2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar tatil yaptık döndük off ya iyiydi yemek bulaşık derdi yoktu en azından sizler nasılsınız herkes iyi im

slm canım yoktun bende merak etmiştim seni. nasıl geçti tatil? demir nasıl?

canım sorma demir gitmeden 2 gece önce ateşlendi dr götürdük dişten bişeyi yok dedi calpol verin dedi calpolu veriyoruz iniyo ateşi ilacın etkisi geçmeye başlıyo yine çıkıyo biz yola çıktık yine aynı tekrar götürdük orada boğazı biraz tahriş olmuş dedi antibiyotik şurup verdionu içince kendine geldi 2de diş çıkardık antalyada diş çıkınca mı rahatladı dr verdiği şurup mu rahatlattı bilmiyorum şükür iyi şimdi

ben balık veriyorum. levrek, sardalye, hamsi, palamut verdim şimdiye kadar.
lokma lokma da yiyor, çorbasına da katıyorum.
ya da ana içeriği balık olan, terbiyeli balık çorbası yaptım onu da içti.

Nasıl yapıyosun terbiyeli balık çorbasını ver bakalım tarifini canım dün ben zargana verdim maşallah acayip sevdik balığı c.teside mezgit vermiştim.

ceyce, görşemedik ne zamandır özledim seni

ayy canım bende özledimde acayip işlerim yoğun yaa açık bırakıyorum kkyı arada girip bakıyorum.neler yapıyosun canım? ayaz paşam nasıl ?

herkese günaydın....
sabahtan akşama kadar gezdik pilim biti her yanım agriyi

herkesler iyidir insallah....
bulusma fotolarıda harika bayanssulusmile
slm 2010 annelerii. Ben de 2011 ocak annesi adayıym inş.. Size bi sorum olacaktı.. Acaba içinizden herhangii birine bebegniin iki böbregide yohk alalım dedi mi doktorlar?? Ve buna ragmen devam ettiniz mi hiç??

canım biz de öyle bir sorun yasayan olmadı..senin bebeğindemi var bu problem..bu aydamı farkettiler..

juli ne gezenti kadınsın sen yauvvv bak benim gibi otur evinde haftasonu deli gibi gezdik iki gün bizde ve bugün farkettim çooook yorulmuşum.şükür sen yine evdesin otur dinlen biz neyapalım? hem juli sen nezaman çalışmaya başlayacaksın bakıyorum evde oturmak çoook hoşuna gitti

ayaz iyi napsın boşalta boşalta bitiremediği enerjisiylen uğraşıyor

zargana ben hiç yemedim tadı nasıl ki acep. aa evet mezgit de verdim ben doğru.

ben balık çorbasını kendimize yapmıştım rondodan geçirip ona da verdim.
yeterince su içine; iki ye kesilmiş soğan, kereviz yaprağı, defne yaprağı, maydanoz, brikaç dilim kabuklu limon, bir kaç dilim havuç atıyorum. istediğim balığı da önce ızagarada yada teflon tavada az pişirip (ki bu kısmı babam yapıyor, bize pişmiş halde veriyor) içine atıyorum. kaynatıyorum. (önceki günden pişirilip fazla kalmış balıklar da koyulabilir. hem değerlendirilmiş olur.)
kaynayınca limon, soğan, kereviz yaprağını, (ben sevmediğim için) havucu çıkarıyorum.
un ve suyla meyane yapıyorum kıvam vermesi için.
birde yumurta sarısı ve limon suyuyla terbiye yepıp onu ekliyorum içine.
ekşi ekşi ohh mis gibi oluyor.

melisa bile yorulmus hala uyuyo

calısmak mı .....su an hazır değilim hacı..ev rahat geldi bana

esra35 hoşgeldin.emir hastalanmış geçmiş olsun.nasıl geçti tatil deniz nasıldı?

esra35 hoşgeldin.emir hastalanmış geçmiş olsun.nasıl geçti tatil deniz nasıldı?

hoşbulduk ecrin sağolasın demir doğduğundan beri çok şükür pek hasta olmadığı için ateşi falan çıkınca çok kötü oldum çok ş
şükür atlattık dişlerimizde çıktı
tatil süperdi deniz havuz hiç dönmek istemedim ama sanırım çok yemekten kilo aldım:)

ay kıyamam ben ona geçmiş olsun dişler hayırlı olsun iyi olmasına sevindim

canım çekti yawwww ne güzel çorbaymış o öleee

günaydın herkese yeniden...kimse görmüyor beni:sinifsinif:...snırım herkes facede...

hoşgeldin ayça nasılsın canım hediyeni kaynım almış kargodan biz tatildeyken akşam eşim getirecek şimdiden teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…