2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın. gene bitti haftasonu. geçen hafta 3 gün çalışmıştım sadece ne güzel. nasıl geçer şimdi bu hafta :bbo:

esmrecim ayazı böyle keyifli, senin yazılarını da yine neşeli görmekten çok sevindim.

sağol canım.

zaten bundan sonra buraya sğlık sorunu yazmayacağım, karar verdim.
onun için hep neşeli olacak yazılarım

esmercim...ayazın sağlıklı olmasına sevindim canım...takip ediyordum ama cevap yazamıyordum...alkisalkisalkis

sağol canım teşekkür ederim.

face'deki gruba katılmak için bana mail adreslerinizi yollayın özelden, size davet yollayayaım.

evet algor. mail gelmedi mi sana?
eğer gelmediyse sana özelden face sayfamın linkini atayım ekle beni, ordan davet göndereyim sana.

hanımlar...bebişlerinize balık vermeye başladınız mı?geçen hafta levrek almıştık..azıcık verdim..beğenmedi..başka balık deneyyeim bari ...bayanssulusmile

hanımlar...bebişlerinize balık vermeye başladınız mı?geçen hafta levrek almıştık..azıcık verdim..beğenmedi..başka balık deneyyeim bari ...bayanssulusmile

ben balığı hiç sevmiyorum ama Kuzeye vermem lazım nasıl olacak bilmiyorum.Balığın piştiği ortamda bile duramam çünkü normalde.

ben balık veriyorum. levrek, sardalye, hamsi, palamut verdim şimdiye kadar.
lokma lokma da yiyor, çorbasına da katıyorum.
ya da ana içeriği balık olan, terbiyeli balık çorbası yaptım onu da içti.

çoktaaann. 6 aylıkken başladık biz. afiyetle yiyor ege. hatta dün sardalya yediyerimseniben

ben balığı hiç sevmiyorum ama Kuzeye vermem lazım nasıl olacak bilmiyorum.Balığın piştiği ortamda bile duramam çünkü normalde.

eylül ayı..uskuru ve levrek ayı..ister fırında yap,ister kızart içinin beyazını ver.ama mutlaka denemeye başlamalısın.balık bebişleimiz için çok yararlı..

balığı nasıl severek yiyecek benim kız yaaa..sevmedi..siz nasıl yapıyorsunuz balık yiyen bebişlerin annişleri...bilmiyorumkismile

algor benimki pisboğaz bakma sen. önlüğü takıp yerine oturtunca kaseye tekme atar ama kucağına alıp masaya pturtunca zehir olsa yer. derdi yemek yemek değil, bizle beraber tırtıklamak onun.
dün hiçbirşey bulamayınca benim şekersiz çayımı bile içti :bbo:

maşallah ayaza...facebook ta ekledim seni.senin onaylaman gerekiyor sanırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…