2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ilginç olmuş hoyacım
ama vermesi gerek ne bu yani senin çocuğuna bakmak için para alıyo
sanki onunla öyle anlaşmışsın gibi
ne hakkı var canım

iyiyim..
kızlar bakıcıma 2 gün bi kadın 2 çocuğunu getirdi bıraktı akşama kadar
hep acınıyodu halinden ses etmedim
yeni tanıyrum o kadar pinti ki arabnası var binmez yollarda perişan oluyor
sabah senden benden geçinir acınır durur
ben de bakıcıma o getirdiğin günlerin parası olan 40 lirayı vereceksin dedim anam bi sinirlendi yıktı ortalığı ayağa kaldırdı veremezmiş hanım..
böyle bi durumda ne yaparsınız....

bakıcılarla uğraşmak çok zordur allah kolaylık versin hoyacım sana da.

kız ecrin ne güzel aynı şehirde buluşup tanışıyosunuz bizi çatlatıyosunuz anladık da,fotoları face koyup bu sefer de meraktan çatlatıyosunuz anacım ben üye değilim face e benim gibiler de var hem üye olsamda anlamıyorum zaten napcaz şimdiiiiiiiiiifisfisfis

süprisim üyelik al canım...cok basit bişi zaten kendii adınla istemezsen nikinle al...orda sadece gurup üyeleri fotoları görüyor..buraya koyulursa herkes görüyor maalesef

yok kızlar bakıcımla değil sorun anlatamadım
çalıştığım yerde çalışan bir öğr. var
2 oğlu var oğulları başka bi kreşe gidiyor
haftasonu 2 gün getirip benim bakıcıma bıakıyo
ben de bunun önünü kesmek için getirdiğin kadar ücretini ödeyeceksin dedim.
yani 40 lira
ayy neler saydı bu kadın bana hayrına baksın ne olacak sevaba girer ben öğrencim olmayan birine ders anlatınca para istemiyorum falan..
böyle saydı saydı sonra da dedi ki parayı veririm önemli deiğl sen beni anladın mı dedi ben e evet anladım beleşe haftasonu baktırmak istiyorsun ama ben bakıcıma nası ödüyorsam sen de getirirsen vereceksin para dedim bıozuldu

pazar şerifleriniz hayırlı olsun hatunlar...
az önce düğünden geldik arkadaşım evlendi bu gün kendi düğün günüm geldi aklıma, sadece nikahtan evlndim ben, keşke de düğün olsaydı diye hayıflandım. çok güzeldi. :nazar: klasik düğünlr gibi değildi, şakılar falan çok güzel seçilmişti, sanki eğlenmeye gitmişiz gibiydi. eşimle aramız fena halde bozuk olduğundan etrafa neşeli görünmek beni çok yordu ama...
zeynep de alkış yapıp durdu çok şekerdi kuzum. uykusuzluktan yoruldu o da.

günaydın herkese.. ya da tünaydın :KK1:
ayaz çamaşır makinesi girmeye çalışıyor kapağını her açık gördüğünde akannehir.
bir de bulaşık makinesinin kapağı açıkken başına oturup 45 dk deterjan kapağıyla oynuyor. bu sayede 3 tane yemek yaptım dün :KK1:

esmrecim ayazı böyle keyifli, senin yazılarını da yine neşeli görmekten çok sevindim.

slm 2010 annelerii. Ben de 2011 ocak annesi adayıym inş.. Size bi sorum olacaktı.. Acaba içinizden herhangii birine bebegniin iki böbregide yohk alalım dedi mi doktorlar?? Ve buna ragmen devam ettiniz mi hiç??

gülay85 canım bizde öyle birşey olmadı ve ocak annelerinde de ben duymadım hiç öyle bir durum..
geçmiş olsun..

off uykum var ama ayris uyumadı..gunduz gezmeye gittik uyumadı gelince uyudu 9 da uyandı şimdide uyumuyor aldı tabi uykuyu..

facebook daki gruba katılmayı ben de isterem...nasıl yapcaz..detaylıca anlatın hatunlar...bilmiyorumkismile

slm 2010 annelerii. Ben de 2011 ocak annesi adayıym inş.. Size bi sorum olacaktı.. Acaba içinizden herhangii birine bebegniin iki böbregide yohk alalım dedi mi doktorlar?? Ve buna ragmen devam ettiniz mi hiç??

çok geçmiş olsun canım bizim ocak annelerinde bende böyle bir durum hatırlamıyorum.

esmercim...ayazın sağlıklı olmasına sevindim canım...takip ediyordum ama cevap yazamıyordum...alkisalkisalkis

ben de böyle bir sorun yaşayan duymadım sitemizde..Allah hayırlısını versin canım...

X