2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

taze fasulye yaptım canım..bide yanına pilav bide salata yaptımı tamamdır..

enarlıklaarı yükselmiyormu o besiklerin yükseliyor die biliyorum..yada yerin müsaitse uyguna park yataklar var onlardann alabilrsin

yok canım yükselmiyor senin dedğin doğru normalde yükselmesi lazımda bizimki özel yapım marangoz düşünmemiş ve öyle yükselebilen bir mekanizma koymamış şimdi o yüzden önüne bariyer gibi bişey arıyorum.
evim çok minnacık zaten Kuzeyin mama sandalyesi salıncağı yürüteci oyuncağı ıvırı zıvırı derken zaten adım atacak yer yok bir de park yatak alırsam vay halime artık

ayy yazık,çok dikkat etmek lazım kızlar,sizin bebişler emekliyor sık sık kontrol edin nereye girip çıktıklarını..

sorma mehlikacım ya çook üzüldüm o bebeciğe bizim keremde temizllik yaparken viledayı ellemek için fln eğiliyor yürüteçle yada emekleyerek tutmaya çalışıyor.mevlam korusun kuzularımızı.

bugün canım hiçbişey istemiyor...

sadece ekşi şeyler düşünüyorum eve gidiim bol nar ekşili kısır yiceem...

acaba himilemiyim?:sinifsinif:

sivri benimde canım hamileyken ki gibi toprak ve beton çekiyor bende acaba diyorum:)
akannehirakannehir

içiyorum canım arada
:mymeka::mymeka:
cnm gündüz pek huysuzluğu yok,öyle durduk yere ağlamıyor,yalnız bırakınca ağlıyor..
senin kızın gündüzleri nasıldı peki,
bizim kurumda tahlil yapılıyor bir ara yaptırayım iyisimi..

juli kız hamarat hatunsun vesselam işi bıraktın pek bi hamarat oldun sen opuyorumnanaktan yaa bebekler için kışlık yiyecek bişeyler koydunuzmu difrize fln. neler yaptınız kışlık ?

ben hiç bişey yapamadım vakit bulupta :kedi:

oferta dişleriniz hayırlı olsun,
kolaylıkla ağrısız sancısız çıkarsın dişlerini kuzey..

ceyce ben bişey atmadım,mevsim sebze ve meyvelerini yediririm artık,
ama yaz domatesinden koysam iyi olurdu,daha doğal ve lezzetli,

hediye kitabım geldi,
ben kredi kartımı nereye koyduysam bulamadığım için kitap siparişi vermedim sadece
sabiha paktunanın 'çocuğunuzun yeteneğini keşfedin' kitabı hediye olarak geldi..

ceyce
minnen
leksvik
trofast

buyuyen yatak

kiş içinde sivri domates attim dalaba yemeklere koymak için.bogurtlen ve ahududu biraz enginar barbunya.azar aazar olmasına ragmen doldu bile

juli kız hamarat hatunsun vesselam işi bıraktın pek bi hamarat oldun sen opuyorumnanaktan yaa bebekler için kışlık yiyecek bişeyler koydunuzmu difrize fln. neler yaptınız kışlık ?
hihhi saol ceycem... ben kıslık attım ..bal kabağı. koydum muhallebilik..kabak fasulye patates bezelye karıstırıp poşetledim..

canım marangozla konusun o zaman asansör sistemii yapsın eğer olmuyosa mecbur değiştirmen lazım yoksa cok zorlanırsın..

hediye kitabım geldi,
ben kredi kartımı nereye koyduysam bulamadığım için kitap siparişi vermedim sadece
sabiha paktunanın 'çocuğunuzun yeteneğini keşfedin' kitabı hediye olarak geldi..

Kız nerden geldi hediye kitabın?

sağol öğretmenim bakayım bir?

juli kız kabak dolapta nasıl olur koysammıki bende?

kizlar ayrica

bu müzikkli oturagi almak istiyroum.aynisi FP marka 70 kusure gordum nette.bu marka 30 a dusmus bilginize

daha once yazmiştim ama bir meliha ilgilendi ya da farketti
ceyce
boyut yayinlarini ariyorsunuz bilgi karsiligi(ad,soyad,meslek,yas,adres kimden ogrendigin)sana s.paktunanin kitabini yolluyorular anaokulu dergisi ile birlikte.tabi bu arada diger kitaplarinida taksitle satmaya çalişiyorlar ya da baska urun.

selam kızlar

sanırım önemli bişi yok bebelerde

herkes iyi sanırım

yatak konusu açılmış biz park yatak kullanıyoruz onun alt katı yeterince derin zaten

ama kaza olayyları nasıl ve nerden geleceği belli olmaz kızlar
geçen bizim başımıza gelen bi olayı anlatıyım

şok oldum resmen

benim ortanca oğlan eline cam su bardağı almış tezgahtan

onu yere atıp kırmış iki büyük parça olarak (ben tel deyim)

bir parçası küçüğüm elinde bir parçası ortancanın elinde
mutfağa bi girdim miniğim cam parçasını ağzına götürüyo

o sahnaden sonrasını hatırlamıyorum

nasıl koştum nasıl elinden alabildim bilmiyorum

yani hiç aklınıza gelmeyecek şeyler yaşanıyo

bu arada bizim dişlerimiz çıkmadı daha

genelde bütün bebeklerinki çıkmış demi

kızlar boyut gurubunun ürünlerini aldık biz

ama büyük oğlum için ana sınıfı setini bbc ozmo ingilizce setini

çoooook faydalı setler

anasınıfını hele bayıldım oğlumun pratik zekasını geliştirmesinde çok faydası oldu

aklınızda bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…