2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ceyce 444 53 53 'ü ara sabiha paktunanın kitabını istediğini söyle,
ama kitap şuan için değil öyle okunacak bir kitap değil çocuğunuzun yeteneğini keşfedin,
2-5 yaş için,
resimli,test gibi,mesela çocuğa resimdeki kuşu göster diyorsun sayfada sorular var onları soruyorsun bir de puan veriyorsun,her sayfa da ayrı ayrı şeyler var,
mesela sayfada bardak kaşık tarak yastık resimleri var çocuğa diyorsun bardakla ne yaparız cevabına göre 1-2-3-4 puan veriyorsun
yaş gruplarına göre ayırmışlar,2 yaşında uygulanacak testler ayrı mesela,
boyama sayfaları falan var,
hediye isterseniz görürsünüz ben iyi anlatamadım..

tel numarasi 212 444 53 53 bu arada

Canım peki bilgi aldığım kişi ne diyeceğim. ya ben geçmişe bakamıyorum çalışırken ya kaldığım yerden okumaya devam ediyorum yada en son sayfadan görmedim çünkü ben.dur bende arayıyım.

sağol mehlikacım öğretmencim ben ilk fırsatta arıycamda bunlar aynı yermi telefon noları farklıda.

selam kızlar.
sonunda gelebildim. yazmak istediğim çok sey var ama hiç vaktim yok şu anda. bi merhaba deyeyim, bir de dün diş buğdayı yaptık onu deyeyim dedim. kaydirigubbakcemile3 ayrıntıları sonra yazarım.

herkese sevgileeeeeeeeeer a.s.

dimplecim nasılsın..oğlanlar zararda hep desene allah kolaylık versin sana...

hemsirem sende hosgeldin..nasıl oldu diş buğdayınız

dimple

ananem hep der 4 gozun olacak artk seni dusunemiyorum 3 çocukla....allah korumus neyse ki

evet anaokulu dergisi bence de çok güzel insallah bize de nasip olurda o gunler alir çalişiriz :))
sen kaç yasında başladin??3-6 yas arasi diyor da

ceyce ayni yer ben belki yanliş yazmiismdir.ben evim dergisinde reklamini gordum.istersen adimi da verebilirsin sorun degil :)
mehlika ile adaşiz zaten:)

hemsirem ne denir diş bugdayi yapanlara bilemedim:))ama hayirli olsun uyar herhalde

iyisindir umarim

dimplecim nasılsın..oğlanlar zararda hep desene allah kolaylık versin sana...

hemsirem sende hosgeldin..nasıl oldu diş buğdayınız

ay ayrılamıyorum ki burdan işler beni bekliyor...

canım çok güzel geçti. 17 kişiydik 2 de bebek tam curcuna ama çok güzel geçti. zeynep aynayla tarğı seçti. sonra onu bıraktı kalemi seçti. bu kız süslü olacak hem de okuyacak diye yorumladılar. çok güzeldi, kameraya da aldım.

hemsirem ne denir diş bugdayi yapanlara bilemedim:))ama hayirli olsun uyar herhalde

iyisindir umarim

iyiyim öğretmenim, umarım sende iyisindir. hayırlı olsun tam da uyar canım kaydirigubbakcemile3 dün sağlıklı dişleri olsun diyorlardı.

tatile gittiniz mi, nasıl geçti?

hemsirem gittik gittikkk
Allah ikiz analarina sabir versin diyip diyip durdum:))gorumcemin ikizleri varda:))

guzel ama yorucuydu tabi.denize bu sefer sokabildim çok sukur ılıktı su.siz naptiniz??

evet koruma ile yapabilrsin dedğin gb yatağı sevrse
tek yatar haklısın
sende biraz rahatlarsın ben buğlmle yatamıyorum bi yeri ezilcek düşeck die çok korkuyorum

TAMAM ben ikinizinde adını veririm ozaman teşekkürler tekrardan.sempatiksalakcinni

hemsirem gittik gittikkk
Allah ikiz analarina sabir versin diyip diyip durdum:))gorumcemin ikizleri varda:))

guzel ama yorucuydu tabi.denize bu sefer sokabildim çok sukur ılıktı su.siz naptiniz??

oh ne güzel. biz gidemedik. ama planı değiştirdik. artık hafta sonlarını değerlendiricez. eşim bu sene hiç tatil yapamadı ya o benden istekli. artık deniz olmaz ama... bu hafta sonu edirne, önümüzdeki hafta sonu izmit diye anlaştık. iki yere gidicez daha iyi oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…