2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

calısırken ev işi yapmak imkansız gibi zaten..ben olsam yapamaz evi pohh götürürde herhal

mobilya beşik mi park yatak mı canım

ecrin anemimi var sende..aşırı derecede anemisi olanlar hamileyken toprak isterlermişdiye biliyorum

oferta benönceki mesajımda bi linkekledim..onun gibi birşeymi diyosun

gyuunaydinnn

bizde çok fenayiz.uyumuyorda velet...neyse sagikli olsunlarda

esmerden haberi olan var mi??

tıtku
bilseydim ben oyle yatak kenerina takilan beşik yerine yatak alabilirdim....gerçi alacagim yatagin basindan ya da ayak kismindan kalkip dusedebilir.neyse aldim bi kere:)

sessiz takip edenlerdenim.

Mehlika , benim kızımda da aynı sıkıntılar yaşandı kısa zaman önce.Ben hep diş çıkarıyordur ondandır filan dedim.doktor kontrolünde durumu anlatınca doktorumuz idrar tahlili istedi bizden

sonuçta idrar da lökasit olduğu ortaya çıktı.ee çişini yapmaya çalıştıkça buda ona acı verdi,huysuzluk yapmaya başladı.kız çocuklarında oldukça sık rastlanan bi durum.Bence bide bu açıdan kontrol ettir Beril'i

tutku kansızlık yok onu biliyorum hatta kanım fazla:)demir eksikliği anemisi olabilir..valla foruma her gidiyorum ordaki çimlere oturup toprak yememek için zor tutuyorum kendimi nasıl güzel kokuyor:)töbe töbe..

ceyce hani para biriktiriyordun en oldu unuttun topigiklava:

heee canım yaa unuttum ben o topiği en kısa zamanda geri dönmem lazım.
kız o paylaştığın şey ne anlamadım ben ne için oy kullanıcaz?

juli ne yemek yaptın kız fikir ver bana?

esmer nerde ?

gyuunaydinnn

bizde çok fenayiz.uyumuyorda velet...neyse sagikli olsunlarda

esmerden haberi olan var mi??

tıtku
bilseydim ben oyle yatak kenerina takilan beşik yerine yatak alabilirdim....gerçi alacagim yatagin basindan ya da ayak kismindan kalkip dusedebilir.neyse aldim bi kere:)

tutku kansızlık yok onu biliyorum hatta kanım fazla:)demir eksikliği anemisi olabilir..valla foruma her gidiyorum ordaki çimlere oturup toprak yememek için zor tutuyorum kendimi nasıl güzel kokuyor:)töbe töbe..

alemsin çaktırmadan al bir tutam at ağzına bi yerin şişmesindelikafadulden

calısırken ev işi yapmak imkansız gibi zaten..ben olsam yapamaz evi pohh götürürde herhal

ecrin anemimi var sende..aşırı derecede anemisi olanlar hamileyken toprak isterlermişdiye biliyorum

oferta benönceki mesajımda bi linkekledim..onun gibi birşeymi diyosun

bizim beşik mobilya beşik 70*130 ölçülerinde ama derinliği yok çümkü altta çekmeceleri var aşağıya inmesi mümkün değil.
tutku senin eklediğini inceledim acaba beşiğe uygunmudur.
artık görüntüsüne bakmadan çocuğun emniyeti için böyle bişey almam gerekiyor.

cnm nasılsın..demir paşa nasıl..uyumuyomu hala ya..bütün bebekler aynı galiba..
utkunun beşiğinde şimdi iki kat koruyucu var yinede kendini o kenardan o kenara atıyo canını acıtıyo..dayanamayıp alıyorum bende yanıma..
biraz daha devam ederse alcam bende çok yüksek olmayan bi yatak.yanınada böyle bi koruma alırım..açık kalan yerlerede yastık sandalye falan takviye yaparız yine ne yapalım..
sabah odasında kanepe var orda yatıyoruz beraber uyandım tuvalete gittim..yatağın her köşesinede yastık koydum.baş kısmında çok çok az bi açıklık kalmış odaya bi girdim utku ordan kafa aşağı inmeye çalışıyo..nasıl tuttuğumu bilmiyorum..korumalık şart o yüzden..
bu koyduğumun 150 cm miş..tek kişilik yataklar kaç cm oluyoki boyu

evt çalışırken çok zor. benim çamaşır makinesi bile çalıştırmam kimi zaman imkansız oluyor hele ütü toz alma konusuna hiç girmeyeyim. ama her hafta kadınım var geliyor topluyor bizi. e bakıcımız da makine çalıştırıp asıyor eguşun ütülerini filan yapıyor idare ediyoruz.

canım çok öküsürüyor diye dr a kaçtı merak etmeyin

delf saol canim:))
ben dun ayazı dr a goturecekti ya onu merak ettim açıkçasi:))

tutkucum sorma betercin beteri avr tabi ama gunduz uyumuyor gece 23 te yatti surekli kalkti 8.30da kesin kalkiş ve o saatten beri 15-20dk uyudu.

ikeanin yataklari buyuyor ben leksvik modelini almak istiyorum boyutlarini bir incele istersen burdan

heee canım yaa unuttum ben o topiği en kısa zamanda geri dönmem lazım.
kız o paylaştığın şey ne anlamadım ben ne için oy kullanıcaz?

juli ne yemek yaptın kız fikir ver bana?

esmer nerde ?
taze fasulye yaptım canım..bide yanına pilav bide salata yaptımı tamamdır..

enarlıklaarı yükselmiyormu o besiklerin yükseliyor die biliyorum..yada yerin müsaitse uyguna park yataklar var onlardann alabilrsin

Ögretmenim hangisi uzuyormuş.ben chicconun park yatağını almıştım onu kullanıyorum. ama yakında dar gelmeye başlayacak bize aslında çook güvenlikli içim rahat yatırıyorumda şöyle tekli bir yatakmı alsam diye düşünüyorum.

ayy yazık,çok dikkat etmek lazım kızlar,sizin bebişler emekliyor sık sık kontrol edin nereye girip çıktıklarını..

juli kız hamarat hatunsun vesselam işi bıraktın pek bi hamarat oldun sen opuyorumnanaktan yaa bebekler için kışlık yiyecek bişeyler koydunuzmu difrize fln. neler yaptınız kışlık ?

bu koyduğumun 150 cm miş..tek kişilik yataklar kaç cm oluyoki boyu[/QUOTE]
190 oluyor bildiğim kadarıyla..
cnm bence almışken ilerde de kullanacağı büyük bişey al,tek kişilik baza+yatak gibi,
tekrar masraf olmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…