleyemii,koca totoyu birtürlü kaldırmayı beceremedi,
bu arada deppocum maşaallah cnm kızına,emeklemeye başlamış,çok sevindim,
hadi bakem darısı bizim başımıza..

selam herkese

bengisumut sağol canım

allah kolaylık versin hepimize kalp atışlarını duyduk bugün 6.1 olmuş sat ı hatırlamadığım için fırçayı yedim doktordan tabi başka şeyler içinde yaw çok ters adamdı ama güzel baktı

aa ilayda hamilemisin nasıl cesaret ettin bende aslında 1 yaşından sonra düşünüyorum ama korkuyorum.

ya bu edıt olmaması çok kötü oldu. ilayda hayırlı olsun canım allah sağ sağlim kucagına almayı nasip etsin. şimdi iki kişimi var bizim topikte hamile olan:CüvCüv:

fatmazehraa sağol canım ben cesaret etmedim kaza dedikleri şey bu galiba o yüzden adet tarihimi bile hatırlamıyorum doktor bundan sonra tüplerini bağlarız istersen dedi

istediğin zamanda darısı başına o zaman

herkese iyi akşmlar. hanımlar yakın bir arkadaşım 8 aylık hamile. dün kendi doktoru izinliymiş o da başka bir doktora gitti, ve gittiği doktor bebeğinin bir böbreğinin olmadığını söylemiş. arkadaşımın morali çok bozuk ağlayıp duruyor. bu durumla karşılşan ya da bu durumu çevresinde yaşayan birisi varsa bilgi verebilir misiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…