2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah eceye canım...dogum günleri yaklaşıyor..neler yapacaksınız dogum gününde ilginç fikirler?

canım bir karar versem kimi çağırıcağ bazen diyorum dışarda yapsam .aslında sitede otursaydım ordaki cafe de yapardım.
1 harfi diye şeker yaptırim diyorum,1 harfi ile pasta ve cadı kostümü kiralıyım.
sen neler planlıyorsun?

ecrin ben üzerinde 1 yaşındayım yazan tişört düşnüyorum ama daha belli değil
çok şatavatlı olmasın daha anlamaz sıkılır diye dşünüyorum

[naz benimde çok fikrim varsa kimi çagırcam onda karar veremedim..ailelermi arkadaşlarmı ?iki kezmi yapcam?
dolaba yapışan ayrisin resmini koyabilcem bişi yapıp gelenlere dagıtcam ona karar verdim.
1 şeklinde pasta.
beyaz çooook süslü bir elbise....gelinlik gibi bişide olabilir..

canım seninki daha güzel fikir resmi ile buzdolabu süsü.bende 1 harfi ile düşünmüştüm bulabilirsen tabi kapalıçarşıya gitcem.doğumgünü örtüsü tabakları süsüleri .
önce kimi çağırıcaz ona karar vericez

naz eminönünde var ben baktım 24 paket satılıyor dolap için.hemde çok uygundu..
benimde gitmem lazım süs vs için bakalım..

teşekkür ederim rapunzelcim
ne oluyo oluyo
iyileşmek yerine acayip arttı öksürüğü

semiha düzelir merak etme..hastalık havası tam..
1 yaşındayım tşörtte güzel fikirmiş..
ama gömlek papyonda süper olur kaan:'a

olabilir bak cidden sağol ecrin
iyileşsin oğlumda neler düşünücem :))

semiha düzelir merak etme..hastalık havası tam..
1 yaşındayım tşörtte güzel fikirmiş..
ama gömlek papyonda süper olur kaan:'a

havalar soğumadan eminönü yapmak lazım.aslında doğum gününde fazla çocuk olmasın sadece bizimkimi tek olsun .büyükler gelsin börek filan yapalım.2 yaş gününde çocuklarla kutlar büyükleri çağırmayız.

nazzeynep,smh çok geçmiş olsun

iyi dilekleriniz için de tesekkur edrim arkadaslar....

mehlika,deppo hayirli olsun dişler emeklemeler:)

ayça
yuruteç kullaniyorsa bence emeklemeye ihtiyaç duymaz.ama emeklemesin diye de kendini uzme....yuruyebilir emeklemeden

smh oksurugun artmasindan korkma balgam atmaya çalişiyordur.cigerine inmesin en onemlisi o bence

geçmiş olsun canım
naz da öksürüyo asist verdim daha çok öksürüyor iyileşirler sıkma canını

sağol canım
2 gecedir dr dayız
yarın da 9. ay kontrolüm olacak bakalım kendi dr umuz ne diycek
faranjit olmuş dendi ama dünden beridir helede bugün çok öksürüyo öksürdükten sonra kuzuyo
zaten bişey yemiyo kaç günüdür
iştahsız olup bişey yememesine hele deli oluyorum

sizede geçmiş olsun canım

öğretmenim öylemi diyosun ne bileyim bak şimdi yatıyo uyurken habire nasıl öksürüyo içim gidiyo
zaten kusuncada hafif balgam gibi

bir arkadas d.gununde kurabiye uzreine sekerden foto. koyup dagitmiş hos olmustu

bizim 5 aralik az kaldi ama hiç bir şey duusnmuyorum su an:))

smh kolay degil tabi ama oksurukten korkma o kadar balgami atsin.tabi dayanmak zor biliyorum ama kuçucuk bebek ama....

esmer
ayazin hiriltisi geçtimi??

sinemisss
nereldsesinnn sennnnnnn??

nzeynepnaz

gymboree ücreti nasıl aylik mi alioyor?

bir de inceledin mi arkadasindaki o seti "adim adim"??

öğretmenim öylemi diyosun ne bileyim bak şimdi yatıyo uyurken habire nasıl öksürüyo içim gidiyo
zaten kusuncada hafif balgam gibi

canım verdiğin ilaç öksürtüyordur balgam kusmasıda iyi zaten öksürük hırıltılı değilmi.işte kustuğunda balgam çıkıyo ve bebek rahatlıyor başıma geldide ondan biliyorum.naz ozaman 3 aylıktı büyük insan gibi durmadan öksürüyordu .şimdi hafif bir öksürüğü var.

nzeynepnaz

gymboree ücreti nasıl aylik mi alioyor?

bir de inceledin mi arkadasindaki o seti "adim adim"??

3 aylık 790 lira ve k.kartına aylık alıyor.
adım adım da boya kalemi kitap ve şekil vermiş çocuğu 18 aylık küp vermiş mesala
işte üzerini kapatın ve acın gibi oyunlar söylüyorlar şte bu ayda şunu algılar bunu öğrenir karar veremedim .aslında uygun biyer bulsam ve çocuklarla oynasa gelişimi daha güzel olur diye düşünüyorum

3 aylık 790 lira ve k.kartına aylık alıyor.
adım adım da boya kalemi kitap ve şekil vermiş çocuğu 18 aylık küp vermiş mesala
işte üzerini kapatın ve acın gibi oyunlar söylüyorlar şte bu ayda şunu algılar bunu öğrenir karar veremedim .aslında uygun biyer bulsam ve çocuklarla oynasa gelişimi daha güzel olur diye düşünüyorum

kızlar neleri düşünur olduk
eşime anlatsam şimdi bunu
biz bunlarlamı büyüduk der dalga geçer kesin
eskiden yoktu böyle şeyler ama bizlerde daha güzel büyüdük
çoğumuz ikişer üçer yaş aralıklı kardeşileri vardı kendi kendimize yetiyoduk
şimdi çoçuklar yanlızlar tüm gün evdeler enerjilerini boşaltamıyolar
biz sabah çıkardık sokakta oynamaya akşama kadar eve zorla götürürlerdi
şimdi nerde bakkala tek gidemiyo çoçuklar

X