2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aman boşaltsın kuzu enerjisini rahatlasın.zarganayı balıkçımız önerdi gözlere iyi geliyormuş. bende yapayım çorbadan teşekkürler canım.

günaydın kızlar..nasılsınız?

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın

melisa bile yorulmus hala uyuyo

calısmak mı .....su an hazır değilim hacı..ev rahat geldi bana

tabi evde popoyu yaymak hoşuna gitti dimi

ayça günaydın nasılsın..evi silip süpürüyorum yarın misafirim var off çok yoruldum..

kızlar şu ilk adım arabaları varmı sizden alıp kullanan varmı bende almak istiyorum Kuzeye ama birde oynayamazsa elimde kalmasın zaten evde adım atacak yer yok

kızlar şu ilk adım arabaları varmı sizden alıp kullanan varmı bende almak istiyorum Kuzeye ama birde oynayamazsa elimde kalmasın zaten evde adım atacak yer yok

oferta ben de var ama pek kullanamadigindan ilgilenmiyor
kisa sureli kullanimi sanirim

iremin bahsettigi alveoyna dan kiralamayi bile dusunebilirsin bosuna evde yer kaplamaz.ama kullananlrada sormak lazim belki uzun sure ilgilenebilirler ya da 2.ye saklarim da dersen o baska...

esmerrr
bne de balik çorbası yapmak istiyorum
tarifin hosuma gitti ama

"un ve suyla meyane yapıyorum kıvam vermesi için.
birde yumurta sarısı ve limon suyuyla terbiye yepıp onu ekliyorum içine." demişsin

bu kısım naasıl yapılıyor peki???

yani edit secenegini niye kaldirmişlar anlamadim gereksiz yere tekrar mesaj açıyoruz

esmerrr

yumurta limon terbiyesini yapmasam nolsur??olma mıı??

örtmenim; meyaneyi 2-3 kaşık unu (çorbanın miktarına göre) 1 bardak kadar ılık suda karıştırarak eritip çorbaya katıyorum. hala çok sulu olursa çorbadan yarım bardak al, yarım bardak da soğuk su ekle kaseye. 2 kaşık daha unu eritip tencerey geri dök.
eğer su çok sıcak olursa un topak oluyor onun için ılık.

terbiye yapmasan da olur. ben ekşi sevdiğim için yapıyorum.
ben ıspanak yemeğine bile terbiye yaparım.
ayy ne kadannn terbiyeli hatınım, yemeklerim bile ona göre

tirbiyeli bırcı ben terbiye yapmasını bilmiyom valla demekki terbiyesizim :roflol:

meyane ne hacı..
meyhane mi dimek istedinCADIARZU

tabi evde popoyu yaymak hoşuna gitti dimi

kimin gitmez ki hacı sempatiksalakcinnihihoyyytdelikafadulden

esmercimmmm
tesekkur ededrim anladim:))denemek için sabirsizlaniyorum bihassa kalan baligi ertesi gun yemekten hiç hoslanmam hem çocuk içinde iyi olurrrrr nımmm nımmm...

yalniz son soyledigine gore ben terbiye nedir bile bilmedigim için çok fena bişey oluyorum:))

merhaba oferta nasılsın?msjnı gördüm cvp verim dedim geçmişe bakamadım daha
Chicco Bebek Ergonomik Yürüme Oyuncağı nı aldım e bebekten tavsiye ederim bayramda aldım itemiyordu çok şükür birkaçgün içinde kendisi itiyor evi geziyor tek eliyle dengede duruyor sıralıyor bile.kızım 12 ocak doğumlu.
playskollunda var ama alçak ve hafif olduğu için istemedim çünkü 10 kiloyu geçtik ve boy 73 cm oyüzden alcak kalıyor .tavsiye ediyorum iyiki almışım.yer kağlamıyor misafirliğe bile götürüyorum

selam hafta sonu dügündeydik..
bavulları boşalt evi temizle.işim ancak bitti..Alperen mışıl mışıl uyuyo..
bugün pek kimse yok..ohaoldumsmile

ayseda artık pek sessiz topik:)
bende başka yerlere bakıyordum..
ayris ayakta ne oldu bu bebeye 2 gundur bilmem:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…